3
90+1'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Maciej Rosołek. Asystował mu Rafał Wolsztyński.

Akcja braci Wolsztyńskich, Łukasz na jeden kontakt do Rafała, a ten zagrał wzdłuż bramki, gdzie Rosołek nie miał problemów z podwyższeniem wyniku.

90'

Spotkanie potrwa o minimum cztery minuty dłużej.

1
1
4
90'

Stomil Olsztyn. Schodzi: Jakub Mysiorski. Wchodzi: Jakub Tecław.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Jakub Mysiorski #97
88'

Niesamowite. Bramka Arki jak zaczarowana. Hinokio oddał techniczny strzał, po którym piłka o centymetry minęła bramkę Kajzera.

2
87'

Oblężenie bramki Arki. Straus strzelał z ostrego kąta. Bardzo mocno, z woleja... bardzo niecelnie.

1
84'

Kajzer bohaterem Arki! Kuświk był kompletnie niepilnowany na piątym metrze, ale bramkarz gospodarzy jakimś cudem obronił to uderzenie!

4
4
1
83'

Z dystansu strzelał Straus, ale został zablokowany. Gdynianie jednak spanikowali i szybko oddali piłkę Stomilowi.

82'

Żółtą kartkę otrzymał Daniel Kajzer.

1
82'

Łuczak nieznacznie myli się z piętnastu metrów! Kuświk mógł mieć w tej sytuacji asystę.

81'

Dziesięć minut do końca. Arka straciła jakąkolwiek kontrolę nad tym spotkaniem. Stomil w drugiej połowie przeszedł niesamowitą wręcz metamorfozę.

2
1
78'

Arka w coraz większych tarapatach. Kuświk strącił piłkę do Mysiorskiego, a ten oddał płaski strzał z szesnastu metrów, po którym musiał interweniować Kajzer. Bramkarz Arki był jednak czujny.

3
1
1
76'

Żółtą kartkę otrzymał Grzegorz Kuświk. Faulowany Deja.

1
1
74'

Bardzo ładna akcja Stomilu. Szczutowski źle złożył się jednak do strzału i uderzył wyraźnie nad poprzeczką.

1
71'

Źle wykonany ten rzut rożny. Piłka opuściła boisko po dośrodkowaniu.

71'

Zablokowany strzał Szczutowskiego i Stomil będzie miał rzut rożny.

1
69'

W odpowiedzi akcja Hinokio, strzał z ostrego kąta, ale dobrze interweniował Kajzer.

68'

Fatalne zachowanie Caroliny, który zastawiał piłkę przy linii końcowej, ale jakimś cudem wygarnął mu ją Wolsztyński i Arka miała stuprocentową sytuację. Rezerwowy Arki wybrał jednak strzał i trafił w słupek, a niepilnowany przed pustą bramką był Rosołek.

1
1
65'

Kolejne ostrzeżenie dla Arki! Płaskie dośrodkowanie Bucholca i bliski szczęścia był Mysiorski, ale uderzył obok słupka.

1
64'

Dobre dośrodkowanie Łuczaka, ale Kuświk niezbyt czysto trafił w piłkę i ta minimalnie minęła bramkę. Była to niezła szansa do doprowadzenia do wyrównania.

63'

Żółtą kartkę otrzymał Fabian Hiszpański. Przewinienie niemal na linii pola karnego. Stomil będzie mieć okazję z rzutu wolnego.

61'

Drugi celny strzał Stomilu, ale ta próba Strausa z dystansu nie mogła zaskoczyć Kajzera. I nie zaskoczyła.

1
1
58'

Kolejne uderzenie Żebrowskiego, ale na drodze stanął Carolina.

1
1
1
56'

Kontratak Arki, po którym powinno być 2:0. Żebrowski z piętnastu metrów trafił jednak w słupek, a po chwili dobitka Rosołka była bardzo nieudana.

3
1
2
55'

Arka Gdynia. Schodzi: Haris Memić. Wchodzi: Jan Hosek.

53'

Ożywili się goście z Olsztyna. Płaskie zagranie z prawej strony, a wszystko kończył strzałem bez przyjęcia van Huffel. Celnie, aczkolwiek lekko i w sam środek bramki.

1
1
51'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Wojciech Łuczak!

Ależ źle wykonany ten rzut karny. Łuczak trafił w słupek!

7
6
51'

Żółtą kartkę otrzymał Adam Danch.

Arka Gdynia
3
50'

Rzut karny dla Stomilu po zagraniu ręką Dancha!

1
2
4
48'

Od początku drugiej połowy do ataku przystąpili gospodarze.

46'

Rozpoczęła się druga część spotkania.

45'

Pierwsza połowa dobiega końca. Arka panuje nad wydarzeniami na boisku.

44'

Dłuższe podanie w kierunku Rosołka, ten strącił piłkę, ale nie w to miejsce, gdzie ustawiony był Letniowski.

1
42'

Łabojko zatrzymał kontratak Stomilu, po drodze faulując dwóch zawodników gości.

1
1
1
40'

Tym razem ucierpiał Hiszpański po kontakcie z Bucholcem. Momentami zaostrza się gra, a trzeba powiedzieć, że sędzia Pskit pozwala dziś na dużo. Rzadko słyszymy gwizdek.

1
1
1
1
39'

Mysiorski upadł na murawę z dość dużej wysokości. Konieczna była krótka przerwa w grze.

37'

Arka po strzeleniu gola nie zrobiła zbyt wiele w ofensywie, ale nie można jej za to winić. Gospodarze mają korzystny wynik. Teraz to Stomil powinien zaatakować. Problem w tym, że goście nie za bardzo mają pomysł, jak przedostać się w pole karne gdynian.

3
35'

Bucholc chciał pójść na przebój prawym skrzydłem, ale został zablokowany przez dwóch zawodników Arki. Stomil nie ma zbyt wielu argumentów w ofensywie.

33'

Pierwsza bardzo dobra szansa Stomilu w dzisiejszym meczu. Ładne prostopadłe podanie do van Huffela, ale ten nieznacznie się pomylił strzelając z szesnastu metrów.

30'

Żółtą kartkę otrzymał Wojciech Łuczak.

29'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Mateusz Żebrowski. Asystował mu Adam Deja.

Dobre dośrodkowanie rzutu wolnego, Żebrowski strzałem głową daje prowadzenie gospodarzom. Piłka jeszcze otarła się o plecy jednego z zawodników Stomilu, co kompletnie zmyliło bramkarza.

6
6
2
2
3
28'

Deja faulowany przez Sieranta i Arka będzie mieć kolejny rzut wolny z bocznego sektora boiska.

26'

Momentami rozpaczliwie bronią się goście. Wybijają piłkę byle dalej od własnej bramki.

1
1
25'

Kolejny bardzo źle rozegrany kontratak przez gości. Zresztą ruszyli do tej akcji bardzo małą liczbą zawodników i tak naprawdę z góry było to skazane na niepowodzenie.

1
22'

Arka mogła prowadzić. Minimalnie niecelny strzał z osiemnastu metrów oddał jednak Letniowski. Obrona Stomilu zaczyna się coraz bardziej gubić.

2
2
21'

Deja wrzucał z rzutu wolnego, ale nie było zagrożenia. Po chwili jednak gospodarze odzyskali piłkę, wrzucał Łabojko, ale Żebrowski faulował rywala.

2
2
2
2
2
19'

Hinokio faulował Siemaszkę i Arka będzie mieć rzut wolny z bocznego sektora boiska.

3
2
2
2
2
18'

Żebrowski trafia w poprzeczkę! Wreszcie ładna akcja Arki, ale też nie popisała się defensywa Stomilu. Ogromne szczęście po stronie gości.

3
2
2
2
2
17'

W Gdyni pada deszcz ze śniegiem, co na pewno nie ułatwia gry piłkarzom.

2
2
2
2
2
16'

Nie jest to wielkie widowisko. Sporo niedokładności na boisku. Jedyne zagrożenie, choć to i tak duże słowo, jest po stałych fragmentach gry.

2
1
1
1
1
13'

Stomil miał rzut wolny z prawej strony boiska, ale bardzo źle dośrodkowywał Łuczak. Kajzer nie miał problemów ze złapaniem piłki.

10'

Stomil miał znakomitą okazję do kontrataku, ale bardzo wolno biegł w kierunku bramki Arki Łuczak. Podanie na lewo do Hinokio, który niepotrzebnie wdał się w drybling i stracił piłkę.

2
9'

Arka jest dłużej w posiadaniu piłki, ale niewiele z tego wynika.

6'

Rajd Siemaszki prawym skrzydłem, ale obrońcy Stomilu wybijają piłkę. Inna sprawa, że w polu karnym nie było zbyt wielu zawodników Arki, by stworzyć jakiekolwiek zagrożenie.

1
5'

Żółtą kartkę otrzymał Haris Memić. Nieodpowiedzialny faul obrońcy Arki na połowie przeciwnika.

Arka Gdynia
4'

Okazja dla gospodarzy. Letniowski strzelał z dystansu, ale został zablokowany. Piłka trafiła jeszcze pod nogi Siemaszki, który uderzył bez zawahania, jednak nie trafił w bramkę.

1
3'

Nieporozumienie Letniowskiego z Siemaszką na prawej stronie. Arka w dość łatwy sposób oddała piłkę rywalowi.

2'

Z pierwszą akcją w meczu ruszył Stomil, dośrodkowywał Sierant, ale Arka nie dała się zaskoczyć. Teraz w posiadaniu piłki gospodarze.

1
1
11:57

Arka zagra dziś oczywiście w żółto-niebieskich strojach, Stomil na czarno.

1
11:57

Piłkarze wychodzą na boisko.

11:57

Sędzią głównym dzisiejszego meczu jest Paweł Pskit z Łodzi. Przypomnijmy, że na tym szczeblu rozgrywkowym nie ma systemu VAR.

1
11:57

Stomil zagra w składzie: Michał Leszczyński - Janusz Bucholc, Rafał Remisz, Jurich Carolina, Jonatan Straus - Damian Sierant, Sam van Huffel, Mateusz Skrzypczak, Wojciech Łuczak, Koki Hinokio - Jakub Mysiorski.

11:57

Skład Arki:

11:57

Faworytem meczu są gospodarze, którzy cały czas walczą o awans do PKO Ekstraklasy. Obecnie Arka jest na szóstym miejscu w tabeli. Stomil plasuje się na czternastej pozycji.

11:34

O godz. 12:40 rozpocznie się mecz Fortuna I ligi, w którym Arka Gdynia podejmie na własnym stadionie ekipę Stomilu Olsztyn.