To już ostatnie sekundy. Powoli księgujemy punkt w meczu z Włochami.

37
38
53
90+2'

Dwukrotnie było groźnie pod naszą bramką. Wróciły obrazki z Chorzowa. Ostatecznie zabrakło uderzenia.

52
27
34
21
59
90+1'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za faul taktyczny otrzymał Francesco Acerbi.

109
38
16
17
28
90'

Sędzia dodał nam 3 minuty emocji. Postawmy autobus!

62
40
15
12
30
89'

Dogranie z rogu, Włosi piłkę wybili. Po chwili Grosicki zagrywał zewnętrzną częścią stopy, wprost w ręce bramkarza.

34
22
16
17
41
89'

Wyskoczyliśmy! Laptop spadł! Tymczasem Linetty po zagraniu Krychowiaka uderzył tylko w boczną siatkę. Będzie rzut rożny.

80
68
18
18
27
87'

I znowu groźnie pod naszą bramką. Bereszyński w ostatnim momencie zablokował strzał.

61
39
18
10
31
86'

Co to było... Kontra Polaków, wyszedł z niej atak pozycyjny, a ostatecznie Polacy akcję spalili. Brak słów.

15
29
21
26
96
85'

Włosi aktywniejsi w ofensywie, przed momentem mogło być groźnie, ale defensorzy w porę interweniowali.

52
17
14
20
19
84'

Wysoko atakujemy rywala. A Lewandowski już na ławce, coś ma na nodze. Czyżby to lód?

19
19
26
80
21
83'

To jest szok. Lewandowski zszedł z boiska. Jednak dociekliwi obserwatorzy zauważyli grymas bólu u "Lewego".

20
14
78
33
15
83'
83'
15
7
16
8
15
82'
38
22
91
11
37
82'
81 '

- Jurek, ty mi tu nie sędziuj, bo znowu pójdziesz na kwarantannę - powiedział arbiter do protestującego selekcjonera.

50
100
10
6
9
81'

Grosicki do Lewandowskiego, nasz gwiazdor wszech czasów chciał więcej, stracił jednak piłkę.

19
28
17
20
36
80'

Tymczasem w naszym polu karnym Emerson, Kędziora w ostatnim momencie zatrzymał go!

38
14
6
5
11
80'

Dziesięć minut nadziei i jednych i drugich. Tak mawiał klasyk, tak prawimy my!

20
15
7
10
10
79'
21
11
11
5
11
78'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Andrea Belotti.

48
10
4
10
11
78'

Szybka akcja Polaków, ale Lewandowski wszystko zwolnił. Polaka momentalnie zaatakowało kilku rywali.

12
9
8
7
22
76'

Niewiele ponad kwadrans do końca. Remisujemy, ale nie wiemy czy jest się z czego cieszyć.

18
11
12
19
10
Jakub Moder jest w niedzielę najlepszym zawodnikiem w reprezentacji Polski?
17
75'

Dziwny jest ten mecz, sporo prostych błędów z jednej i drugiej strony. Nikt jednak nie potrafi tego wykorzystać.

9
34
8
8
8
74'

Kean uderzał z pola karnego, ale źle i do tego przewrócił się.

16
26
3
5
3
73'

Gubią się rywale na własnej połowie, gubią się niestety w ofensywie Polacy. Jedna minuta i orlikowe błędy po obu stronach.

10
27
9
9
10
72'

Stoimy pod własną bramką. Nam remis pasuje? Gramy o wygraną w grupie czy o spadek, jak mawiał Franz?

17
39
13
16
13
71'

Selekcjoner już widać, że zdrowy. Wrócił węch, Jerzy Brzęczek czuje krew i zmienia coś w ofensywie.

20
65
12
11
10
70'

Polska. Schodzi: Mateusz Klich. Wchodzi: Arkadiusz Milik.

55
21
10
14
13
70'

Włochy. Schodzi: Federico Chiesa. Wchodzi: Moise Kean.

15
8
11
8
7
69'

6 lat temu o tej porze byliśmy niemal w euforii. Poprosimy o powtórkę, bo coraz mniej ciekawie zaczyna wszystko wyglądać.

11
20
17
10
10
68'

Trochę zbyt chaotycznie poczynamy sobie w defensywie. Przed momentem Walukiewicz wrażliwszą częścią ciała wybił dośrodkowanie.

7
24
7
10
6
66'

Belotti i Glik zderzyli się głowami. Obyło się bez rozcięć, pęknięć i kolejnych problemów.

17
17
21
13
13
65'

Wysoki pressing Polaków i po raz kolejny przyniósł po przerwie wymierny efekt. Płka dla nas, ale po chwili w trywialny sposób oddaliśmy ją rywalom.

8
15
11
12
31
64'

Słabo nam! Dogranie z lewej strony, do piłki dopadł Emerson, ale strzał głową z pięciu metrów poszybował obok bramki!

13
17
20
8
35
63'

Rzut rożny dla Polaków, jednak Glik zamiast w piłkę trafił w rywala.

12
42
8
24
12
62'

Pellegrini prostopadle do Barellego, ten jednak miał moment zwątpienia i później piłki nie był w stanie dopaść.

17
10
8
6
6
60'

Sprzed pola karnego uderzał Emerson, strzał zablokował Jóźwiak.

28
9
6
4
10
60'
59'

Wkrótce zmiana u naszych. Grosicki zmieni Szymańskiego. My już odpalamy race!

51
15
5
5
9
58'

Czuć siarkę, na spalonym Chiesa.

12
32
8
5
5
58'

Szymański dogrywał piłkę w pole karne, jednak trochę zbyt nisko. Futbolówkę przejęli Włosi.

7
4
4
8
11
57'

Szukaliśmy piłki z przodu, tymczasem rywale wyprowadzili szybką akcję. Dogrywał Emerson, Fabiański pewnie na przedpolu.

35
10
5
5
5
55'

Żółtą kartkę otrzymał Tomasz Kędziora. Za faul jeden z barw wiosny przed sobą zobaczył nasz defensor.

9
14
5
9
35
55'

Jednak nie, Włoch wstał i trzyma się za swoje wszystkie cztery zęby. Nic złego mu się nie stało, faulu nie było.

17
46
8
6
12
54'

Bereszyński odebrał piłkę Florezniemu, ten położył się i chyba płacze.

15
56
6
6
9
53'

Po nim Włosi mieli ogromne problemy, jednak zabrakło strzału. Piłka wybita na kolejny rzut rożny, ale po nim zagrożenia już nie było.

14
10
13
10
23
53'

A teraz Moder odebrał piłkę rywalom, ruszył i niespodziewanie huknął z linii bocznej. Donnarumma sparował strzał na korner.

43
12
6
6
6
52'

Klich wyłuskał piłkę, ale źle dograł do Lewandowskiego. Zabrakło zdecydowania.

10
9
3
7
22
51'

Faul w naszym polu karnym. Uspokajamy, to Krychowiaka przewrócił Emerson. Czujny niczym kot sędzia widzi wszystko i kiedy ma dmuchnąć w gwizdek to czyni to!

22
5
7
4
7
51'

I kolejny korner, tym razem po dograniu Krychowiak niepotrzebnie wybił piłkę.

8
8
3
3
23
50'

Rzut wolny dla Włochów, ale w efekcie będzie... rzut rożny.

11
11
7
7
18
49'

Nie potrafimy wyjść z własnej połowy. Co więcej, cały czas w okolicach własnego pola karnego znajduje się piłka.

7
11
3
6
23
48'

Dośrodkowanie z rogu, jeden z obrońców wybił piłkę. Po chwili jednak kolejny korner dla gości.