Zagranie Prokicia wzdłuż bramki, ale nie miał kto wbić futbolówki do siatki.

2
2
87'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Mateusz Matras. Asystował mu Maciej Domański. Dośrodkowanie w pole karne, źle zachował się Rodriguez. Do piłki dopadł Matras i z bliska trafił do bramki. 2:2!

40
17
9
6
18
86'

Z ostrego kąta uderzał Dadok. Będzie jednak rzut rożny.

1
2
1
4
84'

Stal Mielec. Schodzi: Petteri Forsell. Wchodzi: Andreja Prokić.

83'

1
80'

Z rzutu wolnego bardzo źle uderzył Forsell. Piłka poszybowała daleko od celu.

5
9
2
2
1
79'

Coraz mniej czasu ma Stal Mielec na doprowadzenie do wyrównania.

5
2
2
3
3
77'

Stal Mielec. Schodzi: Bożidar Czorbadżijski. Wchodzi: Mateusz Mak.

73'

Stal Mielec znowu zaatakowała. Wisła znowu broni się we własnym polu karnym.

5
4
1
2
2
70'

Uspokoił się mecz, ale na pewno jeszcze będzie ciekawie.

3
4
2
67'

Stal Mielec. Schodzi: Łukasz Zjawiński. Wchodzi: Aleksandar Kolew.

66'

Z ok. 16 metrów uderzał Tomasiewicz. Piłkę głową trącił Uryga i omal nie pokonał Kamińskiego.

2
5
5
1
2
64'

Stal Mielec na moment zamknęła płocczan pod polem karnym. Gościom w końcu udało się wyjść z piłką w okolice środka boiska.

4
4
4
61'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Maciej Jankowski. Asystował mu Marcin Flis. Zagranie w pole karne, Flis głową do Jankowskiego, który skiksował, ale mimo tego pokonał Kamińskiego. Już tylko 1:2!

3
59'

Kamiński dwukrotnie uratował Wisłę. Golkiper najpierw odbił strzał Flisa, po chwili zbił piłkę na słupek po uderzeniu głową Matrasa!

12
2
3
4
5
57'

Do wybitej piłki doszedł Forsell, uderzenie z ok. 16 metrów poszybowało daleko od celu.

4
5
2
54'

Stal Mielec cały czas na połowie gości, jednak brakuje uderzeń. Goście skutecznie się bronią.

6
2
2
2
1
51'

Po stracie gola atakować starają się mielczanie, jednak niewiele im z tego wychodzi.

4
8
2
2
3
49'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Damian Michalski. Asystował mu Mateusz Szwoch. Szwoch z rzutu rożnego na piąty metr, a Michalski uderzeniem głową pokonał Strączka. 0:2!

34
22
3
4
7
48'

Szwoch dośrodkował z rzutu wolnego, Uryga uderzył głową, Strączek końcami palców na korner.

5
3
2
46'

Gramy po przerwie!

6
1
1
1
1
46'

Stal Mielec. Schodzi: Albin Granlund. Wchodzi: Maciej Domański.

46'

Stal Mielec. Schodzi: Jonathan de Amo. Wchodzi: Robert Dadok.

19:45

1
3
45+1'

6
45'

Sędzia doliczył minutę.

1
1
45'

Na murawie leży Tomasiewicz. Zawodnik Stali potrzebuje chwilę na powrót do sił.

1
2
1
42'

Cały czas Stal Mielec bije głową w mur. Beniaminek ma coraz większy problem.

2
2
3
2
39'

Minuty płyną, niewiele się dzieje. Stal Mielec przeważa, jednak zagrożenia pod bramką Kamińskiego stworzyć nie potrafi.

5
6
5
2
3
36'

Kolejna próba Tomasiewicza. Tym razem piłka odbiła się od rywala i ponad bramką wyszła na rzut rożny.

3
1
1
4
34'

Odpowiedź płocczan, strzał Tomasiewicza, Kamiński odbił piłkę na rzut rożny.

3
4
3
1
33'

Płaski strzał z dystansu Szwocha. Piłkę pewnie złapał Rafał Strączek.

3
1
4
1
1
31'

Piłka w polu karnym mielczan. Anemiczne dogranie w okolice bramki, futbolówkę pewnie wyłapał Strączek.

1
27'

Gra toczy się w środku pola. Niewiele dzieje się pod bramkami. A niemal dwa kwadranse już za nami.

1
1
6
3
2
24'

Krystian Getinger dośrodkował z rzutu wolnego, do piłki jednak nikt nie doszedł.

11
9
3
2
4
22'

Ostro potraktowany przez rywala Tuszyński. Napastnik przez moment leżał na murawie.

5
4
3
5
7
19'

Ponownie mogło być groźnie pod bramką mielczan. Piłkę wybili jednak obrońcy Stali. Goście szukają drugiej bramki.

8
1
3
2
4
16'

Po stracie gola do ataku ruszyła Stal. Jednak na razie bez efektu w postaci okazji bramkowych.

11
8
4
1
1
13'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Patryk Tuszyński. Asystował mu Alan Uryga. Uryga zagrał za plecy obrońców, defensorzy mielczan w piłkę nie trafili. Przejął ją Tuszyński, efektownie przerzucił futbolówkę ponad Strączkiem i głową z bliska trafił do siatki. 0:1!