3
2
7
90+6'

Musonda jeszcze rozpoczął kontratak Śląska, zagrał do Scaleta, ten chciał uruchomić Piaseckiego, ale młodzieżowiec Śląska się nie zorientował. Jeszcze będzie rzut rożny dla gospodarzy.

8
2
7
4
9
90+5'

Stiglec na przebój lewą stroną, ale ostro go tam pilnował Starzyński.

17
7
4
6
7
90+4'

Jeszcze starcie Piaseckiego z rywalem. Sędzia Bartosz Frankowski kończy mecz, ale... potem cofa decyzję, bo pomylił się o minutę...

7
22
3
3
5
90+3'

Piasecki starł się z Żukowem. Faul Kazacha, a ten ma żółtą kartkę na koncie...

7
2
7
2
6
90+2'

Medved uprzedzony przez Puerto przy rzucie rożnym dla Wisły. Śląsk dzielnie broni tego remisu.

5
1
1
4
4
90+1'

Rozpoczęła się pierwsza z czterech doliczonych minut.

6
1
3
2
4
90'

Puerto świetnie zatrzymuje szarżę Browna Forbesa spod linii końcowej.

4
1
1
6
89'

Janasik wraca do obrony i zabrał piłkę Starzyńskiemu. Dobra interwencja młodego gracza Śląska.

6
1
1
88'

Medved próbuje znaleźć długim podaniem Starzyńskiego, lecz bezskutecznie.

2
11
3
1
3
87'
87'
86'

Piąstkuje dośrodkowanie Putnocky, jeszcze blokowany strzał jednego z Wiślaków. Mamy gwizdek arbitra, bo leży na murawie jeden z graczy Śląska.

1
1
5
3
3
85'

Rajd Browna Forbesa, ale kolejny świetny wślizg Mariusza Pawelca.

6
1
1
2
7
84'

Długie zagranie z lewego skrzydła w stronę Browna Forbesa, ale wychodzi Putnocky.

4
1
2
8
83'

Blokowany strzał Browna Forbesa przez Pawelca.

4
2
2
2
4
82'

Cotugno wybija piłkę dośrodkowaną z prawej strony przez Burligę.

6
2
4
1
6
81'

Nie zrozumiał się Yeboah z Burligą na prawej stronie. Piłka wyszła za linię końcową.

1
3
4
2
9
80'

Plewka dobrze asekurował akcję w defensywie. Śląsk nie może przejść dalej niż na 30. metr od bramki Lisa.

11
8
5
4
3
79'

Pich w ataku może nie gra najlepszego meczu, ale zatrzymuje teraz Michala Frydrycha w defensywie.

3
2
5
5
6
78'

Po złym wybiciu Putnocky'ego szansę miał Jean Carlos, ale po chwili stracił piłkę. Akcja poszła w drugą stronę, lecz złe zagranie Picha ją zatrzymało.

2
3
6
3
4
77'

Piasecki zagrał do Musondy za bardzo za plecy. I tyle z akcji ofensywnej Śląska.

2
3
4
1
4
76'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Dino Stiglec za próbę wymuszenia rzutu karnego. Ten jednak twierdzi, że był faulowany.

Śląsk Wrocław
11
10
8
6
9
76'

Dośrodkowanie z głębi pola na Scaleta, ale ten uprzedzony. Jeszcze przed szansą Pich, lecz blokowane jego zagranie.

6
6
3
1
2
75'

9
74'

Felicio Brown Forbes mógłby groźnie uderzyć z dystansu, ale pomagał sobie ręką przy przyjęciu piłki.

6
3
1
2
4
73'
72'
70'

Wrzutka Pawelca w stronę Picha, ale strzału Słowaka lepiej nie komentować, bo zagrożenia nie było żadnego.

5
10
2
2
2
69'

Faul Żukowa na Scalecie. Pachniało kartką, ale sędzia był litościwy.

7
3
6
2
68'

Żukow miał na plecach trzech obrońców, a i tak zdołał odegrać piłkę do Burligi. Ostatecznie temu drugiemu skończyło się boisko i nie zdołał odegrać piłki spod linii końcowej, ale zagranie Kazacha mogło się podobać.

1
65'

Poszukiwania podaniem Praszelika, ale dobre wyjście Mateusza Lisa.

12
4
2
3
64'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Marcel Zylla.

Zostawił nogę gracz Śląska, by powalić Frydrycha na murawę. Nawet nie protestuje, a pokornie schodzi do szatni.

32
20
5
3
10
63'

Burliga atakował prawą stroną, odegrał do Jeana Carlosa, lecz strzał gracza Wisły zablokowany.

3
1
3
2
4
62'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego do Mehremicia, ale to był lekki strzał głową, więc poradził sobie z nim Matus Putnocky.

1
1
1
1
61'

Brown Forbes zatrzymany przez podwojone siły obronne Śląska.

7
2
3
1
4
60'

Żółtą kartkę otrzymał Michal Frydrych.

3
2
2
4
60'

Exposito faulowany przez Frydrycha, ale wcześniej zagrał piłkę ręką gracz Śląska Wrocław, więc grę wznowią goście.

4
3
3
4
2
59'

Jeszcze wstrzeliwał piłkę Żukow, ale pewnie wychodzi z bramki Putnocky i łapie ją w rękawice.

6
2
1
3
6
58'

Jeszcze rzut rożny mieli Wiślacy, ale blokowane było dośrodkowanie Sadloka, więc ten stały fragment będzie powtórzony.

1
1
1
2
57'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Strzał Felicio Browna Forbesa broni Matus Putnocky!

34
21
8
13
42
56'

Żółtą kartkę otrzymał Marcel Zylla.

11
6
4
6
10
55'

Rzut karny dla Wisły!

Zagranie Yeboaha blokuje Zylla ręką, ale trudno powiedzieć, czy to był zamierzony kontakt zawodnika Śląska...

35
20
7
6
14
54'

Strzał z dalszej odległości Browna Forbesa spokojnie wyłapuje Putnocky.

2
2
52'

Wrzutka Savicia na Sadloka, lecz ten drugi ma źle wyregulowany celownik dziś wieczorem.

1
2
1
1
50'

Strzał Sadloka daleki od ideału. Piłka leci wysoko nad poprzeczką.

3
3
2
49'

Puerto faulował Forbesa przed polem karnym Śląska. Będzie dobra okazja dla gości.