4:0
Zakończony
Ukraina
90+2'

Najlepsza akcja Ukrainy w tym meczu. Jaremczuk przejął piłkę po dośrodkowaniu z prawej strony. Obrócił się, ale nie oddał mocnego strzału. Obronił go hiszpański bramkarz.

2
4
2
1
2
90+1'

Sędzia doliczył trzy minuty.

4
3
90'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Wiktor Kowalenko. Za faul na Reguilonie.

4
2
1
1
1
89'

Niecelny strzał głową na bramkę Piatowa po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

1
1
1
84'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Ferran Torres.

Nieudane wybicie dośrodkowania przez ukraińskiego obrońcę. Piłka trafiła prosto pod nogi Torresa, który precyzyjnie uderzył od razu. Piatow nie zdążył obronić uderzenia z pola karnego.

16
5
1
3
5
81'

Atak Ukrainy zakończony niecelnym strzałem Zinczenki.

6
5
2
3
4
77'

Żółtą kartkę otrzymał Rusłan Malinowskyj. Za faul na Ferranie Torresie.

4
4
2
2
2
77'

Udana interwencja Piatowa. Oscar Rodriguez uderzył z dystansu, a ukraiński bramkarz sparował piłkę na poprzeczkę.

2
2
1
1
1
74'
1
2
1
1
3
72'

Niewiele zmienił się mecz po przerwie. Trwa absolutna dominacja Hiszpanów, Ukraina nie wyprowadziła żadnego ataku pod bramkę Davida De Gei.

1
1
1
69'

Hiszpania. Schodzi: Rodri. Wchodzi: Oscar Rodriguez.

1
68'

Udany drybling Fatiego na lewej stronie. Nastolatek wywalczył rzut rożny.

3
63'

Ukraina. Schodzi: Ihor Charatin. Wchodzi: Serhij Sydorczuk.

Ihor Charatin #14
3
2
2
2
2
63'

Ostrzał ukraińskiej bramki. Gerard Moreno dobił strzał Reguilona z bliskiej odległości, ale sędzia nie uznał trafienia. Napastnik był na spalonym.

2
2
1
62'

Mocny strzał Olmo zza pola karnego. Piatow wyskoczył do piłki, próbował ją złapać i o mały włos nie podarował jej rywalom.

2
1
61'

Hiszpania. Schodzi: Sergio Ramos. Wchodzi: Eric Garcia.

4
1
1
1
1
58'

Piatow piąstkuje dośrodkowanie Thiago z rzutu wolnego. Piłka wybita poza pole karne gości.

2
1
1
1
55'

Ukraina. Schodzi: Marlos Moreno. Wchodzi: Wiktor Cyhankow.

Wiktor Cyhankow #15
4
2
2
2
1
51'

Hiszpanie rozkręcają ofensywę. Piłka wybita przed pole karne, ale Mikel Merino bardzo słabo uderzył. Nie było nawet minimalnego zagrożenia pod bramką Piatowa.

3
48'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego. Jarmolenko nie zdążył na prawej stronie przechwycić piłki.

1
3
46'

Wracamy do gry. Przy piłce reprezentacja Hiszpanii.

7
1
2
1
1
44'

Niecelne wybicie Piatowa, piłkę przejęli Hiszpanie, a w polu karnym strzał oddał Thiago. Pomocnik przestrzelił, piłka poleciała w trybuny.

2
41'

Kontratak Ukraińców i pierwszy celny strzał. Mychajliczenko sam poprowadził piłkę i płasko uderzył z kilkunastu metrów. David De Gea odbił strzał.

3
5
3
2
2
40'

Zbyt mocna centra Navasa z prawej strony. Żaden zawodnik w polu karnym Ukrainy nie miał szans, żeby jej sięgnąć.

1
1
37'

Żółtą kartkę otrzymał Rodri. Za faul na Malinowskym.

Rodri #16
Hiszpania
2
5
5
36'

Ukraina całkowicie zepchnięta do obrony. Goście nie oddali jeszcze ani jednego celnego strzału na bramkę.

1
1
1
2
32'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Ansu Fati. Asystował mu Sergio Reguilon.

Doczekał się swojego trafienia również 17-letni zawodnik. Fati zwiódł na lewej stronie obrońców, zszedł do środka i uderzył z dystansu. Piłka odbiła się od słupka i wpadła do bramki. Absolutna dominacja Hiszpanów!

40
20
5
8
7
29'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Sergio Ramos. Asystował mu Dani Olmo.

Ramos wyręcza napastników. Tym razem obrońca został w polu karnym przy rozegraniu rzutu rożnego. Zza pola karnego dośrodkował mu Olmo, a kapitan Hiszpanów wyskoczył i po strzale głową przelobował Piatowa. Bramkarz był źle ustawiony i dał się zaskoczyć.

43
17
7
6
6
26'

Zagotowało się pod bramką Ukraińców. Dani Olmo dośrodkował piłkę do Mikela Merino, który oddał strzał. Piłka wystrzeliła w górę po bloku obrońcy i do przewrotki złożył się Ansu Fati. Piłka jednak nie trafiła w światło bramki.

2
1
1
1
5
23'

Ansu Fati jest niemożliwy. 17-latek wkręcił w murawę Oleksandra Tymczyka i oddał strzał na bramkę. Piłka minęła dalszy słupek.

4
2
2
3
2
22'

Słaba centra Thiago Alcantary z rzutu rożnego. Goście wybili piłkę.

3
3
3
3
4
21'

Bohdan Mychajliczenko udanie zablokował dośrodkowanie Jesusa Navasa na lewej stronie.

2
2
2
2
2
18'

Podanie w lukę między obrońców i Gerard Moreno uciekł w pole karne. Napastnik zdążył uderzyć, ale piłka znowu minęła bramkę.

6
3
3
4
6
16'

Ramos poluj na drugą bramkę. Kapitan Hiszpanów uderzył głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Bramkarz złapał piłkę.

1
1
1
2
3
13'

Kolejna nieudana kontra Ukraińców. Nie udało się wykończyć ataku w polu karnym.

4
1
2
4
1
11'

Przerzut piłki na lewą stronę w pole karne Ukraińców. Sergio Reguilon uderzył z ostrego kąta, piłka przeleciała obok dalszego słupka Piatowa.

1
1
10'

Nieźle to wymyślił Zinczenko, ale jego podanie prostopadłe do Marlosa było zbyt mocne.

1
8'

Nieudana centra z rzutu rożnego. Piłka dla Hiszpanii.

1
1
8'

Długo walczył Andrij Jarmolenko na prawej stronie pola karnego Hiszpanów. Mimo asysty dwóch obrońców, udało mu się wywalczyć rzut rożny.

1
5'

Na razie goście bez skutku próbują rozegrać atak. Hiszpanie bezbłędni w obronie.

3
1
3
3
3'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Sergio Ramos.

Ramos próbował zwieźć bramkarza. Zawahał się przed strzałem, ale mocno uderzył w prawą stronę bramkarza, który nie miał dużych szans na obronę.

40
21
5
9
12
2'

Będzie rzut karny! Ansu Fati dryblował na lewej stronie pola karnego, sfaulował go Oleksandr Tymczyk.

3
2
2
1
2
1'

Agresywny początek Ołeksandra Zinczenki. Zawodnik Manchesteru City sfaulował rywala na połowie boiska.

1
2
1
2
1'

Udany pressing Hiszpanów. Strata Ukrainy na lewej stronie i piłkę przejmują gospodarze.

2
1
1
1
1
20:02

Spotkanie poprowadzi Benoit Bastien z Francji.