Simić interweniował we własnym polu karnym, nie pozwalając piłce na dojście do Araka.

. Schodzi: David Tijanić. Wchodzi: Ben Lederman.

. Schodzi: Patryk Kun. Wchodzi: Petr Schwarz.

88'

. Schodzi: Ivi Lopez. Wchodzi: Mateusz Wdowiak.

86'

Poletanović oddał strzał lewą nogą z dystansu, jednak piłka nie zbliżyła się do bramki rywala.

1
1
3
2
86'

Arak dostał piłkę w polu karnym, wywalczył jednak tylko rzut rożny.

3
1
1
84'

Zagłębie Lubin. Schodzi: Damian Oko. Wchodzi: Rok Sirk.

84'
84'

Dośrodkowanie Starzyńskiego, piłka przeleciała nad poprzeczką.

1
3
81'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Sasa Balić.

Ale pech Sasy Balicia! Ivi Lopez strzelał, piłkę przed siebie wybił Hładun, wprost w Balicia, który skierował piłkę do własnej bramki!

KGHM Zagłębie Lubin
52
36
7
8
9
81'

Po dośrodkowaniu Kuna, piłkę wybili lubinianie.

2
2
1
2
76'

I błyskawicznie piłkar przeniosła się pod drugą stronę boiska. Wójcicki zablokował uderzenie Lopeza.

1
2
1
4
76'

Stoch trafił w Piątkowskiego. Stracona szansa Zagłębia.

3
3
1
1
76'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego Rakowa, piłka dla gospodarzy.

1
5
74'

Żółtą kartkę otrzymał Patryk Szysz. Za faul na Tijaniciu.

6
1
1
1
74'

Stoch wrzucił piłkę z rzutu rożnego. Po chwili zamieszania, piłka znów wyszła za boisko.

2
2
1
72'

Co za strzał Ivi Lopeza z dystansu! Może pluć sobie w brodę, gdyż po strzale z 18. metra przymierzył tuż obok słupka!

3
2
3
2
15
71'

Akcja rakowa Częstochowa, zakończona jedynie strzałem w boczną siatkę.

2
4
4
5
5
70'

Tijanić dośrodkował piłkę w pole karne, tam skuteczny Hładun złapał ją pewnie w ręce.

3
1
2
2
5
68'

Drazić upadł w polu karnym, sędzia pozostał niewzrusozny. Po chwili do piłki doszedł Wójcicki, ale futbolówka mu odskoczyła.

4
7
3
1
1
67'

Drazić składał się do strzału, jednak bezskutecznie. Po chwili, w dziecinny sposób dał się ograć Stoch.

4
4
4
2
1
65'

Drazić próbował przeciąć podanie do Holca, górą bramkarz Rakowa.

4
1
1
64'

Hładun piąstkował przy rzucie rożnym Rakowa.

1
2
63'

Z rzutu rożnego piłkę wybijał Starzyński, wprost w najniższego na boisku Kuna.

1
1
1
1
62'

Mocno przeciętne tempo drugiej połowy w Lubinie.

2
1
58'

Po świetnej sztuczce technicznej, Starzyński strzelił nad poprzeczką bramki rywala.

1
1
1
57'

Żółtą kartkę otrzymał Igor Sapała. Za faul.

1
1
4
56'

Zza pola karnego strzelał Stoch, jednak piłka trafiła "w koszyk" Holca.

3
1
1
56'

Obie drużyny grają niedokładnie. Jak podchodzą pod pole karne rywala, zazwyczaj podają piłkę do przeciwnika.

1
1
1
53'

Tym razem Jach zablokował dośrodkowanie Starzyńskiego.

8
3
5
2
2
53'

Atakował Ivi Lopez, jednak podał piłkę do rywala.

2
3
1
5
51'

. Schodzi: Vladislavs Gutkovskis. Wchodzi: Jakub Arak. To debiut byłego piłkarza Lechii w Rakowie.

50'

Gutkovskis schodzi z boiska z pomocą fizjoterapeuty Rakowa i Dominika Hładuna, bramkarza Zagłębia.

1
2
1
2
49'

Łotysz wyraźnie cierpi na boisku. Jakub Arak szykuje się do zmiany.

1
1
1
3
1
48'

Uraz Gutkovskisa po starciu z Simiciem w polu karnym. Łotysz potrzebuje pomocy medycej.

1
1
1
6
47'

Od początku piłkarze Zagłębia mają problemy z wyprowadzeniem piłki z własnej połowy.

5
3
2
1
czas Druga połowa
43'

Po rzucie rożnym Rakowa, pretensje częstochowian odnośnie zagrania ręką rywala. Sędzia pozostał niewzruszony.

3
1
2
8
41'

Zagranie fair Play Patryka Szysza, który pomógł naciągnąć mięśnie Piątkowskiemu po urazie rywala.

9
39'

Nieudane dośrodkowanie Starzyńskiego z rzutu rożnego.

5
4
1
38'

Ivi Lopez wybijał piłkę z rzutu rożnego, we własnym polu karnym skuteczna defensywa KGHM Zagłębia.

2
1
2
3
35'

Strzał z dystansu Sapały, który jednak trafił z dystansu tylko w boczną siatkę.

1
2
4
33'

Więcej do powiedzenia ma Raków, jednak na razie nie idą za tym następne konkrety po golu Lopeza.

5
3
2
1
29'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Ivi Lopez.

Doskonały strzał Ivi Lopeza! Nie dał najmniejszych szans na interwencję Hładunowi, strzelając gola bezpośrednio z rzutu wolnego!

47
21
2
8
10
28'

Żółtą kartkę otrzymał Lorenco Simić. Za sfaulowanie Patryka Kuna.

7
2
1
1
1
27'

Hładun skutecznie interweniował po akcji Piątkowskiego.

1
5
27'

Balić zablokował dośrodkowanie Tudora.

2
1
1
5
26'

Kilka spokojnych minut na stadionie w Lubinie.

1
23'

Tudor dograł piłkę do Tijanicia, którego strzał zablokował Simić. Po chwili kolejna dwójkowa akcja obcokrajowców Rakowa, tym razem Tijanić nie zdołał oddać strzału.

2
1
2
4
22'

Niewulis zdołał powstrzymać atakującego Drazicia. Sędzia nie dopatrzył się tu faulu.

6
1
1
20'

Piątkowski podłączył się pod akcję ofensywną. Po jego strzale, kontrolowana obrona Hładuna.

3
3
1
3
20'

Kun dogrywał w pole karne rywala, Damian Oko wybił piłkę na aut.

1
1
1
1
4
19'

Ivi Lopez sfaulował Wójcickiego przy ataku pod bramką Zagłębia. Piłka dla Zagłębia, Hiszpan przeprosił rywala.

1
3
16'

Strzał Lopeza prosto w środek bramki. Tam był dobrze ustawiony Hładun.

3
2
1
2
3
14'

Akcja Zagłębia, na spalonym jeden z piłkarzy z Lubina.

6
1
2
13'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Patryk Szysz.

Gol dla Zagłębia! Po podaniu Poręby, piłka po rykoszecie spadła wprost pod nogi Szysza, który wygrał pozycję w polu karnym rywala i wyprowadził KGHM Zagłębie na prowadzenie!

20
14
5
4
25
10'

Lopez podał piłkę do Gutkosvkisa, w polu karnym Zagłębia kolejny raz skuteczny Oko.

4
4
1
2
6
9'

Piłka doszła nieoczekiwanie do Ivi Lopeza, Hiszpan zdecydował się na błyskawiczny strzał - jak jednak się okazało, mógł się do niego odrobinę mocniej przyłożyć. Piłka nie przeleciała nawet blisko bramki Hłąduna.

3
4
1
2
2
8'

Kolejny rzut rożny dla Rakowa. Gutkovskis przedłużył do Jacha, ten jednak nie zdołał zebrać się do strzału.

3
5
2
3
2
6'

Dynamiczny kontratak Zagłębia. Szysz przyjął piłkę na środku boiska, dobiegł pod bramkę rywala, jednak trafił tylko w boczną siatkę!