Dolcizono 5 minut. Będzie nerwowa końcówka.

Sterling wystawia piłkę Bernardo, ale mocny strzał Portugalczyka broni Nyland!

1
1
1
88'

Jest strzał głową, broni Bravo, słupek, ale ma Chilijczyk piłkę w rękach! To był fenomenalna szansa dla Aston Vili, a konkretnie dla Engelsa!

87'

Aston Villa wywalczyła rzut rożny, to może być duża szansa.

84'

Manchester City. Schodzi: Sergio Aguero. Wchodzi: Gabriel Jesus.

82'

Indywidualna akcja Bernardo Silvy, strzał z ostrego kąta zablokowany przez defensorów Aston Villi.

81'

Miękkie dośrodkowanie z lewej strony, Aguero uderza z powietrza, ale w boczną siatkę. Jednak nabawił się przy strzale urazu, próbuje to rozbiegać.

79'

Wstrzelenie piłki z lewej strony w pole karne, wyskoczyła ona Nylandowi z rąk, ale zdołał się poprawić, zanim dopadł do niej Sterling. City wciąż poluje na trzeciego gola.

76'

Manchester City. Schodzi: David Silva. Wchodzi: Bernardo Silva.

74'

Świetna wrzutka De Bruyne na głowę Rodriego, ale lepsza obrona Nylanda!

72'

Żółtą kartkę otrzymał Marvelous Nakamba. Sanki w nogi Aguero, to powinna być czerwona kartka!

70'
68'

Żółtą kartkę otrzymał Ahmed Elmohamady. Bezsensowny faul na Davidizie Silvie.

67'

Miękkie dośrodkowanie Aguero, wysoko skacze do piłki Foden, ale w trudnej pozycji uderza niecelnie.

63'

Statystyki:

Posiadanie piłki w proc.: Aston Villa 29 - 71 Manchester City

Strzały: Aston Villa 3 - 14 Manchester City

60'

Żółtą kartkę otrzymał Rodri.

59'

Szansa Dla City, są blisko bramki, strzela Foden, ale zablokowany. Potem strata i Rodri faulem przerywa kontrę.

1
1
58'

Manchester City. Schodzi: Ilkay Gundogan. Wchodzi: Kevin De Bruyne.

57'

Żółtą kartkę otrzymał Raheem Sterling. Ostro sfaulował Guilberta.

1
53'

Wybita piłka przed Mingsa idealnie na nogę Fodena i było naprawdę blisko trzeciej bramki dla City. Strzał Anglika przeleciał tuż obok słupka.

51'

Kontra City, dwójkowa akcja Fodena z Aguero, Argentyńczyk faulowany, to było na pograniczu kartki. Jest rzut wolny, może być groźnie.

47'

Cofnięta na razie Aston Villa, Manchester City mozolnie buduje akcję.

1
czas Druga połowa
45'

Doliczono minutę.

45'

Na trybunach Wembley zasiadł książę William, który jest prywatnie wielkim fanem Aston Villi.

1
1
1
42'

Stracił równowagę Stones, gdy chciał wybijać piłkę. To stworzyło prezent dla Aston Villi. Jest dośrodkowanie z lewej strony na głowę Samatty, a on idealnie uderza głową, nie do obrony dla Bravo. Ekipa z Birmingham jeszcze jest w grze!

1
1
2
2
41'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Mbwana Samatta. Asystował mu Anwar El Ghazi.

5
3
1
2
3
38'

Kocioł w polu karnym Aston Villi, Aguero powstrzymany tuż przed próbą strzału z woleja. Jest tam naprawdę ciasno.

35'

Szansa dla ekipy z Manchesteru, ale Sterling trafia w polu karnym w Mingsa. Jest rzut rożny, tym razem w pełni słuszny.

34'

City zaczyna grać w swoim stylu - płynnie i szybko. Aston Villa wydaje się nieco posypana psychicznie.

1
1
31'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego idealnie na głowę Rodriego, który nie daje szans Nylandowi. Co ciekawe, tego stałego fragmentu gry nie powinno być, ale jest 2:0!

3
1
1
30'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Rodri. Asystował mu Ilkay Gundogan.

7
6
2
1
29'

Mocny strzał Aguero w polu karnym ofiarnie zablokował Engels.

23'

Strzał El Ghaziego ze skraju pola karnego pewnie łapie Bravo.

2
2
1
20'

Cudowna piłka z głębi pola od Rodriego na głowę Fodena, Anglik zgrał ją na nogę Aguero, a ten uderzył na bramkę Nylanda. Był jeszcze rykoszet, ale bramkarz Aston Villi i tak nie miał szans na interwencję. 1:0 dla mistrza Anglii!

4
3
1
2
2
20'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Sergio Aguero. Asystował mu Phil Foden.

7
8
1
3
2
17'

Manchester City nie może pograć spokojnie piłką, bardzo krótko i agresywnie gra w pressingu ekipa z Birmingham.

13'

Zaczyna City zdobywać przewagę, ale jeszcze nie miażdży rywala.

9'

Szansa dla "The Citizens", strzał Aguero głową ląduje na górnej siatce. Powoli przebudza się mistrz Anglii.

6'

Na razie dość niespodziewanie Aston Villa przeważa, mocno naciska w środku pola na Manchester City.

1
1
1
1
1
3'

Jeszcze jedna wrzutka i El Ghazi strzela głową tuż nad poprzeczką!

1
3'

Szansa dla Aston Villi, ale Claudio Bravo wypiąstkował wysokie dośrodkowanie.

czas Start meczu
17:20

Aston Villa wystąpi w bordowych koszulkach z błękitnymi rękawami i białych spodenkach. Manchester City cały na czarno.

1/8 - 2:1 z Wolverhampton

1/4 - 5:0 z Liverpoolem (grały wtedy rezerwy LFC, pierwszy skład pojechał na KMŚ)

1/2 - 1:1 i 2:1 z Leicester City

1
17:20

Czas na finał pucharu angielskiej! Aston Villa zaskoczyła w półfinale i chce zrobić to dziś ponownie. Jednak zadanie ma piekielnie trudne. Rywalem w finale jest Manchester City.