6
5
12
82'

Trochę chaosu na boisku. Lech zyskuje cenne minuty, choć piłkarze z Poznania pokazują, że mają ochotę na kolejne gole.

13
6
5
3
9
79'

Jóźwiak szukał Gytkjaera w polu karnym Lechii, tam jednak skutecznie interweniował Dusan Kuciak.

11
5
2
8
13
78'
76'

Nieudany rzut rożny Lechii Gdańsk.

16
12
3
8
10
76'

Ale akcja Lechii! Mihalik podał piłkę do Fili, młodzieżowiec uderzał z ostrego kąta, jednak obronił Mleczko!

14
9
2
4
6
74'

Kubicki szukał Conrado pod polem karnym Lecha, piłkę zgarnęli jednak piłkarze gospodarzy.

14
8
6
7
9
73'
72'

Niecelny strzał Makowskiego.

7
2
2
3
5
70'

Lechia Gdańsk. Schodzi: Ze Gomes. Wchodzi: Conrado.

5
4
1
1
5
69'

Strzelał Timur Żamaletdinow, posłał jednak piłkę w trybuny.

10
7
2
6
9
67'

Nieco przekombinowany rzut rożny Lecha Poznań. Ramirez szukał Tiby w polu karnym, ta wyszła za pole gry.

8
9
4
65'
64'

Dwa rzuty rożne bite przez Modera w krótkim czasie. Z dystansu uderzał Ramirez, piłka przeleciała nad poprzeczką bramki Kuciaka.

1
1
3
2
5
64'

Krótko rozegrany rzut rożny Lecha i mamy kolejny "róg" dla Kolejorza.

10
6
4
2
1
63'

Akcja ofensywna Lecha Poznań, po wstrzeleniu piłki w pole karne przez Kamińskiego, wybił ją Maloca.

1
2
1
61'

Mleczko wyszedł z bramki podał piłkę do Makowskiego. Ten próbował strzału z dystansu na pustą bramkę, jednak chybił.

4
6
7
3
60'

Kubicki dograł piłkę do Ze Gomesa, który był na kilkucentymetrowym spalonym.

8
4
2
3
5
58'

Nieudany rzut rożny w wykonaniu Lechii. Lech wyszedł z kontrą, piłkarzom z Poznania zabrakło jednak decyzyjności. Wszystko skończyło się na faulu w ofensywie. Piłka dla Lechii.

2
2
2
4
57'

Świetna akcja Łukasza Zwolińskiego! Po podaniu od Ze Gomesa minął dwóch rywali i strzelał z ostrego kąta! Tam jednak czujny Mleczko wybił na rzut rożny.

17
8
6
6
5
56'

Na spalonym Haydary, który chwilę później zderzył się z bramkarzem Lecha. Obaj mogą na szczęście kontynuować grę.

4
3
1
1
56'

Rzut rożny Lecha w kierunku Roberta Gumnego, który minimalnie chybił!

3
4
3
5
7
55'

Ciekawa akcja Lechii Gdańsk. Strzelał Kałuziński, jednak jego uderzenie zostało zablokowane.

7
6
3
3
52'

Lechia mogła wyrównać wynik spotkania! Haydary wrzucił piłkę na Zwolińskiego, ten jednak uderzył głową nad poprzeczką!

9
3
3
8
6
50'

Akcja Kostewycza lewą stroną boiska. Wrzucił piłkę w pole karne, ta trafiła pod nogi Modera, który jednak fatalnie przestrzelił.

5
4
2
2
10
47'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Ze Gomes.

Szybki gol Lechii Gdańsk! Błąd piłkarzy Lecha Poznań. Fila podał do Zwolińskiego, którego strzał odbił Mleczko. Bramkarz podał piłkę wprost pod nogi Ze Gomesa i ten strzelił kontaktowego gola do pustej bramki!

43
18
8
17
57
czas Druga połowa
45+2'

Niecelny strzał Zwolińskiego po długiej akcji Lechii Gdańsk.

13
5
3
3
8
45'

Arbiter doliczył minimum 2 minuty do czasu gry.

7
2
1
1
3
45'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Kamil Jóźwiak. Asystował mu Pedro Tiba.

Lec Poznań prowadzi 3:1! Po świetnym podaniu Tiby, Jóźwiak uderzył z linii pola karnego! Kolejny błąd Kuciaka, który spóźnił się z interwencją. Lech zasłużenie prowadzi różnicą dwóch bramek!

106
55
7
6
21
43'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Miłosz Mleczko.

1
2
44'

Mógł być remis! Ze Gomes uderzył na bramkę głową, jednak minimalnie chybił!

19
13
4
10
16
42'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Omran Haydary. Asystował mu Rafał Pietrzak.

Z rzutu wolnego strzelał Pietrzak, piłka została zablokowana przez mur. Pietrzak przyjął z powrotem piłkę. Dograł w pole karne gdzie był Omran Haydary, który strzelił gola!

40
11
10
30
76
40'

Drybling Ze Gomesa, który został sfauowany przez Ramireza przed polem karnym. Szansa dla Lechii Gdańsk.

3
1
3
9
38'

Zablokowany strzał Ramireza. Później jeszcze poprawiał Kamiński, jednak nie trafił w światło bramki.

6
4
4
2
6
37'

Długa akcja Lechii Gdańsk. Po sporym zamieszaniu, piłka w rękach Mleczki.

9
2
1
3
34'

Akcja ofensywna Timura Żamaletdinowa, przeciął ją Maloca.

13
5
3
3
6
33'

Niezwykle aktywny Moder oddał strzał zza pola karnego po podaniu Kamińskiego, tym razem minimalnie chybił!

14
5
1
3
4
31'

Z rzutu rożnego Pietrzak, piłka trafiła pod nogi Ramireza który wybił ją za pole karne Lecha.

9
4
3
3
7
30'

Ciekawa akcja Kałuzińskiego. Podał piłkę w kierunku Zwolińskiego, ten wywalczył rzut rożny.

4
1
29'

Kompletnie nieudane podanie Modera. Od bramki Kuciak.

5
3
3
4
7
27'

Crnomarković ma zbity mięsień, jednak chce grać dalej.

9
5
3
2
4
26'

Zderzenie Nalepy i Crnomarkovicia. Piłkarz Lecha leży na boisku.

2
3
2
1
5
26'

Z rzutu rożnego Kałuziński, piłka wyszła za pole karne, uderzał jeszcze głową Zwoliński - niecelnie.

4
2
1
1
2
25'

Po rzucie wolnym Pietrzaka, asekurujący piłkę Jóźwiak wybił piłkę na rzut rożny.

2
2
2
22'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Robert Gumny.

Po rzucie wolnym bitym przez Modera piłkę odbił Kuciak - wprost na nabiegającego Gumnego, który podwyższył wynik spotkania na 2:0!

99
61
10
8
20
21'

Żółtą kartkę otrzymał Michał Nalepa. Za faul. Nie zagra w meczu z Legią Warszawa.

17
5
3
1
4
17'

Ale by to była piękna bramka Lechii Gdańsk! Po rzucie wolnym domino ze strony piłkarzy Lechii. Kubicki wrzucał piłkę, oddał ją Nalepie, ten dograł do Ze Gomesa, a następnie gola zdobył Zwoliński. Jak pokazały powtórki, Ze Gomes wcześniej był na spalonym. Sędzia nie miał wyboru, nie mógł uznać gola i po konsultacji z VAR-em odgwizdał spalonego.

87
48
8
22
45
14'

Timur Żamaletdinow oddał strzał po serii błędów pomocy Lechii Gdańsk! Uderzył jednak piłkę nad poprzeczką.

9
2
1
5
10
13'

Pietrzak wrzucał piłkę z rzutu wolnego, nikt nie musnął jednak piłki. Od bramki debiutujący Mleczko.

8
2
2
2
2
12'

Żółtą kartkę otrzymał Lubomir Satka. Za ostry faul na Kałuzińskim.

Lech Poznań
2
4
3
12
12'

Gumny podał piłkę Kamińskiemu, ten oddał strzał, jednak obronił Kuciak.

6
2
2
2
3
11'

Akcja Lecha Poznań, Kubicki zgarnął piłkę w polu karnym, oddalając zagrożenie.

4
1
2
4
7'

Mimo prowadzenia, wciąż przeważa Lech Poznań. Lechia mocno zagubiona na boisku.

21
9
1
6
7
5'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Dani Ramirez.

Z bezpośredniego rzutu wolnego doskonałą bramkę strzelił Ramirez!

Lech Poznań
108
60
4
6
20
4'

Lechici znów zamykają Lechię na jej własnej połowie.

13
8
2
1
6
2'

Dogranie lechitów w pole karne Lechii, piłkę pewnie złapał Kuciak.

3
5
1
1
1'

Pierwszy strzał Lechii już w 18. sekundzie, Tomasz Makowski przestrzelił.

3
5
czas Start meczu
16:26

Piłkarze już na boisku. Lech gra na niebiesko-biało, Lechia na szaro.

5
3
2
1
2
16:26

Głównym arbitrem jest Krzysztof Jakubik, sędzią VAR jest Bartosz Frankowski.

1
16:26

Lech i Lechia dokonały czterech zmian względem meczu pucharowego.

2
16:26

Obie drużyny mierzyły się ze sobą w środę w meczu półfinałowym Totolotek Pucharu Polski. Wówczas Lechia wygrała po karnych i awansowała do finału.