1
1
89'
88'

Jeszcze ataki przeprowadzane w kierunku bramki będącego na prowadzeniu zespołu. Damian Węglarz musiał interweniować po aż dwóch uderzeniach celnych. Golkiper Jagiellonii Białystok nie świętował jednej udanej reakcji, a szybko pozbierał się i nie pozwolił na wykonanie dobitki z bliska do siatki.

2
80'

Na pewno nie można wystawić zawodnikom defensywnym wysokich not za to spotkanie. Jagiellonia Białystok strzelała gole z dziecinną łatwością, a i Wisła Płock zdołała dwukrotnie skierować piłkę do bramki Damiana Węglarza. Miłośnicy ofensywnego futbolu i częstych zmian wyniku mieli jednak powód do cmokania z zachwytu. Może jeszcze coś wpadnie przed ostatnim gwizdkiem.

3
5
2
1
76'

Interwencja Bogdana Tiru po zagraniu z rzutu wolnego w pole karne Jagiellonii Białystok. W tym meczu należy spodziewać się gola dosłownie w każdym momencie. Tym razem jednak przyjezdni odbili się od doświadczonego defensora.

3
2
71'
71'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Damian Rasak.

Wisła Płock ponownie zmniejszyła prowadzenie swojego przeciwnika. Zakotłowało się po dośrodkowaniu. Pierwsze uderzenie w kierunku bramki Damiana Węglarza zostało zablokowane, ale piłka znalazła się jeszcze w pobliżu Damiana Rasaka, któremu udało się wykonać skuteczną dobitkę. Nikt nie broni w tym pojedynku!

Wisła Płock
20
10
6
1
17
68'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Bogdan Tiru za przewinienie blisko własnego pola karnego.

Jagiellonia Białystok
2
1
1
1
1
66'
66'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jakov Puljić. Asystował mu Tomas Prikryl.

Kombinacyjna akcja przeprowadzona przez Jagiellonię Białystok. Piłka wędrowała między gospodarzami jak po sznurku aż trafiła do Jakova Puljicia, który przyczynił się hat-trickiem do zdemolowania Wisły Płock. Tomas Prikryl asystował przy czwartym golu w jednym spotkaniu. To imponujące!

35
17
5
2
5
62'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Martin Pospisil.

Jagiellonia odzyskała trzybramkowe prowadzenie. Ponownie jest w komfortowym położeniu. Do Mikołajek jeszcze kilka dni, a Wisła Płock już rozdaje prezenty. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Giorgi Merebaszwili interweniował tak źle, że wystawił futbolówkę do uderzenia z kilkunastu metrów Martinowi Pospisilowi. Ten skorzystał z podarunku i huknął prosto do sieci. Krzysztof Kamiński nie zareagował i wyłącznie odprowadził to uderzenie wzrokiem.

31
13
2
2
6
59'

Wisła Płock jest podbudowana trafieniem Dawida Kocyły. Przyjezdni uwierzyli, że są w stanie strzelać gole na terenie przeciwnika. Z kolei Jagiellonia Białystok zagubiona i pozwala podopiecznym Radosława Sobolewskiego na przeprowadzanie coraz to nowych niebezpiecznych ataków.

3
3
1
4
57'

Szansa na pokonanie bramkarza Wisły Płock z rzutu wolnego. Tym razem bezpośrednie uderzenie prosto w mur ustawiony przez Krzysztofa Kamińskiego. Zapachniało kolejnym golem w energicznym po przerwie pojedynku, ale tym razem przyjezdni ugasili pożar.

3
4
2
55'

Żółtą kartkę otrzymał Dawid Kocyła za przewinienie blisko linii pola karnego na Tomasie Prikrylu.

Wisła Płock
2
1
2
1
4
51'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Dawid Kocyła.

Piłka trafiła w pobliże bramki Jagiellonii Białystok po niefortunnie przyblokowanym dośrodkowaniu Giorgiego Merebaszwiliego. Znalazł się obok niej Dawid Kocyła i wepchnął do siatki. Akcja zmienników pozwoliła Wiśle Płock rozpocząć pościg za przeciwnikiem. Sytuacja podopiecznych Radosława Sobolewskiego pozostaje skomplikowana, ale lepsza niż jeszcze przed momentem.

Wisła Płock
22
15
4
1
8
46'
GOOOOOOL!!!

Piorunujące otwarcie drugiej połowy spotkania w wykonaniu gospodarzy. Trzecim golem prawdopodobnie rozwiali ostatnie wątpliwości, co do rozstrzygnięcia tego pojedynku. Jakov Puljić strzelił z kilkunastu metrów tak dobrze, że Krzysztof Kamiński nawet nie drgnął. Piękniejsza od trafienia napastnika Jagiellonii Białystok była asysta piętą wykonana przez rewelacyjnego w tym meczu Tomasa Prikryla. Dostarcza on ciasteczka swoim kompanom.

23
13
5
1
8
46'

Rozpoczęła się druga połowa konfrontacji na Stadionie Miejskim w Białymstoku. Jagiellonia wykonała przed przerwą dwa duże kroki w kierunku odniesienia zwycięstwa. Wisła Płock musi zdecydowanie zaatakować, żeby zapunktować na wschodzie kraju.