1:2
Zakończony
Chelsea FC
90+3'

To już końcowe sekundy gry. Piłkarze Hull City nie potrafią przedostać się pod bramkę Chelsea, która gra na czas.

1
2
90+2'

Chelsea. Schodzi: Pedro Rodriguez. Wchodzi: Tariq Lamptey.

90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

1
1
90'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Kurt Zouma.

Chelsea FC
1
1
1
88'

Po dograniu z rogu niebezpiecznie mogło być pod bramką Caballero, ale zabrakło uderzenia.

86'

Kontrę Hull City niecelnym uderzeniem wykończył Kamil Grosicki.

1
84'

Willian do Alonso, a ten z dziesięciu metrów uderzył tuż ponad poprzeczką. Będzie rzut rożny dla Chelsea.

2
1
83'

Płaski strzał Gilomura pewnie obronił Long.

82'

Dobrze dośrodkował Grosicki, ale czujni w polu karnym byli obrońcy Chelsea.

80'

Po stracie gola Chelsea stara się długo rozgrywać piłkę na połowie Hull City.

78'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Kamil Grosicki. Grosicki uderzył z rzutu wolnego, piłkę podbił Kovacić i futbolówka myląc bramkarza wpadła do siatki. 1:2!

83
45
10
1
1
74'

Pedro sam na sam z Longiem, uderzył ponad bramkarzem, ale trafił w boczną siatkę.

2
2
2
73'

Tragicznie w defensywie zachowali się gospodarzy. Dwukrotnie uderzał Tomori, ale został zablokowany.

72'

Uderzał Michy Batshuayi, piłka w bezpiecznej odległości minęła bramkę Longa.

71'

Strzelał Grosicki, piłka poszybowała ponad poprzeczką.

1
1
70'

Do uderzenia doszedł Pedro. Strzał z ośmiu metrów w kierunku dalszego słupka przetoczył się tuż obok bramki.

1
69'

Hull City. Schodzi: Tom Eaves. Wchodzi: Josh Magennis.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Tom Eaves #9
1
68'

Chelsea. Schodzi: Callum Hudson-Odoi. Wchodzi: Billy Gilmour.

68'

Chelsea. Schodzi: Mason Mount. Wchodzi: Willian.

67'

Po zdobyciu drugiej bramki Chelsea dominuje na placu gry.

64'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Fikayo Tomori. Asystował mu Ross Barkley. Kapitalnie z rzutu wolnego dograł Barkley. Tomori uciekł obrońcom i z czterech metrów głową trafił do siatki. 0:2!

4
2
4
2
63'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Eric Lichaj.

60'

Hull City. Schodzi: Mallik Wilks. Wchodzi: Kamil Grosicki.

Mallik Wilks #43
7
4
1
59'

Indywidualna akcja Bowena, strzał z pola karnego był jednak niecelny.

1
57'

Nie opuszczają połowy gości gracze Hull City. Jednak miejscowi wciąż bez celnego, groźnego uderzenia.

1
1
54'

Gospodarze szukają okazji do zdobycia wyrównującego gola. Chelsea cały czas skupiona na własnej połowie.

51'

Aktywniejsi po przerwie są gospodarze. Chelsea jak na razie rozbija ataki rywala.

49'

Bowen przedostał się z piłką w pole karne, dogranie z linii końcowej wybił obrońca.

47'

Herbie Kane uderzył z rzutu wolnego. Dobrze podkręcona piłka minęła ostatecznie słupek! Niewiele brakowało.

46'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Mateo Kovacić.

46'

Wracamy do gry!

45+1'

Cesar Azpilicueta dopadł do piłki w polu karnym, strzał z ostrego kąta zdołał odbić Long.

45'

Sędzia doliczył minutę.

44'

Chelsea wyraźnie czeka na przerwę. Tutaj już nic się nie wydarzy w 1. połowie.

41'

W kilkadziesiąt sekund dwukrotnie na spalonym byli łapani gracze Chelsea.

1
39'

Zamieszanie pod bramką Hull, obrońca w ostatnim momencie wybił piłkę.

38'

Gra przeniosła się w okolice środka pola. Niewiele dzieje się na boisku.

35'

Przedostali się pod bramkę Chelsea gospodarze. Bowen jednak uderzył zbyt anemicznie.

33'

Sam na sam z Longiem znalazł się Mason Mount, mógł jeszcze podawać, ale uderzył. Wychodzący z bramki Long odbił piłkę!

1
30'

Dwa kwadranse za nami. Chelsea nie stwarza wielu okaji bramkowych, ale kontroluje przebieg potyczki.

27'

Z ok. 22 metrów płasko uderzył Ross Barkley, kilka metrów obok bramki Longa.

25'

Nie zmienia się obraz meczu. Chelsea rozgrywa piłkę, rywale biegają i niewiele potrafią zdziałać.

1
22'

Atak pozycyjny Chelsea. Goście szukają okazji do zdobycia drugiej bramki. Miejscowi bezradni.

1
1
1
1
2
19'

Rzut wolny dla Chelsea. Dośrodkowanie z prawej strony, piłkę wybił jednak obrońca.

1
1
1
1
2
16'

Long czujny we własnym polu karnym zatrzymał Barkley'a, który znalazł się sam naprzeciwko bramkarza.

1
1
1
1
2
14'

Kolejny strzał w meczu oddał Michy Batshuayi. Piłka po nodze obrońcy wyszła na aut ocierając się o boczną siatkę.

1
13'

Chelsea częściej utrzymuje się przy piłce. Hull City nie potrafi przedostać się na dłużej pod pole karne rywala.

1
10'

Po dograniu z lewej strony niepewnie w bramce zachował się Wilfredo Caballero. Gospodarze okazji nie wykorzystali.

1
1
8'

Strata gola wyraźnie podłamała gospodarzy. Chelsea mogła podwyższyć wynik, zabrakło jednak uderzenia.

1
1
2
1
2
6'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Michy Batshuayi. Pierwsze wyjście gości i od razu gol! Z prawej strony dogrywał Cesar Azpilicueta, obrońca źle wybijał piłkę. Dopadł do niej Michy Batshuayi i z kilku metrów trafił do bramki. 0:1!

4
5
3
3
8
5'

Gospodarze w meczu wykonywali już dwa rzuty rożne. Jednak nie potrafili zagrozić Chelsea.

1
1
1
1
1
2'

Atakować starają się gospodarze. Na razie jednak bez sytuacji bramkowej.