Real Madryt
90+2'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Dani Parejo.

Dani Parejo uratował honor kolegów i pewnie wykorzystał rzut karny. Pomocnik uderzył pod poprzeczkę.

Valencia CF
20
10
2
5
14
90+1'

Jest decyzja! Sergio Ramos zagrał piłkę ręką we własnym polu karnym.

1
2
2
2
5
90+1'

Sędzia biegnie do monitora. Ogląda powtórkę rzutu rożnego Valencii. W polu karnym Sergio Ramos mógł zagrać piłkę ręką.

4
1
2
2
3
89'

Maximiliano Gomez złapany na spalonym.

1
1
2
1
1
88'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Casemiro. Brazylijczyk sfaulował Rubena Sobrino przed polem karnym.

Real Madryt
1
1
85'

Mariano Diaz od razu zagrał na lewą stronę pola karnego do Jamesa Rodrigueza. Kolumbijczyk długo zwlekał ze strzałem. Próbował minąć obrońcę, a kiedy w końcu się udało, trafił w boczną siatkę.

3
2
2
2
3
84'

Fatalna próba wycofania piłki przez Daniego Carvajala. Piłka trafiła prosto do rywala.

3
2
2
2
2
83'

Valencia CF. Schodzi: Francis Coquelin. Wchodzi: Ruben Sobrino.

wchodzi Wchodzi
Ruben Sobrino #23
schodzi Schodzi
83'

. Schodzi: Luka Jović. Wchodzi: Mariano Diaz.

78'

Druga celna próba Valencii. Thibaut Courtois broni.

2
77'

. Schodzi: Luka Modrić. Wchodzi: James Rodriguez.

75'

Uwaga! Pierwszy celny strzał Valencii! Maximiliano Gomez uderzył zza pola karnego prosto w Thibaut Courtois.

4
1
71'

. Schodzi: Ferland Mendy. Wchodzi: Marcelo.

4
3
2
2
2
70'
68'

Isco zatańczył z piłką na lewej stronie pola karnego. Hiszpan zagrał do Luki Jovicia, którego znowu ubiegli obrońcy.

4
2
2
2
65'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Luka Modrić. Asystował mu Luka Jović.

Wykończenie takie, że palce lizać! Jović zagrał na prawą stronę do Modricia. Chorwat pobawił się z piłką na oczach rywala i zewnętrzną częścią stopy zakręcił piłkę do bramki.

28
17
5
5
5
65'

Luka Modrić złapany na spalonym.

1
1
1
1
1
64'

Luka Modrić dośrodkował w pole karne z prawej strony. Do strzału głową przymierzał się Luka Jović, ale uprzedził go Ezequiel Garay.

3
2
2
2
2
63'

Casemiro sfaulowany na połowie boiska przez Maximiliano Gomeza.

58'

Valencia CF. Schodzi: Geoffrey Kondogbia. Wchodzi: Maximiliano Gomez.

Maximiliano Gomez #22
2
2
2
2
2
60'

Mocny, ale niecelny strzał Fede Valverde. Urugwajczyk w polu karnym powinien uderzyć precyzyjnie. Dobre podanie z prawej strony Luki Modricia.

1
2
1
1
1
56'

Real aż z 62 procentowym posiadaniem piłki. Nic nie zmieniło się po przerwie, Valencia dalej pod formą.

1
1
1
2
2
54'

Real cały czas na połowie Valencii. Nieudane rozegranie Fede Valverde i strata piłki przed polem karnym.

2
2
2
2
2
51'

Kolejna akcja Realu. Isco zagrał z prawej strony w pole karne do Toniego Kroosa, ale Niemiec pod naporem obrońców nie zdążył oddać strzału.

2
3
2
2
4
49'

Kolejne nieudane zagranie Luki Jovicia. Serb już składał się do strzału, w ostatniej chwili odebrał piłkę obrońca.

47'

Niezbyt składny atak Realu Luka Jović niezbyt zgrabnie wycofał piłkę do Luki Modricia. Chorwat nie zdążył odpowiednio przyjąć piłki.

2
1
1
1
1
46'

Wracamy po przerwie. Przy piłce Valencia.

3
45'

Casemiro odpalił z dystansu kolejną bombę. W przerwie Brazylijczyk musi tylko wyregulować celownik.

3
2
2
3
2
44'

Chaotyczna ofensywa Nietoperzy. Nie udało się jej zakończyć celnym strzałem.

2
2
2
2
2
43'

Valencia będzie miała drugi korner.

1
1
1
1
1
43'

Nareszcie odpowiedź rywali. Ferran Torres wywalczył rzut rożny.

1
42'

O mały włos, a mogło być 3:0 dla madrytczyków! Isco uderzył głową po centrze z narożnika, piłka odbiła się od słupka, a dobitkę zmarnował Luka Jović. Jaume Domenech zdążył zatrzymać strzał napastnika Realu.

2
2
39'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Isco.

Zaczęło się od dośrodkowania Fede Valverde do Luki Modricia. Strzał Chorwata zablokował Ezequiel Garay, ale obrona Valencii nie zdołała zatrzymać dobitki Isco. 2:0 dla Realu.

Real Madryt
25
10
5
1
2
37'

Monotonny obraz tego meczu. Real ciągle kontroluje piłkę, Valencia stanowi tło. Dziwne, że dotąd padła tylko jedna bramka.

3
1
1
1
1
34'

Nieudana centra także po przeciwnej stronie. Błąd popełnił Dani Carvajal, ale Dani Parejo nie zdążył wyprowadzić składnej kontry. Bardzo słabo wyglądają na razie Nietoperze.

1
33'

Niezbyt udane dośrodkowanie Ferlanda Mendy'ego. Obrońca nie znalazł w polu karnym żadnego z kolegów.

1
29'

Pierwsze uderzenie na bramkę Thibaut CourtoisKevin Gameiro odzyskał piłkę w polu karnym, ale strzelił nad poprzeczką.

1
19:21

Tak właśnie Toni Kroos dał Realowi prowadzenie.

6
5
2
24'

Niby to Superpuchar, mecz o stawkę, a tempo przypominające sparing. Piłkarze obu zespołów nie wrzucili jeszcze szóstego biegu. A mamy już 24. minutę

1
1
1
21'

Jose Gaya zablokował dośrodkowanie Daniego Carvajala z prawej strony.

1
19'

Szybka kontra Valencii. Piłkę wyprowadził Dani Parejo i zagrał przed pole karne do Ferrana Torresa. Nastolatka powstrzymał Sergio Ramos.

2
1
1
16'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Toni Kroos.

Absolutnie kuriozalna bramka na otwarcie Superpucharu Hiszpanii. Jaume Domenech wyszedł na spacer głęboko w pole karne, wykorzystał to Kroos, który wkręcił piłkę bezpośrednio z rzutu rożnego.

Real Madryt
46
28
7
4
8
13'

Real dłużej kontroluje piłkę, ale poza dwoma strzałami z dystansu i próbą Raphaela Varane'a, nie umie zagrozić bramce rywali.

4
1
10'

A teraz w... kratkę. Raz przy piłce Valencia, raz - Real. Obie drużyny bez konkretów w ofensywie.

2
2
1
1
1
7'

Kolejny niecelny strzał z dystansu na bramkę Nietoperzy. Tym razem nie powiodło się Fede Valverde.

1
1
2
1
1
5'

Ależ interwencja Jaume Domenecha! Bramkarz Valencii obronił groźny strzał głową Raphaela Varane'a!

2
2
1
6
6
5'

Wrzutka Toniego Kroosa, głową wybił Gabriel Paulista.

3
1
1
2
2
4'

Isco wywalczył dla swojej drużyny rzut wolny z dogodnej pozycji. Hiszpan został sfaulowany przed polem karnym.

2
1
1
3'

Pierwszy strzał. Casemiro niecelnie uderzył z dystansu.

2
2
2
1
1
3'

Nietoperze w końcu przejęły piłkę, ale szybka strata przed polem karnym Realu. Odbiór Toniego Kroosa.

3
1
1
2'

Gra na razie pod kontrolą Królewskich. Utrzymują piłkę mimo wysokiego pressingu Valencii.