Ligue 1: 33. kolejka
18 kwi 2021 13:00
90+5'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Mauro Icardi. Asystował mu Angel Di Maria. Krótko rozegrany rzut rożny, Di Maria dograł na piąty metr, a Icardi głową do siatki na 3:2! Cóż za końcówka!

Paris Saint-Germain
8
8
3
2
8
90+5'

Di Maria z kornera uderzył... w słupek. Wpadł na niego bramkarz i potrzebował chwili dla siebie.

3
3
1
90+4'

PSG w ataku, niemal cały zespół gospodarzy w polu karnym.

1
1
1
90+3'

Gospodarze w małym szoku. Gracze PSG są wściekli na swojego bramkarz.

1
1
90+2'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Romain Hamouma. Cóż zrobił Ricco! Uderzał Bouanga, bramkarz odbił piłkę przed siebie, a z bliska do siatki wbił ją Hamouma. 2:2!

AS Saint-Etienne
8
4
1
2
6
90'

Sędzia doliczył 5 minut.

1
1
1
89'

AS Saint-Etienne. Schodzi: Miguel Trauco. Wchodzi: Charles Abi.

wchodzi Wchodzi
Charles Abi #14
schodzi Schodzi
1
1
1
87'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Kylian Mbappe. Mocny strzał Mbappe, Green wyczuł intencje, ale piłki nie odbił. 2:1!

7
2
1
2
5
86'

Rzut karny dla PSG! Mbappe mijał bramkarz i został złapany za nogę!

2
1
1
2
85'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za protesty otrzymał Presnel Kimpembe.

1
1
2
83'

Mbappe wskazuje sędziemu, że rywale grają na czas. Arbiter nie reaguje.

1
2
1
1
80'

Przerwa w grze. Mbappe ostro potraktował rywala. Kartki jednak nie ma.

1
3
2
2
79'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Kylian Mbappe. Asystował mu Ander Herrera. Błyskawiczna odpowiedź paryżan. Chwilę po wznowieniu gry Herrera do Mbappe, ten oderwał się od obrońcy i w sytuacji sam na sam z bliska do bramki na 1:1!

3
3
2
3
5
78'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Denis Bouanga. Asystował mu Miguel Trauco. To się porobiło! Dośrodkowanie z lewej strony Trauco, a Bouanga uprzedził Kimpembe. 0:1!

Denis Bouanga #15
4
4
3
2
3
76'

Green uratował zespół, Florenzi uderzył z boku pola karnego. Będzie rzut rożny.

73'

Mocny strzał Di Marii, piłka poszybowała kilka metrów ponad bramką.

2
70'

Coraz mniej czasu mają piłkarze PSG. Co dziwi, gospodarze nie zamierzają rzucać się na rywala.

1
68'

AS Saint-Etienne. Schodzi: Wahbi Khazri. Wchodzi: Adil Aouchiche.

Adil Aouchiche #20
1
67'
64'

Nie zmienia się obraz meczu. Dość wolne próby paryżan, a minuty płyną.

61'

Płaski strzał sprzed pola karnego oddał Camara. Bramkarz pewnie interweniował.

60'

Dwa kwadranse do końca. PSG wciąż dość statycznie, ociężale. Rywalom taki wynik odpowiada.

1
58'

Mbappe uderzył z rzutu wolnego z ok. 27 metrów, ale pomylił się o pół metra.

1
57'

Żółtą kartkę otrzymał Yvan Neyou Noupa.

Yvan Neyou Noupa #19
56'

AS Saint-Etienne. Schodzi: Mathieu Debuchy. Wchodzi: Aimen Moueffek.

Aimen Moueffek #18
54'

Atak pozycyjny PSG, gospodarze szukają dziury w obronie rywala. Na razie jej nie ma.

52'

Pierwsze po przerwie wyjście gości, ale dogranie z prawej strony Nordina i piłkę wybili obrońcy.

1
1
49'

Po przerwie w ataku PSG, ale akcje paryżan zbyt groźne póki co nie są.

1
1
46'

AS Saint-Etienne. Schodzi: Zaydou Youssouf. Wchodzi: Arnaud Nordin.

Arnaud Nordin #17
Zaydou Youssouf #28
46'

AS Saint-Etienne. Schodzi: Kevin Monnet-Paquet. Wchodzi: Denis Bouanga.

Kevin Monnet-Paquet #22
46'

Gramy po przerwie!

45'

Sędzia doliczył minutę.

1
44'

A jednak nie ma karnego! Sędzia wskazywał na "jedenastkę", ale wiele wskazuje na to, że to był... piąty metr. Faul był ewidentny!

1
2
43'

Mbappe leży na murawie. To było bardzo ostre wejście obrońcy.

1
1
1
42'

Sędzia uznał, że w momencie strzału rywal staranował Mbappe. Będzie rzut karny!

1
42'

Błąd w obronie gości, Mbappe ruszył z piłką, ale przestrzelił.

1
41'

Sarabia dogrywał, ale bramkarz był czujny i pewnie piłkę złapał.

1
39'

Coraz bliżej przerwa. W ataku gospodarze, ale goście bronią się momentami z dużym szczęściem.

1
36'

Strzał Rafinhy, Green odbił piłkę. Na poprawkę nie pozwolił obrońca!

1
1
33'

Piłka w bramce paryżan, ale trafienie Khazriego nie zostało uznane. Metrowy spalony.

1
30'

Kamery ponownie pokazały Neymara. Przypuszczamy, że pomylił odzienie i ubrał futro od partnerki. W czymś takim nie można się pokazać.

1
29'

Z rzutu wolnego w słupek uderzył Sarabia, poprawka Danilo poszybowała wysoko ponad bramką! Najlepsza okazja mistrzów Francji.

1
2
1
27'

PSG wciąż nie potrafi zaskoczyć gości, którzy skutecznie się bronią.

1
1
24'

Romain Hamouma uderzył ponad bramką, ale wcześniej snajper był na spalonym.

1
22'

Danilo Pereira starał się uderzać z woleja, ale piłka nawet do bramki nie doleciała. Wyżej niż dalej.

1
22'

Zagranie do Mbappe, ten jednak nie zdołał przejąć piłki i spod nóg wybił mu ją obrońca.

1
19'

Odpowiedź paryżan, z ostrego kąta mocno uderzył Mbappe, piłka otarła się o boczną siatkę.

1
18'

Kontra Saint Etienne, sprzed pola karnego wprost w Rico uderzył Romain Hamouma.

16'

Piłka rozgrywana jest głównie w środku pola. Częściej posiadają ją paryżanie. Gospodarze chcą zmęczyć rywala.

13'

Sarabia zbierał się do uderzenia pięć metrów przed bramką, ale szybszy Green, który wygarnął piłkę rywalowi spod nóg.

10'

Cały czas więcej z gry mają paryżanie, ale mistrzowie Francji do zdecydowanego ataku nie rzucają się.

1
8'

Z dystansu lewą nogą uderzył Rafinha, pomylił się dość wyraźnie.

1
6'

Pierwsze wyjście zespołu St. Etienne. Jednak wszystko co dobre zakończyło się z boku pola karnego.

1
3'

Od początku paryżanie na połowie gości. Jednak jeszcze bez okazji bramkowych.

1
1'

Na trybunach Neymar. Brazylijczyk pojawił się w gustownym, białym futrze. My w takim byśmy nie wyszli.