15
90'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Asystował mu Alphonso Davies.

Trzeci gol polskiego napastnika w dzisiejszym meczu! Davies zagrał płasko z lewej strony, a Lewandowski strzałem zza pola karnego pokonał Hitza! Ależ przycisnął Bayern.

1167
453
136
34
66
88'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Leon Goretzka.

Atakowali gospodarze i wreszcie dopięli swego! Dośrodkowanie w pole karne, za krótko wybijali piłkę goście, dopadł do niej Goretzka i precyzyjnym strzałem przy dalszym słupku pokonał Hitza! Bayern na prowadzeniu!

Bayern Monachium
523
212
51
24
54
86'

Wrzutka z lewej strony boiska, odegranie Muellera i po raz kolejny obrońcy Borussii blokują strzał. Zablokowany Kimmich.

23
19
21
15
31
85'

Płaskie uderzenie Goretzki z kilkunastu metrów i tylko ofiarna interwencja Bellinghama uchroniła Borussię przed stratą bramki.

21
12
15
10
28
83'

Próbował urwać się lewą stroną Schulz, jednak nie dał się ograć Javi Martinez. Świetne zachowanie Hiszpana w obronie.

26
7
8
4
12
82'

Główkował Suele... obok słupka. Chwila oddechu dla defensywy BVB.

9
4
6
13
21
81'

Kimmich zdecydował się na uderzenie sprzed pola karnego... obok bramki. Ale był rykoszet, więc będzie rzut rożny dla Bayernu.

20
4
8
5
12
79'

Kapitalny pomysł Kimmicha, długie podanie w kierunku Muellera, ale ten był minimalnie spóźniony. To mogła być szansa na trzeciego gola dla gospodarzy.

12
4
10
12
21
78'

Gnabry oddał strzał, ale nie został zmuszony do interwencji Hitz.

5
1
6
5
14
74'

Ładna akcja Bayernu. Lewandowski odegrał piłkę do Gnabry'ego, ten oddał strzał, a piłka po rykoszecie trafiła do rąk Hitza.

15
6
11
10
22
73'

Bayern szuka trzeciego gola. Bardzo długo rozgrywają piłkę gospodarze. Na razie jednak nic z tego nie wynika.

20
7
8
6
14
69'

Jerome Boateng nabawił się kontuzji kolana przy próbie wybicia piłki... wygląda to bardzo źle.

9
4
29
38
16
65'

Borussia stara się coś wskórać, ale bez Haalanda będzie im o to bardzo trudno. Bayern bez problemu kasuje ataki gości.

41
15
8
5
8
Czy Bayern zdoła strzelić zwycięskiego gola?
36
13
4
5
13
61'

Ostatnie pół godziny goście muszą radzić sobie bez swojego najlepszego strzelca. Problemy z Achillesem napastnika BVB, stąd zmiana.

27
15
16
10
25
59'

Świetny drybling Comana. Francuz wszedł w pole karne, ale nie udało mu się podać piłki Lewandowskiemu. Na drodze stanął Can i wyekspediował futbolówkę.

17
9
10
12
27
58'

Reus wypatrzył na prawej stronie Meuniera, ale ten nie potrafił opanować piłki. Zresztą, nie pierwszy raz dziś.

19
11
6
4
5
55'

Nie mógł łapać piłki Neuer, ale... nic sobie z tego nie robił. Spokojnie przyjął ją na klatkę piersiową i celnym wykopem uruchomił akcję Bayernu.

36
13
4
6
2
54'

Haaland opatrywany przez klubowych lekarzy. Na szczęście po chwili wstał napastnik Borussii.

40
18
9
11
22
52'

Haaland brzydko faulowany przez Boatenga. Przerwana kontra gości.

21
5
12
11
13
51'

Bayern w posiadaniu piłki. Spokojnie rozgrywają piłkę podopieczni Hansi Flicka.

31
11
7
10
13
49'

Bayern w poszukiwaniu trzeciego gola. Borussia od momentu, gdy strzeliła drugiego gola, jakby stanęła. Mocno defensywne nastawienie gości, którzy czekają wyłącznie na kontry.

29
7
5
5
18
46'

Początek drugiej połowy!

33
15
10
7
10
45+1'

Nieudany strzał Alaby zza pola karnego. Piłka poleciała wysoko nad poprzeczką.

18
6
4
16
19
45'

Dwie minuty doliczone przez sędziego.

27
6
8
8
14
44'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Robert Lewandowski!

"Lewy" pewnie wykorzystał rzut karny. Bramkarz w jedną stronę, piłka w drugą. Remis w Monachium!

628
270
46
22
41
43'

Sędzia po bardzo szybkiej analizie powtórek wskazał na jedenasty metr. Bayern przed szansą na doprowadzenia do remisu!

108
45
9
9
26
42'

Coman upadł w polu karnym. Mamy analizę VAR. Będzie jedenastka dla gospodarzy.

63
30
16
11
22
41'

Goście dali się w prosty sposób złapać na spalonym. Hazard nie zdążył wrócić i rozpoczyna Bayern.

31
15
6
7
17
40'

Wreszcie akcja gości. Haaland podbił piłkę do Reusa w polu karnym, ale ten został uprzedzony przez defensywę Bayernu.

20
14
5
9
14
39'

Włączył się do akcji ofensywnej Meunier, ale zdecydowanie bliżej do piłki miał Davies i spokojnie zażegnał niebezpieczeństwo.

18
12
12
3
9
37'

Non stop w posiadaniu piłki piłkarze Bayernu. Borussia zamknięta na własnej połowie.

58
23
10
4
6
35'

Borussia chciała ruszyć z kontrą, Reus podawał w kierunku Hazarda, ale ten nawet nie powalczył o piłkę. Łatwo odzyskują posiadanie gospodarze.

27
16
8
7
12
34'

Kimmich prostopadle w stronę Sane... zdążył jednak Schulz i piłka wybita na aut. Borussia w niczym nie przypomina drużyny z pierwszych dziesięciu minut.

29
11
7
5
9
33'

Coraz groźniejszy jest Bayern! Sane zagrał piętką w kierunku Lewandowskiego, ten oddał natychmiastowy strzał, ale ofiarnie zablokował go Hummels.

31
13
11
10
16
30'

Bayern domagał się rzutu karnego, ale sędzia w bardzo plastyczny sposób pokazał, że Marco Reus odbił piłkę barkiem, a więc w dozwolony sposób.

12
11
15
21
39
30'

Kimmich dośrodkowywał z rzutu wolnego, ale wybijają piłkę zawodnicy BVB.

6
3
8
15
18
29'
ŻÓŁTA KARTKA

Zaostrzyło się to spotkanie. Żółtą kartkę otrzymał Thomas Meunier.

Borussia Dortmund
24
8
15
10
29
28'

Dla Roberta Lewandowskiego to 29. gol w tym sezonie Bundesligi. Brakuje jedenastu do rekordu Gerda Muellera.

76
30
12
8
26
27'

Żółtą kartkę otrzymał Robert Lewandowski.

22
15
20
27
119
26'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Asystował mu Leroy Sane.

Niewykorzystane sytuacje zemściły się bardzo szybko! Sane zagrał płasko w pole karne, a niepilnowany Lewandowski z bliska strzelił kontaktowego gola!

607
254
45
23
42
25'

Nieprawdopodobne! To powinno być 0:3. Borussia miała sytuację dwóch na jednego, ale Meunier zagrał fatalnie w stronę młodszego kolegi. Wystarczyło podać celnie, by Haaland wpakował piłkę do pustej bramki.

18
11
14
16
15
24'

Kontratak BVB! Reus zagrał prostopadle do Haalanda, ale Norweg tym razem pogubił się w indywidualnej akcji, w efekcie czego nie oddał nawet strzału.

14
22
3
4
10
23'

Sane zagrywał w stronę Muellera, ale połapał się we wszystkim i Zagadou i wyjaśnił sytuację wybiciem w aut.

6
4
4
7
13
22'

Ładna akcja Sane, płaskie zagranie wzdłuż pola karnego, ale żaden z kolegów nie zdołał dojść do piłki. Ratują się przyjezdni.

5
2
3
4
9
20'

Zablokowany strzał Goretzki z dystansu. Po chwili próbował jeszcze z ostrego kąta Mueller, lecz zrobił to bardzo źle i nie było zagrożenia pod bramką gości.

4
2
6
13
19'

Goretzka świetnie wyłożył piłkę Lewandowskiemu, ten uderzył bez przyjęcia lewą nogą, jednak tylko w boczną siatkę!

9
5
5
8
11
19'

Pierwszy strzał Lewandowskiego w tym meczu. Polak główkował po wrzutce Suele, ale nad poprzeczką.

5
4
12
3
8
17'

Po centrze z lewej strony zamykał akcję na dalszym słupku Sane, jednak nie zdołał oddać czystego strzału. Piłka opuściła boisko.

2
1
5
2
11
16'

Nieporozumienie pomiędzy Suele i Sane. Żaden z nich nie wiedział, kto ma ruszyć do piłki. W efekcie... nie ruszył żaden. Nie jest to wymarzony początek meczu dla gospodarzy.

1
14'

Po raz kolejny dłuższe podanie do Comana. Ten oddał piłkę do Goretzki, który faulował. Agresywnie doskakują do swoich rywali goście, ale grają w ramach przepisów.

5
2
1
1
8
13'

Goretzka szukał prostopadłego podania do Sane, ale nie zrozumieli się zawodnicy Bayernu. Gospodarze, póki co, totalnie bezradni.

7
2
2
5
7
11'

Erling Haaland z golami numer 18. i 19. w tym sezonie.

9
7
6
5
25
9'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Erling Haaland. Asystował mu Thorgan Hazard.

Po prostu fenomenalny kontratak BVB! Dahoud zagrał do niepilnowanego Schulza, ten pognał kilkadziesiąt metrów, podał do wybiegającego na czystą pozycję Hazarda. Belg wycofał piłkę do Haalanda, a ten z bliska pokonał Neuera. Bayern w szoku!

67
43
42
34
113
8'

Boateng dłuższym podaniem uruchomił Comana, ale ten nie miał ani sekundy na przyjęcie piłki. Dobrze w defensywie Meunier. Borussia zaczęła spotkanie na bardzo wysokim poziomie.

3
2
7
5
10
6'

Okazuje się, że Borussia gra dziś systemem z trójką środkowych obrońców. Obok Hummelsa i Zagadou obecny jest bowiem Emre Can.

5
3
7
2
6
4'

Goretzka wpadł na bramkarza Borussii po wrzutce z lewej strony. Gra przerwana. Sędziowie uznali, że faulował pomocnik Bayernu.

10
3
5
3
19
3'

Faulowany Lewandowski. Bayern będzie mieć rzut wolny na połowie BVB.

13
5
6
3
21
2'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Erling Haaland. Asystował mu Thomas Delaney.

Ależ zaczyna się spotkanie w Monachium! Haaland oddał potężny strzał zza pola karnego, piłka odbiła się jeszcze od jednego z obrońców Bayernu, co utrudniło interwencję Neuerowi. Goście na prowadzeniu!

70
37
31
39
146
18:00

Bayern zagra dziś oczywiście w czerwonych strojach, Borussia zaś w kolorach żółtym i czarnym.

7
3
4
10
18:00

Piłkarze wychodzą na boisko. Początek spotkania lada moment.

4
2
2
3
Jakim wynikiem zakończy się mecz Bayern - Borussia?