PKO Ekstraklasa: 9. kolejka
08 lis 2020 15:00
90+3'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Rafael Lopes. Asystował mu Filip Mladenović. Akcja Legii na wagę wygranej! Dośrodkowanie z lewej strony Mladenovicia, do piłki doszedł pozostawiony bez opieki Lopes i głową z kilu metrów pokonał Bednarka. 2:1!

145
77
32
48
153
90+1'

Strzał rozpaczy Tiby. Jednak wyszło słabo i niecelnie.

15
16
12
11
18
90'

Sędzia doliczył 2 minuty.

7
3
4
5
9
89'

Legia przeważa, Lech musi rozbijać ataki mistrzów Polski. Ciekawa końcówka meczu.

18
12
6
8
24
87'

Teraz ożywiła się Legia. Coraz groźniej zaczyna się robić pod bramką Bednarka.

22
10
5
8
32
86'
3
4
6
4
8
84'

Już jesteśmy po drugiej stronie boiska, gdzie Bednarek utrudnił zagranie Skibickiemu. Będzie rzut rożny.

8
5
5
1
4
83'
82'

Z rzutu wolnego dogrywał Moder, z bliska uderzał Ishak. Boruc popisał się kolejną świetną paradą!

23
11
6
11
18
81'

Skóraś uderzył sprzed pola karnego, świetnie w bramce zachował się Boruc, który sparował piłkę na korner!

21
5
5
8
17
80'

A teraz Lopes pokazał się z lepszej strony. Strzał głową, piłka przeleciała pół metra obok słupka.

5
2
5
2
9
80'

Kontra Legii, Lopes miał sporo czasu i miejsca, ale tak dogrywał, że piłkę wybił wracający obrońca.

4
5
2
3
5
77'

Moder uderzył z rzutu wolnego, piłka odbiła się do stojącego w murze Wszołka, spod poprzeczki na korner wybił ją Boruc!

24
9
10
11
16
75'

Żadna z drużyn nie chce ryzykować. Czyżby mecz miał zakończyć się podziałem punktów?

1
1
5
2
6
72'

Techniczny strzał Kapustki, piłka minęła jednak bramkę Bednarka w bezpiecznej odległości.

5
9
2
3
12
71'

Akcja Legii zakończona płaskim strzałem Wszołka. Bednarek pewnie obronił.

14
8
2
3
5
70'

Po stracie gola ożywił się Lech. Legii jednak remis także nie satysfakcjonuje.

11
4
1
3
4
67'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Kacper Skibicki. Asystował mu Paweł Wszołek. Skibicki niczym Olek Grom! Nieznany, strzela ważnego gola. Wszołek dograł z prawej strony, a Skibicki mocnym strzałem przy słupku uderzył na 1:1!