29
16
78
90+1'

Nieudana centra Putiwcewa. Goście chcieli wykombinować, podciął piłkę, ale nie opanował jej Wlazło w polu karnym.

12
11
4
7
5
90+1'

18
89'

Świetna centra Gergela w pole karne. Z woleja huknął Wlazło, ale broni Lis!

38
11
6
6
6
86'

Imponujący drybling Laskowskiego w polu karnym Termaliki. Zmylił trzech rywali i celnie uderzył z lewej strony pola karnego. Broni Loska.

30
7
6
7
10
84'

Żółtą kartkę otrzymał Mariusz Rybicki. Faulował biegnącego z piłką Wlazłę.

11
4
4
10
15
84'

Nieudana centra Bezpalca z prawej strony. Lis złapał piłkę, choć jeszcze w ostatnim momencie kozłowała.

17
7
3
3
2
81'
81'
80'

Grzybek próbował uderzyć, ale w porę ubiegł go jeden z obrońców Warty i zablokował strzał.

15
4
2
1
5
79'

Lis pewnie łapie dośrodkowanie Gergela z rzutu rożnego.

11
5
2
1
77'

Żółtą kartkę otrzymał Łukasz Trałka. Za pociąganie Jovanovicia za koszulkę.

9
3
3
7
15
76'

Celny strzał Janickiego z prawej strony pola karnego. Piłkę łapie Loska.

2
3
8
2
74'

Żółtą kartkę otrzymał Marcin Grabowski. Za faul na Rybickim w powietrzu.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
7
3
1
3
1
71'

Żółtą kartkę otrzymał Michał Jakóbowski.

5
3
7
9
70'

Warta mogła mieć drugiego gola. Świetne prostopadłe podanie Trałki. Na lewej stronie przejął ją Jakóbowski, ale fatalnie dogrywał do rywala do środka.

9
1
2
5
3
67'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Michał Jakóbowski.

Sędzia dzięki pomocy arbitrów VAR uznał gola Jakóbowskiego. Pomocnik celnie dobił głową strzał kolegi i pokonał Loskę.

118
50
6
8
16
67'

Sędzia potwierdził gola dla Warty. Wielka radość w Grodzisku Wielkopolskim.

85
31
3
5
11
65'

Przeciąga się podjęcie decyzji przez sędziów na trybunach. Wszyscy w napięciu uczekują na decyzję.

10
10
10
4
26
61'

Jakóbowski uderzył głową i dobił obroniony przez Loskę strzał. Piłka wpadła do siatki, ale sędzia asystent pokazał, że był spalony. Sędzia prosi o pomoc arbitrów VAR.

31
16
6
8
29
60'

Strzał Kupczaka zablokowany desperackim wślizgiem rywala.

3
2
2
1
4
58'

Jakóbowski stracił piłkę przed polem karnym gości.

4
1
1
4
2
55'
55'

Bruk-Bet Termalica. Schodzi: Patrik Misak. Wchodzi: Matej Jelić.

wchodzi Wchodzi
Matej Jelić #9
schodzi Schodzi
2
2
53'

Gergel poślizgnął się w polu karnym i stracił piłkę.

1
1
1
2
51'

Zawodnik Warty złapany na spalonym.

6
4
2
47'

Co za akcja Warty i nie ma gola! Loska obronił strzał Spławskiego, do dobitki przymierzał się Jakubowski, ale został powstrzymany czystym wślizgiem!

6
5
5
2
46'

W obu ekipach bez zmian.

1
1
3
1
2
46'

Wracamy na drugą połowę. Przy piłce Warta.

5
1
2
2
4
45'

Rybicki na spalonym.

1
1
1
3
43'

Spławski odnalazł się na lewej stronie i dostał piłkę. Ale jego płaskie dośrodkowanie zostało zablokowane przez rywala.

1
1
1
1
41'

Nieudany daleki przerzut Putiwcewa w pole karne Warty. Piłkę przechwycił i wybił obrońca.

1
1
3
38'

Dlugi drybling Purece i przerzut gry na prawą stronę. Stamtąd niecelne dośrodkowanie drugiego gracza Termaliki.

2
1
1
1
34'

Rybicki złapany na spalonym.

1
3
33'

Dośrodkowanie Rybickiego po ziemi z prawej strony, wybit przez obrońców gości.

6
4
2
2
2
31'

Co za kocioł w polu karnym Warty! Po centrze Purece zagotowało się. Najpierw uderzył Wlazło, potem Grzybek, a na koniec Misak! Pierwszy strzał zablokowany, drugi w poprzeczkę, a trzeci znowu zablokowany!

7
1
6
2
3
30'

Natarcie gości pod polem karnym Warty. Faulowany Wlazło, Termalika będzie miała rzut wolny.

5
3
1
27'

Nieudane dośrodkowanie Grabowskiego. Trałka wybija piłkę głową.

5
1
2
3
4
23'

Ależ podanie otwierające gospodarzom drogę do bramki. Jakóbowski został popchnięty przez rywala, upadł, ale piłkę przejął Janicki. Pomocnik był oko w oko z Loską, zwlekał z oddaniem strzału, aż został wypchnięty na prawą stronę pola karnego.

6
4
3
5
5
20'

Kieliba niecelnie zagrał z rzutu wolnego. Grę od bramki wznowi Loska.

6
3
2
2
19'

Żółtą kartkę otrzymał Piotr Wlazło.

6
1
2
3
18'

Loska bez problemów łapie dośrodkowanie Janickiego.

2
1
2
3
17'

Zamieszanie w polu karnym gości po centrze z rzutu rożnego. Piłkę przejął Kupczak, uderzył i Warta będzie miała drugi rzut rożny.

8
1
1
1
1
15'

Fatalny błąd Wasielewskiego, który podał na swojej połowie prosto do rywala. Szybka kontra Warty lewą flanką zakończona dośrodkowaniem w ręce Loski.

8
2
2
1
1
11'

Ależ mecz w Grodzisku Wielkopolskim! Rybicki huknął z dystansu, piłka trafiła w słupek!

6
5
2
1
3
10'

Rajd Wlazły lewą stroną w pole karne. Pomocnik Termaliki walczył z obrońcą Warty, upadł, ale sędzia nie przyznał rzutu karnego.

5
2
1
4
5
8'

Purece niecelnie dośrodkował.

3
2
2
1
8'

Purece podkręcił piłkę z lewej strony. Lis broni techniczny strzał rywala.

5
1
2
2
1
7'

Dośrodkowanie Janickiego z rzutu rożnego wybite przez obronę gości.

3
1
1
2
3
6'

Okazja Termaliki! Płaski strzał z kilkunastu metrów nie zaskoczył Lisa.

3
1
1
5'

Nie najlepsze dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne. Piłka wybita na aut.

2
2
1
1
2
5'

Wasielewski faulowany na prawej stronie boiska. Skrzydłowy odbił się od Kiełba jak od ściany. Termalica będzie miała rzut wolny.

2
3
3'

Ależ okazja Warty! Rybicki dostał podanie na lewą stronę pola karnego i od razu uderzył z ostrego kąta! Piłka przeleciała obok dalszego słupka.

9
2
2
1'

Pierwszy atak Termaliki. Podanie na lewą stronę do Grabowskiego, zablokowana próba dośrodkowania.

20:02

Spotkanie poprowadzi Sebastian Jarzębak z Bytomia.

2
1
20:02

Ostatni raz obie drużyny mierzyły się w czerwcu. Wtedy w Poznaniu lepsza była Termalica. Bramki dla "Słoników" zdobyli: Patrik Misak, Florin Purece i Vladislavs Gutkovskis.

3
1
1
1
1
20:02

Gospodarzem barażu jest wyżej notowana w sezonie zasadniczym drużyna. O awansie zdecyduje wynik jednego meczu. Jeżeli po 90 minutach będzie remis, sędzia zarządzi dogrywkę, a jeżeli również ona nie przyniesie rozstrzygnięcia, konkurs rzutów karnych.

2
2
2
20:02

Z kolei Termalica zakończyła rozgrywki zwycięstwem nad Odrą Opolę. Jedynego gola decydującego o wygranej strzelił Piotr Wlazło z rzutu karnego.

2
1
20:02

W ostatniej kolejce Fortuna I Ligi Warta przegrała 1:2 ze Stomilem Olsztyn. Jedyną bramkę dla Warty zdobył Mateusz Szczepaniak. Dla Stomila strzelali Skender Loshi i Koki Hinokio.

1
1
1
1
20:02

Zwycięzca tego meczu bezpośrednio zagra o miejsce w PKO Ekstraklasie z Radomiakiem Radom. Zespół Dariusza Banasika wygrał 3:1 z Miedzią Legnica.

1
2
1
20:02

Zapraszamy na relację LIVE z drugiego barażowego meczu o miejsce w PKO Ekstraklasie. Warta Poznań zagra z Bruk-Bet Termalicą Nieciecza o miejsce w finale baraży.