Spotkanie potrwa o minimum cztery minuty dłużej.

3
2
3
88'

Pressing Piasta przynosi oczekiwane rezultaty. Goście bardzo szybko odzyskują piłkę.

9
3
2
6
87'

Vida zagrywał do Świerczoka, ale ten nie opanował futbolówki w polu karnym. Była szansa na hat-tricka.

2
2
2
4
6
84'

Goście z Gliwic ewidentnie zwietrzyli szansą na powalczenie o coś więcej niż tylko jeden punkt.

9
1
2
2
3
82'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jakub Świerczok. Asystował mu Michał Żyro.

Ależ nie popisali się teraz obrońcy Zagłębia. Dośrodkowanie Żyry z lewej strony, a niepilnowany Świerczok tylko dopełnił formalności!

22
9
2
5
9
81'

Pyrka opanował piłkę w polu karnym, ale oddał bardzo niecelny strzał lewą nogą.

1
1
1
1
2
79'

Niewiele dzieje się na boisku. Zawodzi przede wszystkim Piast, który powinien rzucić się do odrabiania strat, a nic takiego nie ma miejsca.

1
2
2
78'
75'
75'
73'

Długie podanie w kierunku Pyrki, niepotrzebnie wychodził z bramki Hładun, ale ostatecznie udało się uniknąć niebezpiecznej sytuacji gospodarzom.

1
1
71'
70'

Hładun nie spieszy się ze wznowieniem gry. Nie ma co się dziwić, Zagłębie ma korzystny wynik.

5
2
1
1
2
69'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Kamil Kruk. Faul taktyczny.

KGHM Zagłębie Lubin
1
2
1
67'

Konieczna była krótka przerwa w grze, bo na boisku leżał Balić. Wygląda jednak na to, że kapitan Zagłębia może kontynuować spotkanie.

2
1
2
1
1
65'

Świetna centra z rzutu rożnego i Świerczok nie może uwierzyć, że nie trafił z pięciu metrów! Wygrał pozycję, ale źle ustawił celownik.

4
2
1
3
1
64'

Czerwiński przewrócony w polu karnym Zagłębia, ale nie ma mowy o przewinieniu. Sędzia przerwał grę zanim Badia zagrał piłkę z rzutu rożnego.

1
1
64'

Dośrodkowanie Badii w kierunku dalszego słupka, jednak nie było tam żadnego zawodnika Piasta.

1
2
2
3
1
63'

Kolejny rzut rożny dla Piasta.

4
1
62'

Piast zmuszony do gry w ataku pozycyjnym, lecz w drugiej połowie gliwiczanie są całkowicie bezradni. Świerczok? Zupełnie niewidoczny.

1
1
2
3
2
59'

Było trochę chaosu w polu karnym Piasta, ale ostatecznie goście wybili futbolówkę.

4
1
1
2
59'

Korner dla gospodarzy.

1
1
1
1
56'

Nieprawdopodobne pudło Drazicia! To powinno być 3:1 dla Zagłębia, ale Serb fatalnie skiksował, mając przed sobą wyłącznie bramkarza Piasta.

3
3
2
2
2
55'
5
4
3
2
2
53'

Dobra interwencja Podlińskiego we własnym polu karnym, który daleko wyekspediował piłkę.

2
1
52'

Chodyna zablokował dośrodkowanie Badii i będzie korner dla gości.

1
1
2
50'

Niewiele dzieje się na początku drugiej połowy. Tak jak w pewnym momencie pierwszej części... brakuje dokładności. Mnożą się niecelne podania.

2
1
48'

Zagłębie oddaliło zagrożenie od własnej bramki.

2
1
2
47'

Rzut rożny dla Piasta.

1
46'

1
45'

Zaskakujący strzał Tiago Alvesa z dystansu, jednak piłka dość wyraźnie minęła bramkę.

1
45'

Dobre dośrodkowanie Steczyka, ale Balić w ostatniej chwili wybił piłkę spod nóg Badii.

2
1
2
2
5
43'

Piast wyraźnie stracił kontrolę nad meczem. Pojawia się coraz więcej prostych i niewymuszonych błędów.

2
1
2
40'

Bardzo nieudany strzał Lipskiego z dystansu. Piłka przeleciała wysoko nad poprzeczką.

1
1
2
1
38'

Waldemar Fornalik nie może w to uwierzyć. Piast prowadził, kontrolował mecz, a tymczasem dwie akcje Zagłębia sprawiają, że to gospodarze prowadzą i są na dobrej drodze do czwartego z rzędu zwycięstwa.

2
1
3
3
36'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Kamil Kruk. Asystował mu Jewgienij Baszkirow.

Ależ nam się to zmienia! Piast nie potrafił wybić piłki z własnego pola karnego i został za to ukarany. Baszkirow wycofał piłkę do Kruka, a ten precyzyjnym strzałem tuż przy słupku daje Zagłębiu prowadzenie!

7
8
5
6
9
34'

Żółtą kartkę otrzymał Tomas Huk.

Piast Gliwice
4
2
2
3
33'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jewgienij Baszkirow. Asystował mu Sasa Balić.

Szybka i bardzo konkretna akcja Zagłębia. Żubrowski zagrał na wolne pole do Balicia, ten dośrodkował w pełnym biegu, a mierzący 175 centymetrów wzrostu Baszkirow strzałem głową doprowadził do wyrównania!

9
7
5
5
11
32'

Prosta strata Zagłębia na własnej połowie. Przechwycił piłkę Holubek, oddał strzał z dalszej odległości, ale trafił w sam środek bramki.

2
2
1
31'

Starzyński miał trochę miejsca przed polem karnym, ale oddał za lekki strzał i nie zaskoczył Placha.

2
30'

Dośrodkowanie Lipskiego z rzutu rożnego, jednak obrońcy Zagłębia wybijają piłkę.

29'

Kontratak Piasta, jednak tym razem Hładun efektownie obronił strzał Świerczoka.

26'

Gra toczy się głównie w środku pola. Piast ma korzystny wynik, a Zagłębie - póki co - jest bez argumentów w ofensywie.

25'

Świerczok dobrze rozprowadził atak Piasta, zagrał w tempo do Konczkowskiego, ale temu kompletnie nie wyszło dośrodkowanie i grę wznowi Hładun.

1
21'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jakub Świerczok.

Nic się nie działo, ale od czego w Piaście Gliwice jest Świerczok? Zaskakujący strzał z dystansu, po którym piłka wpadła do siatki tuż przy słupku! Goście na prowadzeniu, choć wydaje się, że mógł lepiej zachować się w tej sytuacji Hładun.

20
13
5
4
3
19'

Piłka w siatce Zagłębia, ale wcześniej rozległ się gwizdek sędziego. Kruk był faulowany przez Tiago Alvesa.

3
3
18'

Dobre dośrodkowanie Badii, najwyżej w polu karnym wyskoczył Czerwiński, ale uderzył w sam środek bramki strzeżonej przez Hładuna.

2
18'

Badia zablokowany i będzie kolejny rzut rożny dla Piasta.

2
1
1
1
1
17'

Bardzo powolne tempo tego meczu.

16'

Fatalna strata Żubrowskiego na środku boiska i Piast momentalnie ruszył z kontratakiem. Popsuł jednak ten atak niedokładnym podaniem Steczyk.

13'

Płaski strzał Lipskiego i pewnie broni Hładun.

1
1
1
2
1
12'

Olbrzymie zamieszanie w polu karnym, doszedł do strzału Steczyk, lecz jego strzał został zablokowany. Jeszcze jeden korner.

11'

Zablokowane uderzenie Holubka i goście mają rzut rożny.

1
11'

Piast powinien prowadzić! Steczyk podał idealnie do wybiegającego na czystą pozycję Tiago Alvesa, ale ten strzelił obok słupka!

1
10'

Długie podanie na prawą stronę w kierunku Szysza, jednak ten nie przypilnował linii spalonego.

1
9'

Kontratak Piasta. Niebezpieczne dośrodkowanie Konczkowskiego, był w polu karnym Świerczok, ale nie dotarła do niego piłka.

1
1
1
7'

Spokojny początek tego spotkania. Żadna z drużyn przesadnie nie forsuje tempa.

6'

Było groźnie po dośrodkowaniu Steczyka, ale sędzia asystent uznał, że piłka wcześniej opuściła boisko.

4'

Drazić zagrywał w pole karne, ale obrońca Piasta uprzedził składającego się do strzału Szysza.

1
3'

Była szansa na akcję Zagłębia, ale Balić podawał za mocno w kierunku Drazicia i piłka opuściła boisko.