1
1
86'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Angel Correa.  A jednak Atletico? Prostopadłe podanie, piłkę przejął Correa i w sytuacji sam na sam pokonał Neto. Piłkę już z bramki wybił obrońca. 2:3!

Atletico Madryt
90
44
12
17
35
86'
84'

Pique zagrywał ręką. Sędzia uznał, że był to przypadek.

15
8
9
8
18
83'

Gracze Atletico po raz kolejny domagają się piodyktowania rzutu karnego. Co na to sędzia?

8
7
4
4
7
81'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Alvaro Morata. Pewny strzał Moraty i mamy remis. 2:2!

51
35
9
15
37
80'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za faul otrzymał Murara Neto Norberto.

5
4
1
5
13
80'

Vitolo minął już Neto, a ten go przewrócił! Rzut karny dla Atletico!

12
5
3
4
6
77'

Correa sam na sam z bramkarzem, ale trafił w Neto, dobijający Joao Felix trafił w obrońcę mając przed sobą pustą bramkę. Po chwili sędzia odgwizdał spalonego i ewentualny gol i tak nie zostałby uznany.

2
4
2
2
3
77'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Arturo Vidal.

FC Barcelona
2
1
1
1
75'

A jednak gola nie ma! Mierniczy z Anglii wszystko sprawdził i okazało się, że Vidal znalazł się na minimalnym spalonym. Wciąż 2:1!

14
8
1
8
21
74'

Już chyba po emocjach. Messi z rzutu wolnego do Vidala, a ten wyłożył piłkę Pique. Obrońca z bliska do siatki na 3:1!

34
18
3
2
6
73'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Marcos Llorente.

6
3
1
2
1
72'

Atletico. Schodzi: Koke. Wchodzi: Marcos Llorente.

1
1
4
1
2
69'

Na murawie leży Vidal. To skutek ostrego wejścia wślizgiem rywala.

4
1
6
9
67'

Atletico. Schodzi: Renan Lodi. Wchodzi: Vitolo.

5
2
66'

Strzał Suareza, Oblak zdołał odbić piłkę. Mistrzowie Hiszpanii dążą do zdobycia trzeciej bramki.

7
2
1
65'

Barcelona wciąż w ataku. Strzał Messiego minął bramkę Atletico o pół metra.

7
2
2
2
1
64'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Felipe.

3
3
3
62'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Antoine Griezmann. Barcelona teraz już na pewnoe prowadzi. Po dośrodkowaniu strzał głową Suareza kapitalnie obronił Oblak. Piłkę do siatki głową dobił Griezmann. 2:1!

69
32
10
8
24
61'

ZONK! Gola nie ma. Messi zagrał ręką, hiszpański Paweł Gil wszystko dostrzegł i wciąż jest 1:1.

9
9
4
6
18
61'

Ale, ale! Dzwonił VAR. Sędzia podbiegł do telewizorka i...

8
4
3
3
11
59'

Do wybitej w okolice linii pola karnego piłki doszedł Messi. Argentyńczyk wszedł w "szesnastkę" i pokonał Oblaka. 2:1!

39
15
2
5
12
58'

Suarez po raz drugi w meczu sfaulował Oblaka. Słoweniec znowu cierpiał.

6
4
3
3
2
56'

Griezmann chciał przelobować Oblaka. Słowenieć wyciągnął się niczym kot na drapaku i odbił piłkę.

2
3
2
1
4
54'

Barcelona w ataku, mistrzowie Hiszpanii dążą do zdobycia drugiego gola. Przed momentem strzał Vidala trafił w obrońcę. Kilkadziesiąt sekund później próbę Messiego złapał Oblak.

5
2
1
3
5
51'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Lionel Messi. Asystował mu Luis Suarez. Szybka odpowiedź Barcelony. Suarez pięknie skleił piłkę i odegrał do Messiego. Argentyńczyk strzałem prawą nogą pokonał Oblaka. 1:1!

61
37
12
11
30
50'

Lodi chciał ruszyć na bramkę Neto, ale był na spalonym.

5
5
1
3
48'

Po stracie gola do ataku ruszyła Barcelona. Zapowiada się bardzo ciekawa 2. połowa.

6
3
4
4
4
46'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Koke. Asystował mu Angel Correa. Kapitalny początek 2. połowy w wykonaniu Atletico. Correa do Koke, a ten chwilę po wejściu na boisko płaskim strzałem przy słupku pokonał Neto. 0:1!

39
24
10
12
22
46'

Wracamy do meczu!

3
1
1
46'

Atletico. Schodzi: Hector Herrera. Wchodzi: Koke.

45+3'

Żółtą kartkę otrzymał Stefan Savić.

3
1
45+3'

Żółtą kartkę otrzymał Luis Suarez.

5
1
2
45'

Sędzia doliczył 2 minuty.

7
2
1
1
1
43'

Barcelona cały czas w ataku. Mistrzowie Hiszpanii coraz bliżej premierowego trafienia.

14
6
4
4
4
41'

Dogranie do Suareza, ten przyłożył nogę. Oblak był czujny i piłkę złapał.

4
3
1
3
5
40'

Griezmann sam na sam z Oblakiem. Francuz chciał uderzyć ponad bramkarzem, który jednak zdołał odbić piłkę.

3
4
5
4
5
38'

Suarez zwyzywał sędziego asystenta. Domagał się rzutu karnego. A mógł pogryźć.

10
11
2
2
3
36'

Coraz groźniej wyglądają akcje Barcelony. Atletico skupione w okolicach własnego pola karnego.

6
3
4
2
1
35'

Żółtą kartkę otrzymał Thomas Partey.

4
2
1
2
2
34'

Dogranie z rogu, piłkę zgrał Griezmann, a Savić w ostatnim momencie uprzedził Suareza. To mógł być gol.

5
2
2
3
2
32'

Hector Herrera uderzył z rzutu wolnego z lewej strony pola karnego. Czujność zachował Neto, który wybił piłkę.

3
3
1
2
1
31'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Gerard Pique.

5
5
2
3
4
29'

Messi po indywidualnej akcji zdecydował się na strzał sprzed pola karnego. Metr ponad bramką Oblaka.

4
3
6
5
3
27'

Uderzał z okolic linii pola karnego Griezmann, trafił jednak trafił w Savicia.

2
2
1
2
1
25'

Messi starał się dogrywać niemal z linii końcowej. Wywalczył jednak tylko rzut rożny.

4
5
2
2
1
22'

W końcu coś się podziało. Messi wpadł z piłką w pole karne, płaski strzal nogami odbił Oblak!

7
4
3
3
1
22'

Dogrywał Vidal, piłkę trącił Saul. Oblak zachował czujność i odbił futbolówkę.

1
2
1
1
4
19'

Barcelona stara się przyspieszyć grę. Mistrzowie Hiszpanii wciąż bez okazji bramkowej.

4
2
2
2
3
17'

Suarez w polu karnym walczył o piłkę z Oblakiem. Urugwajczyk ostro potraktował Słoweńca i ten potrzebuje pomocy miejscowych znachorów.

8
10
5
4
7
15'

Kwadrans za nami. Szału nie ma. Na emocje zapewne jeszcze trochę będziemy czekać.

6
3
2
4
4
12'

Neto w polu karnym zderzył się z Correą. Obaj leżą na murawie.

6
5
6
8
7
10'

Jak na razie dużo groźniej wyglądają ataki Atletico. Zespołowi z Madrytu brakuje jednak spokoju pod bramką Barcelony.

3
2
3
3
2
8'

W końcu zaatakowała Barcelona. Strzał Vidala był jednak wyraźnie niecelny.

8
4
3
2
3
6'

Pierwszy celny strzał w meczu. Z dystansu płasko uderzył Thomas Partey, Neto pewnie interweniował.