12
3
3
89'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego przed bramkę Śląska. Było groźnie, ale wrocławianie wybili piłkę.

6
6
3
4
4
88'

Będzie rzut wolny dla Pogoni na wysokości pola karnego Śląska.

11
2
4
1
2
87'

Pogoń śmiało atakuje i szuka kolejnej okazji na gola.

12
1
1
1
84'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Kacper Smoliński. Asystował mu Sebastian Kowalczyk.

Szybka akcja Pogoni Szczecin i 2:2 we Wrocławiu. Podanie od Kowalczyka w pole karne otrzymał Kacper Smoliński. Ładnie opanował piłkę i oddał celny strzał, po którym piłka wpadła do siatki.

46
19
3
8
22
82'

Strzelał Erik Exposito, a dobrze obronił Dante Stipica. Po chwili sprzeczka piłkarzy obu drużyn. Zawodników rozdzielał arbiter.

2
2
1
1
1
81'

Uderzenie z dystansu na bramkę Śląska. Strzelał Damian Dąbrowski, a Matus Putnocky nie dał się zaskoczyć.

1
2
76'

Adam Frączczak z dystansu mierzył w samo okienko. Pomylił się minimalnie.

1
1
1
75'

Zablokowany strzał jednego z zawodników Pogoni w polu karnym Śląska.

1
2
komentarz

2
74'
74'

Z boiska znoszony Lubambo Musonda. Potrzebna będzie zmiana.

2
73'

Ładnie, minimalnie niecelne uderzenie z dystansu oddał Kamil Drygas.

1
1
1
1
71'

Teraz nieco więcej gry w środkowej strefie boiska.

1
1
1
65'

Filip Marković idealnie dograł przed bramkę do Erika Exposito. Ten z kilku metrów oddał niecelny strzał.

2
1
5
1
3
63'

Filip Marković wpadł w pole karne Pogoni, zagrał przed bramkę, ale tam dobrze interweniował Dante Stipica.

5
1
2
1
komentarz

1
60'

Z ostrego kąta z pierwszej piłki uderzył Przemysław Płacheta. Dobrze ustawiony Dante Stipica obronił ten strzał.

5
1
58'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za faul otrzymał Benedikt Zech.

Pogoń Szczecin
1
1
3
58'

Dobrze w defensywie spisał się Israel Puerto, który w ostatniej chwili wybił piłkę po zagraniu przed bramkę WKS-u.

1
2
1
55'

Z dystansu obok bramki WKS-u strzelał Kamil Drygas. Ładna akcja Pogoni Szczecin.

8
1
2
1
1
54'

Znów daleko z bramki wyszedł Dante Stipica i skutecznie wybił piłkę.

2
1
1
1
50'

W polu karnym Pogoni strzelał Filip Marković. Uderzenie minimalnie niecelne.

4
3
2
1
2
49'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Pogoni Szczecin. Goście zdołali wybić piłkę.

3
1
2
2
48'

Żółtą kartkę otrzymał Hubert Matynia.

4
2
2
2
3
47'

W polu karnym do efektownego uderzenia składał się Kamil Drygas. Został jednak zablokowany.

1
46'

Początek drugiej połowy.

4
1
1
45+3'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Przemysław Płacheta.

Śląsk wyprowadził szybką akcję. Erik Exposito zagrał na wolne pole do Płachety. Dante Stipica wyszedł z bramki, lecz nie zdążył dobrze wybić piłki. Płacheta ładnym uderzeniem skierował ją do bramki. Śląsk prowadzi 2:1!

45
34
9
3
13
45+2'

Pogoń utrzymuje się z piłką na połowie Śląska.

3
1
1
2
5
45'

6
1
1
2
1
44'

Gra toczy się teraz w środkowej strefie boiska.

3
1
2
2
2
40'

Mocne uderzenie Erika Exposito z pola karnego Pogoni. Dobrze blokował ten strzał Malec.

8
4
1
1
4
39'

Wracamy do meczu.

4
1
1
1
1
38'

Pomocy medycznej potrzebuje teraz jeden z zawodników Pogoni.

3
1
2
2
1
37'

Daleko z bramki wyszedł Dante Stipica i wybił piłkę. Dobrze spisał się bramkarz Pogoni.

5
3
2
2
3
35'

Zamieszanie przed bramką Pogoni Szczecin. Ostatecznie dobrze spisał się Dante Stipica, który odbił piłkę po strzale Markovicia.

3
1
2
1
1
32'

W polu karnym Śląska z pierwszej piłki uderzył Benedikt Zech. Groźny strzał, ale niecelny.

3
3
2
1
3
29'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Israel Puerto.

Robert Pich dośrodkował piłkę z rzutu rożnego. W polu karnym Pogoni głową odbił ją jeden z zawodników drużyny ze Szczecina, a z kilku metrów do siatki skierował ją Israel Puerto. 1:1 we Wrocławiu!

Śląsk Wrocław
26
19
5
5
17
29'

W polu karnym Pogoni uderzył Erik Exposito. Uderzenie zablokował Malec.

6
3
3
3
4
28'

Śląska szuka okazji strzeleckiej, ale Pogoń bardzo pewnie gra w defensywie.

1
26'

W polu karnym Pogoni strzelał Robert Pich. To było uderzenie niecelne.

2
2
2
4
3
23'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Adam Frączczak.

1:0 prowadzi Pogoń Szczecin. Adam Frączczak uderzył na bramkę, Matus Putnocky odbił piłkę ręką, ale ta i tak wpadła do siatki.

24
15
5
8
16
22'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Israel Puerto.

8
2
1
3
7
21'

Rzut karny dla Pogoni Szczecin!

14
5
3
5
11
20'

Trwa analiza VAR. Sędzia sprawdza, czy Adam Frączczak był faulowany w polu karnym Śląska.

5
7
1
3
4
17'

Goście śmiało rozgrywają piłkę w okolicy pola karnego WKS-u. Gospodarze wybijają jednak piłki zagrywane przed swoją bramkę.

1
1
15'

W pole karne Śląska chciał dośrodkować Hubert Matynia. Wrzutkę zablokował Filip Marković.

1
3
13'

Jak na razie brakuje w tym spotkaniu dobrych okazji strzeleckich.

2
1
1
1
11'

Wracamy do gry.

3
1
10'

Kolejna przerwa w grze. Znów opatrywany zawodnik WKS-u.

2
4
2
7'

Chwilowa przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje Diego Żivulić.

1
3
6'

Gra toczy się teraz na połowie Śląska. Pogoń rozgrywa piłkę. Przed chwilą z dystansu niecelnie strzelał Damian Dąbrowski.

1
1
2
1
3'

Dośrodkowanie w pole karne Pogoni. W trudnej pozycji strzelał Erik Exposito i było to uderzenie niecelne.