4
2
1
85'

Zaledwie pięć minut podstawowego czasu i wszystkie oczy zwrócone w kierunku Niecieczy. Gospodarze nadal remisują bezbramkowo, ale jeden szalony wypad Stomilu Olsztyn może zniweczyć wysiłek całego sezonu. Rośnie napięcie w początkowo dość letnim meczu.

2
85'

Bruk-Bet Termalica. Schodzi: Bartosz Snopczyński. Wchodzi: Kacper Janiak.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Bartosz Snopczyński #17
85'

Stomil Olsztyn. Schodzi: Jakub Brdak. Wchodzi: Bartosz Florek.

Bartosz Florek #77
Jakub Brdak #55
komentarz

82'

Stomil Olsztyn od rzutu wolnego w kole środkowym. Po przerwie przyjezdni skoncentrowani na działaniach obronnych i przynajmniej złapali chwilę na złapanie oddechu. Tymczasem podopieczni Mariusza Lewandowskiego szukają swoich szans.

2
79'

Stomil Olsztyn. Schodzi: Krystian Ogrodowski. Wchodzi: Mateusz Jońca.

Mateusz Jońca #21
75'

Już tylko kwadrans pozostał drużynom na poprawienie bezbramkowego rezultatu. Bruk-Bet Termalica Nieciecza jest bardziej zdeterminowany do podsumowania sezonu zwycięstwem, jednak Stomil Olsztyn nie zamierza wracać bez choćby punktu, a i może pokusi się o zdobycie ich kompletu.

1
72'

Piotr Wlazło ma coraz więcej okazji do meldowania się w polu karnym przeciwnika i wykorzystania swojego doświadczenia. Było już jedno niecelne uderzenie kapitana niecieczan. Polował on również na piłkę po wrzutce z rzutu wolnego na wysokości pola karnego. Tym razem strzelał jednak Michal Hubinek i został zablokowany w ostatnim momencie.

2
67'

Mariusz Lewandowski nie powinien być zrelaksowany na ławce.

1
1
64'

Takie wyekspediowanie piłki na oślep jak przed momentem może być zapowiedzią zmęczenia zawodników Stomilu Olsztyn. Tymczasem gospodarze jakby nieco zmobilizowani informacją o prowadzeniu tyszan w rywalizacji z ŁKS-em Łódź i podkręcili tempo.

1
60'

W kwadransie po przerwie kandydat do awansu postraszył niebezpiecznym rozegraniem wewnątrz pola karnego. Podsumował je uderzeniem Adam Radwański, jednak raz jeszcze niecelnie i Michał Leszczyński mógł odetchnąć między słupkami w bramce Stomilu Olsztyn.

58'

Wiele się w Niecieczy nie zmienia. Nużące wymiany podań podopiecznych Mariusza Lewandowskiego, od czasu do czasu jakieś dośrodkowanie, ale Martin Zeman nie przekonuje na desancie. Być może szkoleniowiec gospodarzy zaproponuje interesującą roszadę personalną.

1
1
1
1
komentarz

54'

GKS Tychy objął prowadzenie w meczu z ŁKS-em. Jedna stracona bramka i przy aktualnych wynikach Bruk-Bet Termalica wyleci z miejsc premiowanych awansem.

3
1
50'

Bruk-Bet Termalica Nieciecza powrócił do ataku pozycyjnego. Defensywa Stomilu Olsztyn, nawet po zejściu kontuzjowanego Janusza Bucholca, prezentuje się solidnie i nie pozwala na kreowanie licznych szans na pokonanie strzałem Michała Leszczyńskiego.

1
1
46'

Pora na wznowienie rywalizacji na stadionie w Niecieczy. 45 minut dzieli gospodarzy od awansu do PKO Ekstraklasy, ale powinni raczej mieć się na baczności. Stomil Olsztyn pokazał pazurki w minutach poprzedzających przerwę. Także dużo to i mało czasu.