Przemysław Banaszak #19
Górnik Łęczna
1
90+3'

Więcej mamy teraz przerw w grze niż samej gry. Starcie Banaszaka ze Stępińskim. Obaj ucierpieli.

90+2'

Mucha szukał rzutu rożnego i próbując nabić Kalinkowskiego, ale sie nie udało.

1
1
90+1'

Co najmniej trzy minuty dłużej potrwa druga połowa.

1
90'

Żółtą kartkę otrzymał Bartłomiej Kalinkowski.

89'

Przeciągali za długo akcję łodzianie. Blokowane strzały Michalskiego i Kosakiewicza. Gwizdek sędziego, faul Możdżenia w ataku.

88'

Przyspieszył Kosakiewicz, dośrodkował na przedpole i... nikogo tam nie było.

87'

Szybka piłka do Śpiączki, ten po ziemi, ale zbyt lekko i prosto w Mleczkę.

1
86'

Górnik oczywiście gra na czas, daleko od własnej bramki.

84'

Żółtą kartkę otrzymał Daniel Mąka.

Widzew Łódź
83'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Serhij Krykun za kopnięcie Mąki po tym, jak ten go przewrócił.

Serhij Krykun #22
2
2
1
81'

Znów akcja Muchy z Michalskim. Zabrakło dokładności.

80'
79'

Śpiączka chciał wykorzystać moment dekoncentracji widzewiaków, ale znów świetnie Mleczko.

77'

Mucha do Michalskiego, ale ten na spalonym.

1
1
76'

I jeszcze raz wrzutka Kosakiewicza kończy się w ten sam sposób.

75'

Gostomski wybija piłkę wrzucaną z rzutu rożnego.

74'

Ameyaw wbiega w pole karne, chce wyłożyć piłkę, lecz blokuje go Kalinkowski.

73'

Jeszcze Cierpka zamyka dośrodkowanie z narożnika, ale... źle trafia w piłkę.

72'

W odpowiedzi z daleka próbuje Kalinkowski. Broni Mleczko.

71'

Jeszcze Ameyaw z dystansu, obok bramki. To był niezły moment Widzewa.

1
70'

Dośrodkowanie na Michalskiego, świetnie broni Gostomski. Jeszcze dobitka Nowaka, ale znów Gostomski na linii bramkowej.

70'

Widzew przyspieszył. Piłka do niepilnowanego Muchy na 18. metrze i Gostomski zbija piłkę nad poprzeczkę.

69'

Wybicie piłki Leandro, ta odbija się od Muchy i... nie ma gola. Szczęście dopisało Górnikowi.

1
2
68'

Wrzutka Kalinkowskiego z rzutu wolnego prosto na głowę Tanżyny.

67'

Górnik Łęczna. Schodzi: Paweł Wojciechowski. Wchodzi: Przemysław Banaszak.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
1
65'

Kontry z tego nie było, ale na wszelki wypadek zatrudniony do pracy Miłosz Mleczko.

64'

Strzał Możdżenia w mur z rzutu wolnego.

63'

Żółtą kartkę otrzymał Leandro za faul na Ameyawie.

1
1
62'

Wrzutka z lewej strony boiska do Śpiączki, ten strzelał na wślizgu z 4. metra, lecz znów świetnie Mleczko!

61'

Ruszył Górnik. Zagranie po ziemi Krykuna z lewego skrzydła minęło dwóch jego kolegów z zespołu, którzy potencjalnie mogli zamknąć tę akcję. Mało brakowało!

60'

Kolejny nieudany strzał Fundambu.

59'

Górnik próbuje uśpić rywala. Na razie jedyny pomysł to długa piłka do przodu.

58'

Wysoka piłka w poszukiwaniu wbiegającego w pole karne Fundambu. Ten jednak dobrze kryty.

57'

Był nawet aut na wysokości pola karnego dla Widzewa, ale nic z tego.

56'

Górnik ruszał z kontratakiem, ale dobrze broni Kosakiewicz.

55'

Akcja Kuna i Fundambu kończy się rzutem rożnym dla Widzewa.

53'

Ostre starcie Śpiączki z Tanżyną. Kartek nadal jeszcze nie ma w tym meczu.

51'

Szukają na razie łodzianie też swoich pozycji. Trener Dobi przesuwa Fundambu chyba na pozycję numer 9.

49'

Znów dobrze przykryty Tanżyna. Było tam przy nich trzech piłkarzy w zielono-czarnych strojach.

48'

Za mocne podanie do Michalskiego. Dobra asekuracja łęcznian i rzut rożny dla Widzewa.

1
47'

"Próba dośrodkowania" Cierpki, bo "dośrodkowaniem" raczej tego nie można nazwać.

46'

Trenerzy nie zdecydowali się na dokonanie zmian.

czas Druga połowa
Czy w drugiej połowie padną gole?
komentarz

44'

Kosakiewicz na głowę Nowaka i... przegrał ten pojedynek główkowy obrońca Widzewa.

2
1
43'

Stępiński do Michalskiego górną piłką... nie ma tam miejsca do strzału.

1
41'

Błąd Michalskiego i strata, popędził z piłką Śpiączka. Uderzył lewą nogą po ziemi z kilkunastu metrów, ale doskonale skrócił kąt Mleczko i złapał tę piłkę.

2
1
1
1
1
40'

Faul na Możdżeniu w środku pola. Cierpka dostaje chyba "ostatnie ostrzeżenie" od sędziego.

39'

Krótko rozegrany rzut wolny, łodzianie stracili piłkę, a potem jeszcze sfaulowali Wojciechowskiego.

38'

Faul Struskiego na Stępińskim. Około 25 metrów do bramki Gostomskiego.

37'

Cierpka zatrzymuje faulem Kosakiewicza. Spowolnił akcję łodzian w ten sposób.

33'

Strzał Możdżenia lewą nogą z daleka... ale zbyt lekki.

31'

Do akcji ofensywnej podłączył się Stępiński, ale na razie szczelni w defensywie są piłkarze Górnika.

1
1
30'

Jeszcze jedno dośrodkowanie z rzutu rożnego na Tanżynę, ale ten jest bardzo dobrze pilnowany.

29'

Centra Kosakiewicza zablokowana, jeszcze Widzew utrzymał się przy piłce. Fundambu zdecydował się na mocny strzał z dystansu, piłka po plecach obrońcy wychodzi za linię końcową.

1
28'

Kolejny raz Adrian Cierpka blokuje próbę dośrodkowania ze skrzydła. Rzut rożny dla gości.

1
26'

Gostomski szuka "długiej lagi" na Śpiączkę, ale nic z tego.

25'

Lata piłką nad polem karnym Górnika, ale nie ma na razie kto tego zamknąć.

24'

A teraz przy szarży lewym skrzydłem Ameyaw pomagał sobie przyjąć piłkę ręką.

23'

Przypalił akcję Merveille Fundambu.

22'

Walczy o miejsce do udanej główki Tanżyna, ale na razie bezskutecznie.

21'

Strzał Kuna blokuje Leandro. Rzut rożny dla Widzewa.

19'

Stromecki na głowę Midzierskiego i świetnie Mleczko! Najgroźniejsza akcja - jak dotąd - w tym meczu.

1
1
2
18'

Pierwszy rzut rożny będą mieć gospodarze.

17'

Strata piłki Górnika przed polem karnym. Fundambu ją przejął, oszukał zwodem dwóch graczy i strzelił tuż obok bramki Gostomskiego.

1
15'

Kontra Fundambu, podanie do Michalskiego, a ten zderzył się z Leandro. Faulu nie ma, strzału też nie.

1
14'

Pierwsza próba ataku łęcznian, ale stracił piłkę Wojciechowski i od autu rozpoczną łodzianie.