Zamurowali się Ukraińcy, do końca już niewiele. Dowiozą skromne prowadzenie?

1
3
8
89'

Atakują goście, ale grają bardzo nerwowo. Wiele wskazuje na to, że z Kijowa wyjadą bez punktów.

9
5
2
1
1
86'

Ramos doszedł do dogrania z rzutu wolnego, ale przestrzelił.

2
2
2
85'

Aktywny w końcówce jest Olmo, jednak jego uderzeniom brakuje precyzji.

1
1
2
1
84'

Coraz mniej czasu mają Hiszpanie na uratowanie punktu. Ukraińcy dobrze się bronią.

6
4
1
81'

W ataku Hiszpania. Miejsce na uderzenie znalazł Olmo, został jednak zablokowany.

1
78'

Jak zareagują Hiszpanie? Wcześniej wydawało się, że to oni są bliżej gola. Jeden błąd i mamy dużą niespodziankę.

1
1
2
76'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Viktor Tsygankov. Asystował mu Andrij Jarmolenko. Kilka podań, błąd obrony i bramkarza gości i gol! Jarmolenko do Tsyganova, de Gea niepotrzebnie wyszedł na czternasty metr. Ukrainiec uderzył z okolic linii pola karnego i pokonał bramkarza. 1:0!

3
73'

Hiszpania. Schodzi: Sergio Canales. Wchodzi: Dani Olmo.

1
2
1
1
71'

I znowu bramkarz! Tym razem bezskutecznie starał się go zaskoczyć Mikel Oyarzabal.

1
69'

Mogło być 0:1 Traore jednak nie potrafił pokonać Buszczana, który kolejny raz uratował gospodarzy!

1
1
1
1
68'

Wchodzimy w decydujący moment meczu. Wydaje się, że ten kto złamie defensywę rywala ten wygra. Nie wydaje się, aby w spotkaniu padł więcej niż jeden gol. Ukraińcy po przerwie prezentują się lepiej, jednak okazji na gole nie mają.

3
1
2
1
65'

Ukraina. Schodzi: Oleksandr Zubkow. Wchodzi: Viktor Tsygankov.

1
64'

Do dogrania z rogu doszedł Rodri, piłka trafiła w słupek!

3
1
61'

Dwa kwadranse do końca. Korzystniej cały czas prezentują się goście, ale przewagi nie potrafią udokumentować trafieniem.

2
3
1
1
1
60'
58'

Hiszpania. Schodzi: Ansu Fati. Wchodzi: Ferran Torres.

58'

Hiszpania. Schodzi: Rodrigo. Wchodzi: Mikel Oyarzabal.

Rodrigo #19
1
1
1
55'

Andrij Jarmolenko dogrywał z rzutu rożnego, do piłki doszedł Makarenko, jednak w bramkę nie trafił.

3
2
1
1
53'

Ansu Fati dograł na głowę Rodrigo. Ten jednak uderzył ponad poprzeczką.

1
1
52'

Optyczna przewaga należy do Hiszpanów. Przyjezdni jednak nie kwapią się do zdecydowanego natarcia.

1
1
50'

Spokojnie piłkarze weszli w 2. część spotkania. Niewiele się jak na razie dzieje.

1
48'

Ruszyli z akcją gospodarze. Jednak Zubkow znalazł się na spalonym.

1
2
46'

Sędzia Gil wznowił mecz po przerwie.

2
2
46'

Hiszpania. Schodzi: Mikel Merino. Wchodzi: Dani Ceballos.

42'

Coraz bliżej przerwy. Gospodarze starają się odpierać ataki gości. Jednak gdyby nie bramkarz byłoby już źle.

1
39'

Na strzał sprzed pola karnego zdecydował się Merino, dobrze zachował się bramkarz gospodarzy.

1
2
1
1
36'

Mocny strzał Canalesa, piłka w niewielkiej odległości minęła bramkę!

1
34'

Przewaga Hiszpanów, ale niewiele z niej wynika. Ukraińcy przyczajeni.

1
1
31'

Ponad dwa kwadranse za nami. Po dość niemrawym początku więcej dzieje się na boisku. Goli na pewno się doczekamy.

1
28'

Spokojniejszy fragment meczu, goście już nie mają takiej przewagi jak w początkowej części gry.

1
1
25'

Do dogrania z rogu doszedł Mykolenko, David de Gea po raz pierwszy w meczu musiał wykazać swój kunszt.

1
1
22'

Z rzutu wolnego uderzył Ramos, Georgi Buszczan po raz kolejny świetnie interweniował.

1
20'

Hiszpania ma coraz więcej do powiedzenia. Gospodarze mają ogromne problemy.

2
17'

Do dogrania z rogu doszedł Rodrigo, piłka minęła bramkę gospodarzy.

1
1
16'

Do dogrania doszedł Fati, uderzenie z siedmiu metrów frunęło w stronę bramki, kapitalnie zachował Buszczan!

2
12'

Mamy pierwsze uderzenie. Do piłki dogranej z rogu doszedł Rodrigo, strzał głową kapitalnie obronił bramkarz!

2
12'

Aktywniejsi w rozgrywaniu piłki są Ukraińcy. Jednak wszystko dzieje się daleko od bramki.

1
1
9'

Czekamy, czekamy, czekamy. Mamy nadzieję, że chłopcy się rozkręcą.

1
1
2
1
1
6'

Jak na razie bez okazji bramkowych. Gra jest rwana, niewiele się dzieje na boisku.

1
3'

Od początku dłużej przy piłce utrzymują się Hiszpanie. Czekamy na pierwsze okazje.