Uderzał z rzutu wolnego Tupta, dobrze w bramce Kozioł.

3
1
1
90+1'

Piłka w bramce Wisły po strzale Kovacevicia, wcześniej sędzia odgwizdał faul Szelągowskiego.

8
2
7
2
6
90'

Sędzia doliczył 4 minuty. Korona w natarciu!

7
3
4
4
5
90'

Zagranie do Tupty, ten jednak na spalonym.

2
2
4
6
3
87'

Z dystansu uderzył Forsell, Lis odbił piłkę. Po chwili strzelił Kiełb, ponownie popisał się bramkarz Wisły.

18
10
5
1
3
85'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za próbę wymuszenia rzutu karnego otrzymał Damian Pawłowski.

6
2
5
3
5
83'
83'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Wiktor Długosz.

Korona Kielce
8
5
1
2
4
80'
3
5
2
1
1
77'

Na strzał zdecydował się Szelągowski, piłka minęła bramkę Wisły.

14
15
4
5
7
75'

Żółtą kartkę za faul otrzymał David Niepsuj.

Wisła Kraków
7
3
3
2
7
74'

Do dogrania doszedł Długosz, strzał z ok. 15 metrów obronił Lis.

1
3
2
71'

Atak pozycyjny Korony, Wisła skupiona przed własnym polem karnym. Przed momentem płaski strzał oddał Szelągowski, piłki przeleciała obok słupka.

2
2
3
2
3
69'
67'

Żółtą kartkę za bardzo ostry faul otrzymał Lukas Klemenz. Naszym zdaniem to jest czerwona kartka!

8
4
5
2
8
64'

Powinno być 1:2! Dogranie na czwarty metr, ale Kiełb wślizgiem nie zdołał wbić piłki do bramki.

3
4
5
4
4
63'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Vullnet Basha.

5
1
4
2
4
62'
60'

Po dograniu z rogo Forsella nikt do piłki nie doszedł. Piłkę wybił Klemenz.

2
58'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Kamil Wojtkowski.

4
2
4
3
3
57'

Cały czas bardzo nerwowo na murawie, miejscowi co chwilę mają pretensje do sędziego. Nie ma co ukrywać, arbiter psuje ten mecz.

1
2
1
2
56'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Marcin Cebula.

7
1
1
4
53'

Gardawski padł w polu karnym, sędzia na "wapno" nie wskazała, ale naradzał się z wozem VAR. Ostatecznie gramy dalej.

1
2
2
2
51'

Nerwowo na murawie. Gra jest szarpana, sędzia nie do końca nad wszystkim panuje.

1
3
1
2
48'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Rafał Janicki.

7
3
4
3
9
48'

Sadlok padł w okolicach linii pola karnego. Sędzia nakazał grać dalej.

2
1
2
6
46'

Sędzia rozpoczął grę w 2. połowie.

2
5
1
1
46'
komentarz

1
45+2'

Akcję Wisły strzałem sprzed pola karnego ponad bramką zakończył Boguski.

5
2
2
3
45'

Sędzia doliczył 3 minuty.

7
2
4
1
2
43'

Korona gra w przewadze i stara się korzystną sytuację wykorzystać.

3
2
3
7
6
40'

Potężny strzał Forsella, piłka odbiła się od spojenia słupka z poprzeczką!

14
5
9
3
4
39'

Z pola karnego uderzał Wojtkowski, zawodnik gości jednak źle trafił w piłkę i ta przetoczyła się obok słupka.

2
2
2
3
4
37'

Radin domagał się podyktowania rzutu karnego, sędzia był innego zdania. Podobnie wóz VAR.

3
2
2
1
2
36'

Kozioł do Radina, Lis wyszedł z bramki i utrudnił oddanie strzału. Piłka minęła cel.

1
2
2
2
34'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Daniel Szelągowski. Asystował mu Michael Gardawski. Akcja gości lewą stroną. Dogrywał Gardawski, a nadbiegający Szelągowski z pięciu metrów płasko trafił do bramki. 1:1!