Żółtą kartkę otrzymał Dawid Abramowicz za przewinienie taktyczne.

Radomiak Radom
86'
86'

Było trochę przerw w grze, dlatego należy spodziewać się minut doliczonych przez Marcina Szczerbowicza. Nie zmienia to faktu, że gospodarze nie mają już dużo czasu na uratowanie się przed porażką i przedłużeniem serii spotkań bez zwycięstwa do czterech.

79'

Miedź Legnica. Schodzi: Joan Roman. Wchodzi: Mehdi Lehaire.

wchodzi Wchodzi
Mehdi Lehaire #59
schodzi Schodzi
1
76'

Radomiak Radom. Schodzi: Mateusz Radecki. Wchodzi: Michał Kaput.

Michał Kaput #11
1
71'

Możliwość doprowadzenia do remisu. Zapachniało wyczekiwanym przez legniczan trafieniem, a to dzięki defensorowi. Wiktor Pleśnierowicz dopadł do piłki po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, jednak nie znalazł sposobu na pokonanie doskonale interweniującego na linii bramkowej Mateusza Kochalskiego.

1
1
1
68'

Gospodarze trochę aktywniejsi w atakowaniu bramki Radomiaka, ale trudno się temu dziwić. Minęła ponad godzina i na koncie zespołu Jarosława Skrobacza nie ma ani jednego gola. Reakcją szkoleniowca na problemy jego podopiecznych jest wprowadzenie z ławki rezerwowych wciąż panującego króla strzelców drugoligowych boisk Michała Bednarskiego.

1
1
65'

Żółtą kartkę otrzymał Joan Roman za przesadnie krewkie zachowanie.

Miedź Legnica
1
60'

Minęła godzina konfrontacji w Legnicy. Niezmiennie bliżej odniesienia zwycięstwa i zdobycia kompletu punktów w sobotnie popołudnie jet Radomiak. W pierwszej połowie drużyna prowadzona przez Dariusza Banasika miała problem przede wszystkim ze skutecznością, ale i na to znalazł się sposób.

1
komentarz

55'

Wymiana podań z udziałem wszystkich środkowych pomocników gospodarzy. Jeden z nich już szykował się do zatrudnienia swoim strzałem bramkarza, a najlepiej pokonanie go, ale interweniował defensor.

53'

Damian Jakubik. To on dał prowadzenie Radomiakowi.

50'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Damian Jakubik.

To, co nie udało się w pierwszej połowie, wyszło zawodnikom Radomiaka po powrocie z przerwy na boisko. Jak się okazuje, tym razem co się odwlecze, to nie uciecze. Damian Jakubik wykorzystał płaskie dogranie przed bramkę Pawła Lenarcika i poprawił po nieskutecznym sekundę wcześniej Karolu Angielskim. Przyjezdni na prowadzeniu!

7
3
2
2
2
46'

Rozpoczęła się druga połowa spotkania w Legnicy. Gospodarze mieli o czym rozmawiać ze szkoleniowcem w szatni, ponieważ ich gra nie kleiła się. Radomiak ma do nastawienia celowniki, ponieważ może nie wybaczyć sobie zmarnowania ewentualnych następnych sytuacji podbramkowych.

komentarz

Miedź Legnica uniknęła straty gola w pierwszej połowie.

komentarz

Pierwsza połowa na zero.

1
komentarz

Czy po przerwie padnie minimum gol?
40'

Leandro włączył się w atakowanie bramki legniczan, jednak oddając uderzenie w plecy kompana z zespołu, raczej nie przydał się Radomiakowi. Pozostało pięć minut i pewnie Marcin Szczerbowicz zastanawia się już, czy doliczyć czas do pierwszej połowy spotkania.

1
1
35'

Pozostało jeszcze trochę czasu na otwarcie wyniku w pierwszej połowie. Budzić się powinni przede wszystkim gospodarze, ponieważ sporadycznie podnosi się temperatura w pobliżu bramki strzeżonej przez Mateusza Kochalskiego. To Radomiak czuje się swobodnie na terenie przeciwnika.