7
7
21
90+2'

Coraz mniej czasu do końca spotkania. Łodzianie rozgrywają piłkę na połowie Wisły.

3
4
1
1
8
90'

Doliczone pięć minut.

7
5
3
1
11
88'

Rafał Boguski znalazł się w dobrej sytuacji, przed sobą miał tylko bramkarza ŁKS-u, ale ten nie dał się zaskoczyć.

8
7
6
6
12
87'

Żółtą kartkę za faul otrzymał David Niepsuj.

3
4
1
4
10
84'

Uderzenie głową na bramkę Wisły Jana Grzesika, ale piłkę pewnie złapał bramkarz.

9
5
2
84'

Wisła stara się oddalać grę od własnego pola karnego. ŁKS liczy natomiast na błąd rywala.

3
3
80'

Gra toczy się na połowie Wisły. ŁKS szuka okazji na do wyrównania.

1
3
1
2
4
79'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Wisły. Aleksander Buksa zdołał wybić piłkę.

5
4
2
1
78'
komentarz

1
74'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Nikola Kuveljić.

1
1
5
6
72'

Znów zanosiło się na groźną akcję ŁKS-u, ale zabrakło gospodarzom dobrego wyprowadzenia akcji.

2
1
3
1
1
70'
69'

Świetnie zagrał Alon Turgeman do wbiegającego Boguskiego. Dobrze interweniował jednak jeden z obrońców ŁKS-u.

2
1
2
2
2
68'

Z dystansu mocny strzał oddał Adam Ratajczyk. Pewnie obronił Lis.

5
4
1
65'

1
64'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Rafał Boguski!

Z rzutu karnego strzelał Rafał Boguski, a świetnie obronił Arkadiusz Malarz! Nie ma gola!

22
13
8
15
35
komentarz

Rzut karny dla Wisły! Faulowany przez Maksymiliana Rozwandowicza był David Niepsuj.

8
8
2
3
5
61'

Wisła Kraków ma przewagę, stara się rozgrywać i szanować piłkę.

10
7
2
2
59'

Maciej Sadlok dośrodkował piłkę z rzutu rożnego. W polu karnym pewnie złapał ją Arkadiusz Malarz.

1
3
58'

Żółtą kartkę otrzymał zasiadający na ławce rezerwowych Dawid Arndt.

ŁKS Łódź
6
5
2
57'

Zanosiło się na groźną akcję ŁKS-u. Gospodarzom zabrakło jednak dokładności.

2
2
3
56'

Sporo nerwowości teraz na boisku. Wisła rozgrywa piłkę na własnej połowie.

komentarz

2
1
1
52'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Alon Turgeman.

2:1 prowadzi Wisła Kraków. Alon Turgeman zmylił bramkarza i pewnie wykorzystał rzut karny.

48
29
3
6
18
50'

Rzut karny dla Wisły Kraków! Sędzia uznał, że Sobociński faulował Alona Turgemana.

25
10
2
2
13
49'

Alon Turgeman dryblował w polu karnym ŁKS-u, ale ostatecznie się potknął i stracił piłkę.

3
4
3
1
47'

Uderznie na bramkę Wisły, ale Mateusz Lis nie dał się zaskoczyć.

6
2
2
1
1
46'

Początek drugiej połowy.

6
3
1
46'
5
3
1
3
45+2'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Alon Turgeman. Asystował mu Chuca.

Strata piłki przez jednego z zawodników ŁKS-u. Trącił ją Chuca, przejął Alon Turgeman i popędził na bramkę gospodarzy. Następnie minął bramkarza i skierował ją do bramki. 1:1 w Łodzi!

51
36
5
10
23
45'

Doliczone dwie minuty.

6
5
4
1
4
43'

W polu karnym Wisły mimo asysty obrońcy Grzesik zdołał oddać strzał, ale to uderzenie z kilku metrów było niecelne.

8
3
3
5
1
42'

Z rzutu wolnego strzelał Jan Sobociński. Piłka trafiła prosto w mur.

3
4
5
2
38'

Goście szukają dośrodkowań w pole karne ŁKS-u. Gospodarze zazwyczaj dobrze jednak wybijają piłkę.

7
3
1
1
2
37'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jan Grzesik. Chwilę wcześniej z ostrego kąta niecelnie strzelał Alon Turgeman.

ŁKS Łódź
6
1
3
1
3
36'

Ostatnie minuty to więcej gry w środkowej strefie boiska.

1
1
1
5
1
32'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Lukas Klemenz.

4
3
4
3
5
32'

Tym razem niecelnie z dystansu uderzył Michał Trąbka.

1
3
1
3
17:38

Teraz niecelny strzał z dystansu oddał Maksymilian Rozwandowic. Szukają gospodarze uderzeń z dystansu.

4
1
1
1
1
30'

Efektowny, ładny i mocny strzał z dystansu oddał Pirulo. Uderzenie minimalnie niecelne. Byłby piękny gol.

4
1
3
1
4
28'

Po dośrodkowaniu Sadloka główkował Rafał Janicki. Po rykoszecie piłka wyszła poza boisko.

3
3
2
4
1
26'

Wisła Kraków rozgrywa piłkę na połowie gospodarzy.

1
24'

Chwilowa przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje jeden z zawodników gospodarzy.

1
4
23'

Po dośrodkowaniu Hołowni ładny strzał głową oddał Chuca. Piłka odbiła się od słupka i wyszła poza boisko.

3
2
3
2
6
22'

Na uderzenie z dystansu zdecydował się Maciej Sadlok. Strzał został zablokowany.

2
2
3
5
22'

Pirulo zagrywał z rzutu wolnego, a piłkę w polu karnym pewnie złapał bramkarz Wisły.

9
2
3
2
21'

Będzie rzut wolny dla ŁKS-u. Okazja na dośrodkowanie w pole karne rywala.

3
6
21'

Kolejne dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Wisły, ale piłka ostatecznie wybita.

6
3
1
1
3
19'

ŁKS Łódź stara się rozgrywać piłkę na połowie Wisły. Gospodarze wywalczyli rzut rożny.

5
1
1
2
6
16'

Wisła rozegrała rzut wolny, ale ostatecznie piłka w rękach Arkadiusza Malarza.

9
2
2
2
4
15'

Będzie rzut wolny dla Wisły. Do bramki ŁKS-u jednak dość daleko.

3
1
1
2
13'

Pirulo urwał się środkiem boiska, biegł na bramkę Wisły, lecz szybszy był Mateusz Lis, który popisał się dobrą interwnencją.

9
9
1
4
11'

Wisła szuka okazji do wyrównania. Dośrodkowanie w pole karne ŁKS-u, gdzie główkował Mateusz Hołownia. Pewnie interweniował Arkadiusz Malarz.

7
2
3
1
6
9'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Pirulo.

Pirulo otrzymał dobre podanie, wpadł w pole karne Wisły Kraków i oddał ładny strzał, po którym piłka wpadła do bramki. ŁKS prowadzi 1:0!

ŁKS Łódź
47
31
12
8
26
8'

Sporo niedokładności w pierwszych minutach tego meczu - zarówno z jednej, jak i drugiej strony.

1
2
2
3
6'

Maciej Sadlok dośrodkował piłkę z rzutu wolnego w pole karne ŁKS-u. Gospodarze pewnie ją wybili.

1
1
7
1
4'

Jeszcze jedno uderzenie zza pola karnego. Tym razem niecelnie przymierzył Michał Trąbka.

1
2
4'

Z dystansu strzelał Dragoljub Srnić. To uderzenie zostało zablokowane.

1
3
1
2'

Jak na razie dość spokojny początek spotkania.

2
2
17:38

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek meczu.