3
1
1
90'

W ostatniej minucie podstawowego czasu szansa na poprawienie wyniku otworzyła się przed jastrzębianami. Uderzenie Daniela Rumina zostało zatrzymane przez znakomicie dysponowanego Jakuba Wrąbla.

2
86'

Pozostało kilka minut, a gospodarze w posiadaniu futbolówki. Nie powinno nic przykrego stać się Widzewiakom, którzy w tym meczu pokazują odpowiednie przygotowanie fizyczne oraz charakter.

2
84'

Postawa przyjezdnych w grze jedenastu na dziesięciu jest ogromnym rozczarowaniem dla ich kibiców. Widzew Łódź ma tyle szans, że mógłby zdemolować grającego z przewagą w polu przeciwnika. Kolejne dwie sytuacje podbramkowe. W pierwszej uderzenie w słupek, a w drugiej interwencja Grzegorza Drazika.

2
1
2
82'

Trafienie Mateusza Michalskiego będzie ostatnim w meczu?

1
1
75'

Piłka znalazła się po raz trzeci w bramce jastrzębian, jednak tym razem nie ma gola z powodu wcześniejszego przewinienia. Ponownie kontratak Widzewa Łódź został rozpędzony przez szarżującego Michaela Ameyawa.

1
1
1
74'

GKS 1962 Jastrzębie na obrzeżach pola karnego przeciwnika i spędza w tej strefie boiska coraz więcej czasu. Wymiana podań z Mateuszem Słodowym, którego dośrodkowanie zostało poskromione przez walecznych w powietrzu defensorów Widzewa Łódź.

1
72'

Żółta kartka pokazana mającemu dużo do powiedzenia sędziemu Enkeleidowi Dobiemu.

67'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Mateusz Michalski. Asystował mu Michael Ameyaw.

Ponownie gospodarze przeprowadzili akcję bramkową i są już blisko odniesienia zwycięstwa. Tym razem odpowiednio zachował się Michael Ameyaw, który dostarczył futbolówkę Mateuszowi Michalskiemu, a ten poradził sobie z Grzegorzem Drazikiem. 2:0 i GKS 1962 Jastrzębie w poważnych opałach.

9
4
1
67'

Enkeleid Dobi przeprowadził dotąd jedną zmianę w swoim zespole.

65'

Michael Ameyaw poradził sobie w narożniku boiska i obił piłkę o nogi przeciwnika. Kolejna chwila na złapanie oddechu dla podopiecznych Enkeleida Dobiego, natomiast frustrująca dla zespołu z województwa śląskiego.

1
1
63'

Złe zachowanie łodzian na własnej połowie boiska i dopuścili oni do oddania kolejnego niebezpiecznego uderzenia na bramkę Jakuba Wrąbla. Poradził sobie z defensorem Marek Mróz i przetestował skoncentrowanego byłego młodzieżowego reprezentanta Polski.

1
1
60'

Minęła godzina spotkania, a kwadrans po przerwie ze wskazaniem na podopiecznych Enkeleida Dobiego. Nie chodzi wyłącznie o zdobycie prowadzenia, ale również o umiejętność temperowania zapału przeciwnika i utrzymania się w posiadaniu piłki.

1
1
56'

Michael Ameyaw zakręcił się przed polem karnym przeciwnika, wypracował sobie miejsce do oddania uderzenia, jednak nie przymierzył w bramkę strzeżoną przez Grzegorza Drazika. Futbolówka nie została dokręcona i przeleciała obok spojenia słupka z poprzeczką.

1
1
54'

Widzew Łódź nie po raz pierwszy w rundzie wiosennej poradził sobie ze strzeleniem gola w osłabieniu. Pozostało sporo czasu gościom na doprowadzenie przynajmniej do remisu, jednak przetransportowanie piłki pod bramkę Jakuba Wrąbla jest dla nich problematyczne.

1
1
53'

Daniel Tanżyna dał prowadzenie gospodarzom!

1
1
1
51'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Daniel Tanżyna.

Szansa na stworzenie zagrożenia zagraniem z rzutu wolnego. Jak widać, piłkarze nie postanowili ograniczyć faule. To kończy się źle dla jastrzębian. Prowadzenie Widzewa Łódź! Po dograniu z rzutu wolnego Bartłomieja Poczobuta piłka znalazła się w pobliżu bramki Grzegorza Drazika. Tam sytuacyjne uderzenie, zarazem premierowe celne i Daniel Tanżyna cieszy się ze zdobycia zaliczki.

Widzew Łódź
8
6
1
47'

Gospodarze w czerwonych strojach, a ich przeciwnicy na czarno ze wstawkami w barwach widocznych w herbie klubu. Pierwsza akcja po powrocie do rywalizacji przeprowadzona przez przyjezdnych, jednak próba oddania strzału została zablokowana przez Patryka Stępińskiego.

1
46'

Druga połowa, a w niej rywalizacja dziesięciu łodzian z jedenastoma jastrzębianami. Widzew w pierwszej części nie zdołał zagrozić Grzegorzowi Drazikowi celnym uderzeniem, a po przerwie zadanie może być jeszcze trudniejsze. Dotąd najbliżej otwarcia wyniku był Daniel Feruga, ale przegrał pojedynek z Jakubem Wrąblem. Zobaczymy, co przyniesie ciąg dalszy widowiska.