1
6
2
90+2'

Rocha dośrodkował w pole karne Wisły. Futbolówka została wybita. Cracovia utrzymała się jednak przy piłce na połowie gospodarzy.

8
2
1
7
90+1'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za faul otrzymał Souleymane Kone.

4
3
4
90'

Doliczonych pięć minut.

6
4
6
1
2
89'

Brakuje w tych ostatnich minutach dobrych akcji ofensywnych zarówno z jednej, jak i drugiej strony.

1
6
3
2
2
87'

Cracovia. Schodzi: Sergiu Hanca. Wchodzi: Filip Piszczek.

2
7
6
3
4
85'

Yaw Yeboah znalazł się w dobrej sytuacji w polu karnym gości, lecz nie zdołał oddać dobrego uderzenia.

2
1
1
3
3
84'

Gra toczy się w środkowej strefie boiska. Będzie rzut wolny dla Wisły.

1
1
1
81'
79'
79'

W polu karnym Cracovii główkował Michal Frydrych. Piłka przeleciała obok bramki gości.

1
1
76'

Z dość sporego dystansu strzelał Marcos Alvarez. To było uderzenie niecelne.

1
1
1
2
74'

Ogromne zamieszanie przed bramką Cracovii. Po strzale z dystansu piłka trafiła do Frydrycha, którego strzał został zablokowany. Po chwili kolejna okazja dla Wisły, ale tym razem był spalony i sędzia przerwał grę.

5
1
4
3
4
72'

Gra wznowiona.

4
2
komentarz

1
71'

Chwilowa przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje jeden z zawodników gospodarzy.

2
70'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Luis Rocha.

7
5
67'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Sergiu Hanca!

Wynik bez zmian! Mateusz Lis obronił uderzenie z rzutu karnego! Strzelał Sergiu Hanca, a Lis popisał się znakomitą interwencją.

55
33
7
8
10
67'

Żółtą kartkę otrzymał Maciej Sadlok. Za zagranie piłki ręką.

8
5
2
3
18
66'

Jest rzut karny dla Cracovii po zagraniu ręką Macieja Sadloka!

6
5
1
5
15
66'

Sędzia biegnie obejrzeć sytuację.

4
2
1
3
5
65'

Trwa analiza VAR. Sędziowie sprawdzają, czy przy strzale Thiago piłka nie trafiła Sadloka w rękę.

3
2
2
3
64'

W polu karnym Wisły na strzał zdecydował się Thiago. Trafił w Macieja Sadloka.

1
1
62'

Cracovia. Schodzi: Ivan Fiolić. Wchodzi: Jakub Kosecki.

60'

Po dośrodkowaniu Sadloka w pole karne Cracovii niecelnie główkował Felicio Brown Forbes.

2
57'

To powinien być gol! Błąd w defensywie Wisły, Marcos Alvarez przejął piłkę. Przed sobą miał tylko bramkarza, zdecydował się na strzał z 16 metrów, lecz to było mocno niecelne uderzenie.

1
4
1
3
Czy to spotkanie zakończy się bezbramkowym remisem?
56'

Yaw Yeboah starał się wywalczyć sobie pozycję na skrzydle, lecz dobrze zatrzymał go Matej Rodin.