2
1
1
77'

Jęk zawodu na trybunach w Mielcu! To powinno być 1:2! Ogromne zamieszanie w polu karnym Górnika. Świetną okazję zmarnował Tomczyk, który nie trafił w piłkę. Potem Bochniewicz wybił piłkę zmierzającą do bramki, a następnie Mak próbował przewrotką zdobyć gola, ale w porę interweniowali zabrzanie.

3
6
3
2
76'

Nieudana wrzutka Getingera. Rzut z autu dla Stali.

1
75'

Zamieszanie po wrzutce z rzutu wolnego. Wiśniewski wybił piłkę na róg.

1
1
73'

Stal nadal nie potrafi stworzyć zagrożenia pod bramką przeciwnika. Górnik kontroluje mecz.

2
1
71'

Stal. Schodzi: Kamil Kościelny. Wchodzi: Łukasz Zjawiński.

71'

Stal. Schodzi: Andreja Prokić. Wchodzi: Jakub Wróbel.

71'

Nie ma gola. Gramy dalej.

1
1
68'

Piłka w bramce Stali, ale sytuacja jest sprawdzana przez system VAR. Zdaniem sędziego Jimenez był na spalonym.

1
1
1
65'

Niegroźny strzał Jimeneza. Po rykoszecie piłka opuściła boisko.

64'

Po rzucie rożnym w wykonaniu zabrzan arbiter przerwał grę z powodu ofensywnego faulu.

1
1
63'

Akcja Górnika, ale Krawczyk zdołał wywalczyć tylko rzut rożny.

2
2
60'

Stal. Schodzi: Maciej Domański. Wchodzi: Mateusz Mak.

60'

Stal. Schodzi: Petteri Forsell. Wchodzi: Paweł Tomczyk.

59'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Przemysław Wiśniewski.

59'

Kompletnie nieudane dogranie z rzutu wolnego Getingera. Strata piłki.

58'

Nowak zagrał w pole karne, ale Górnik stracił piłkę.

56'
55'

Dogranie w pole karne Górnika. Piłkę przejął Chudy.

54'

Dalekie wyjście z bramki Chudego, który znów uratował zespół.

1
1
52'

Strzał z dystansu Getingera. Zablokowany przez obrońcę Górnika.

1
1
1
1
50'

Stal nie potrafi stworzyć zagrożenia pod bramką rywala. Górnik kontroluje ten mecz.

4
2
1
47'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Alasana Manneh. Asystował mu Dariusz Pawłowski. Ależ akcja Górnika! Po dograniu na trzydziesty metr Manneh uderzył zewnętrzną częścią stopy. Piłka nabrała rotacji i wpadła do bramki tuż przy słupku. Strączek wyciągnął się jak struna, ale nie miał szans na skuteczną interwencję. Fantastyczny gol!

46
22
5
4
12
46'

Początek drugiej połowy!

4
4
1
1
45'

Strzał z dystansu Wiśniewskiego. Dobra interwencja Strączka, który sparował piłkę na rzut rożny.

2
3
2
1
1
44'

Manneh odał strzał z trzydziestu metrów. Pewnie piłkę złapał Strączek.

1
2
41'

Strączek pewnie interweniował po strzale rywala.

1
40'

Dośrodkowanie Janzy w pole karne, tam piłkę przejął Sobczyk, ale nie zdołał oddać strzału.

2
1
1
39'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Kamil Kościelny.

1
1
1
1
38'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Alex Sobczyk.

Górnik Zabrze
1
1
2
1
1
36'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Paweł Bochniewicz. Asystował mu Bartosz Nowak. Co się odwlecze... Po wrzutce z rzutu rożnego głową uderzył Bochniewicz. Piłka odbiła się jeszcze od Żyry i wpadła do bramki.

35
15
7
7
11
36'

Niewiele brakowało, by było 1:0 dla Górnika. Dobre podanie do Jimeneza, ten ograł w polu karnym obrońcę. Po strzale Hiszpana piłkę strącił bramkarz Stali. Futbolówka odbiła się od poprzeczki i opuściła boisko.

2
2
1
2
35'

Wiśniewski dograł ze skrzydła w kierunku Jimeneza. Ten uderzył daleko od słupka.

31'

Stal zepchnięta do defensywy. Po dośrodkowaniu Pawłowskiego bez zagrożenia pod bramką rywala.

2
2
1
1
28'

Głową strzelał Prochazka. Tuż nad poprzeczką.

3
1
1
28'

Górnik nie potrafi stworzyć zagrożenia pod bramką rywala. Stal dobrze się broni.

1
2
1
2
25'

Skrzydłem popędził Sobczyk, ale jego dośrodkowanie było kompletnie nieudane.

1
2
1
25'

Kolejne dalekie wyjście Chudego, który wybił piłkę na aut.

4
2
1
23'

Zbyt mocne podanie Bochniewicza do Janzy. Akcja zakończona stratą.

1
1
3
4
20'

Krótka przerwa w grze. Forsell leży na boisku, ale szybko wstał i będzie kontynuował występ w meczu.

3
2
2
19'

Dalekie wyjście z bramki Chudego, który odebrał piłkę Domańskiemu.

4
3
1
2
18'

Manneh dograł w kierunku Jimeneza. Ten jednak nie zdołał dopaść do piłki.

3
2
1
2
1
14'

Po wrzutce ze skrzydła głową uderzył Jimenez. Piłka przeleciała nad poprzeczką.

5
2
1
13'

Wrzutka Forsella z rzutu wolnego. Piłka trafiła prosto w ręce Chudego.

3
1
1
1
11'

Znów błąd defensywy Górnika. Prokić poradził sobie z Wiśniewski, podał do Forsella, który odegrał do Domańskiego. Ten uderzył z ostrego kąta, ale poradził sobie z tym strzałem Chudy.

3
1
1
1
2
10'

Nowak zdecydował się na strzał z blisko trzydziestu metrów. Uderzył nad poprzeczką.

4
1
1
8'

To powinno być 1:0 dla Stali! Błąd popełnił Bochniewicz, przez co piłka trafiła do niepilnowanego Prokicia. Ten miał przed sobą tylko Chudego, ale zwolnił z akcją, przedryblował Wiśniewskiego i uderzył wysoko nad poprzeczką.

5
1
3
1
3
7'

Z ostrego kąta strzelał Jimenez. Bez problemów piłkę złapał Strączek.

1
2
7'

Akcja Stali przerwana z powodu spalonego.

1
2
6'

Jimenez zderzył się ze Flisem i padł na murawę. Sędzia nakazał dalszą grę.

1
2
4'

Górnik w natarciu, ale po długiej akcji zabrzanie nie zdołali oddać strzału.

3
3
2'

Podanie w kierunku Prokicia. Rozpędzonego Serba z polskim paszportem zatrzymał Wiśniewski.

1
1
1
2'

Dwa niegroźne dośrodkowania w pole karne. Piłkę złapał Strączek.

1
2
1
czas Start meczu
19:47

Z kolei liderem klasyfikacji strzelców PKO Ekstraklasy jest Jesus Jimenez. Piłkarz Górnika zdobył trzy bramki.

1
1
19:47

Górnik Zabrze w 1. kolejce wygrał u siebie 4:2 z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Zabrzanie to lider PKO Ekstraklasy.

1
1
19:47

Stal Mielec to dwukrotny mistrz Polski i beniaminek obecnego sezonu. Na inaugurację mielczanie zremisowali 1:1 z Wisłą Płock.