6
7
11
88'

Legia cały czas na połowie Jagiellonii, goście momentami bronią się bardzo szczęśliwie.

27
15
4
6
15
85'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za faul otrzymał Szymon Sobczak.

Jagiellonia Białystok
19
5
2
9
20
84'
13
7
2
6
16
83'

Kolejne zamieszanie na przedpolu Steinborsa. Do piłki dopadł Karbownik, ale zamiast uderzać chciał z futbolówką wjechać do bramki.

12
10
6
2
9
80'

Piłka wycofana do Stolarskiego, ten uderzył mocno, ale kilka metrów ponad poprzeczką.

17
13
6
6
12
78'
21
5
6
7
13
77'

Jakov Puljić nie da rady kontynuować meczu. Napastnik rozbił głowę, a teraz opuściły go siły, co spotęgował uraz.

7
1
10
9
4
75'

Z rogu dogrywał Antolić, Kante głową ponad bramką.

19
8
6
4
7
75'

Uderzał Kante, piłka odbiła się od obrońcy, ale spadła na bramkę.

19
8
5
6
4
73'

Przed momentem groźnie było pod bramką Jagiellonii. Steinbors zdołał wypiąstkować piłkę.

36
12
1
5
12
71'
70'

Kolejny zawodnik Jagi leży na murawie, a sędzia Frankowski pokazał wszystkim, że z wakacji przywiózł sobie zegarek ze stoperem i melodyjkami.

15
42
5
4
8
69'

Jagiellonii zwalniając grę udało się wybić rywala z rytmu. Goście w końcu dłużej przy piłce.

27
10
4
3
9
67'

Bodvarsson już w stał, cuda w Warszawie. A przed momentem nie potrafił się ruszyć.

13
33
5
3
10
66'

I znowu przerwa w grze. Na murawie leży Bodvar Bodvarsson.

8
2
9
8
16
66'

Ogromne zamieszanie w polu karnym Jagiellonii, ale gola nie ma. Sporo szczęścia mieli goście, którzy zablokowali kilka uderzeń.

49
22
4
10
19
CZERWONA KARTKA

Z ławki rezerwowych wyrzucony został kierownik Legii Warszawa.

122
50
7
10
17
64'
63'

Uraz twarzy Slisza wygląda poważnie. Zawodnik Legii opuścił boisko.

16
12
5
10
16
63'

Żółtą kartkę za protesty otrzymał Radosław Cierzniak.

33
9
4
3
7
62'

Ukarany został Aleksandar Vuković.

41
13
3
8
13
62'

Zderzyło się dwóch zawodników, pojawiła się krew. Przerwa w grze.

3
5
7
3
60'
11
3
6
5
14
60'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Tomas Pekhart. Asystował mu Bartosz Kapustka. Strzał Luquinhasa sprzed pola karnego do boku sparował bramkarz. Piłkę przejął Kapustka i dośrodkował wprost na głowę Pekharta, który trafił do siatki z pięciu metrów. 1:2!

1
59'

Lepszy fragment w wykonaniu Legii. Warszawski zespół zdecydowanie zaatakował.

9
4
3
10
21
57'

Po rogu piłka spadła pod nogi Jędrzejczyka, ten jednak został zablokowany.

16
2
5
5
6
56'

Z pola karnego uderzał Kapustka, Steinbors zdołał zbić piłkę na rzut rożny.

22
10
4
5
5
56'

A teraz na spalonym Imaz. Szuka swojej okazji na zamknięcie meczu Jagiellonia.

6
3
3
3
5
55'

W dobrej sytuacji Puljić w Boruca, wcześniej jednak był spalony.

3
2
2
4
7
54'

Do uderzenia doszedł Pekhart, strzał głową pewnie obronił Steinbors.

11
4
2
3
5
52'

Problemy ma Olszewski, obrońca Jagiellonii potrzebuje konsultacji z klubowym znachorem.

2
6
3
10
19
50'

Legia w ataku, Jagiellonia jak na razie dobrze się broni. Goście ustawieni na własnej połowie.

12
4
2
4
4
47'

Kante sam na sam z bramkarzem, ale górą Steinbors, poprawka Jędrzejczyka z siedmiu metrów poszybowała ponad bramką!