Po zagraniu Kocyły ręką zagrał Guldan. Sędzia dzwoni do wozu VAR.

2
1
2
78'

Szwoch do Adamczyka, piłka minęła już bramkarza, ale sprzed linii wybił ją obrońca!

4
2
4
4
6
77'
76'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Dominik Jończy.

3
2
1
1
1
75'

Kwadrans pozostał Zagłębiu na doprowadzenie do remisu. Gospodarze atakują, ale w dość wolnym tempie.

2
73'

Uderzał z pola karnego Bohar, ale został zablokowany. Ofiarnie interweniował obrońca.

1
1
2
70'

Kamiński piąstkował, ale nie była to dobra interwencja bramkarza. Na jego szczęście bez konsekwencji.

1
1
67'

Cały czas optyczna przewaga należy do gospodarzy. Zagłębie jednak bez okazji na wyrównanie.

2
2
1
2
66'
66'

Zagłębie Lubin. Schodzi: Rok Sirk. Wchodzi: Sasa Zivec.

1
1
62'
4
2
2
2
2
62'

Furman uderzył z rzutu wolnego w mur. Ucierpiał Balić.

1
2
2
1
1
60'

Problemy ma Tomasik, będzie konieczna zmiana.

1
1
2
4
60'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Lubomir Guldan.

1
2
komentarz

58'

Balić ostro potraktował Stefańczyka, a właściwie odegrał się na nim. Obyło się bez kartki.

2
3
55'

Po stracie gola Zagłębie atakuje, Wisła cofnęła się i czeka na możliwość wyprowadzenia kontry.

3
1
1
2
1
52'

Jeszcze trwały konsultacje z wozem VAR. Bramki Starzyńskiego nie ma. Wciąż 0:1.

5
2
1
1
51'

A teraz piłka w bramce po strzale Starzyńskiego. Wcześniej jednak sędzia przerwał akcję dopatrując się faulu w ataku.

3
1
49'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Mateusz Szwoch. Asystował mu Cillian Sheridan. Sheridan wycofał piłkę w polu karnym do Szwocha, ten znalazł sobie miejsce do oddania uderzenia. Strzału przy słupku Bieszczad nie był w stanie odbić. 0:1!

27
10
3
2
3
47'

Optyczna przewaga należy do Wisły. Goście rozgrywają piłkę w okolicach środka pola.

3
46'

Wracamy do gry po przerwie.

5
3
1
1
17:40

45'

Jeszcze minuta gry przed nami.

1
43'

Tomasik po raz kolejny zmarnował okazję, ponownie zawodnik z Płocka był niezdecydowany w polu karnym.

1
42'

Kontra Wisły, Furman do Tomasika, ten jednak zbyt długo zbierał się do uderzenia i został zablokowany.

1
2
4
1
3
40'

Utrzymuje się optyczna przewaga Zagłębia. Lubinianie konsekwentnie grają swoje, szukają dziury w dość niepewnej obronie Wisły.

2
1
1
37'

Aktywniejsi cały czas są lubinianie. Wisła w ostatnich minutach nie potrafi zagrozić Miedziowym.

2
3
1
35'

Kolejny raz piłka bezkarnie przetoczyła sie przed bramką Kamińskiego. Podawał Czerwiński, skiksował Sirk.

3
1
1
1
33'

Optyczna przewaga lubinian, przed momentem dogranie na szósty metr do Szysza, ten jednak wślizgiem nie zdołał dojść do piłki.

3
2
30'

Sprzed pola karnego mocno, ale ponad bramką uderzył Furman. Pomocnik wyraźnie ma ochotę na gola.

3
1
1
2
1
17:40

28'

Rzut rożny dla Zagłębia, piłka została wybita, po chwili kolejna wrzutka. Główkował Guldan, futbolówka minęła już Kamińskiego, ale zatrzymała się na słupku!

6
5
2
1
1
26'

Sędziowie uznali, że przewinienia nie było. Gramy dalej.

2
25'

Trwają analizy, Szysz był przewrócony w okolicach pola karnego. Wóz VAR już pracuje, furczy i dymi.

2
1
2
24'

Bieszczad wybijając piłkę trafił w Furmana, ten natychmiast uderzył, ale trafił w boczną siatkę.

4
3
3
23'

Dośrodkował Tomasik, głową uderzał Cillian Sheridan, ale z pięciu metrów głową SPUDŁOWAŁ!

5
8
3
2
1
21'

Bohar odebrał piłkę Marcjanikowi przed polem karnym, ale zawodnik Wisły uratował sytuację.

1
19'

Nie ma co ukrywać, piłkarze i trenerzy myślami są już przy kolejnym sezonie. Obserwujemy sparing.

1
2
17'

Marcjanik do Gjertsena, ten jednak nie zdecydował się na strzał i został zablokowany.

1
1
15'

Akcja płocczan lewą stroną, dogranie z pola karnego zablokował obrońca.

1
14'

Z dystansu szczęścia próbował Tomasik, dość daleko od bramki gospodarzy.

1
11'

Pierwszy strzał w meczu. Uderzenie Bohara odbił Kamiński, po chwili sprzed pola karnego metr obok prawego słupka przymierzył Poręba.

3
1
11'

Uwidoczniła się przewaga lubinian. Do bramki jednak bardzo daleko.

1
8'

Na murawie wciąż niemrawo. Ożywili się za to kibice w Lubinie.

1
5'

Aktywniejsza w ofensywie jak na razie Wisła. Brakuje jednak gościom dokładności.

3
3'

Wisła Płock od początku chce wysoko atakować lubinian. Jak na razie bez okazji bramkowych.