14
11
27
90'

Niemcy w dość chaotycznym ataku. Nie potrafią oddać celnego uderzenia. Francja skutecznie się broni.

30
9
5
9
14
89'
88'

Z rzutu wolnego uderzył Sane, piłka poszybowała ponad bramką.

10
4
8
9
13
87'

Niemcy. Schodzi: Robin Gosens. Wchodzi: Kevin Volland.

5
4
5
5
4
87'

Niemcy. Schodzi: Matthias Ginter. Wchodzi: Emre Can.

4
2
2
2
2
86'

To już pewne, gola nie ma. Wciąż tylko 1:0 dla Francuzów.

20
13
7
11
20
85'

Piłka w bramce Niemców po strzale Benzemy. Podawał Mbappe, który wcześniej mógł być na spalonym.

17
7
8
11
20
84'

Niemcy na połowie Francuzów i... tyle Trójkolorowi bardzo pewnie, oni są coraz bliżej wygranej.

9
3
3
3
6
82'

Na nic nie pozwalają Francuzi Niemcom. Oj, Angela będzie zła. Sfrustrowani są wybrańcy Loewa.

20
12
4
5
18
79'

Sporo walki w środku pola. Francuzi cały czas naszym zdaniem mają spore rezerwy. Niemcy poważniej zagrozić rywalom nie potrafią.

14
9
6
5
9
78'

Mbappe uciekł Hummelsowi, padł w polu karnym. Sędzia uznał, że faulu nie było. Na pewno jest duża kontrowersja!

7
11
9
2
9
74'

Niemcy. Schodzi: Kai Havertz. Wchodzi: Leroy Sane.

10
3
4
5
4
74'

Niemcy. Schodzi: Serge Gnabry. Wchodzi: Timo Werner.

8
3
3
8
4
72'

Przerwa w grze. Problemy ma Ginter.

1
2
4
4
9
70'

Za moment dojdzie do podwójnej zmiany wśród Niemców. Przyniesie efekt?

5
9
3
2
6
69'

Niemcy uparcie swoje, ale to przynosi coraz mniejsze efekty. Zmian nie ma, a czas już niewiele.

7
2
2
7
8
66'

Mbappe do bramki, radość Francuzów jednak była krótka. Wcześniej na spalonym znalazł się Griezmann. Wciąż 1:0.

11
8
10
13
12
65'

Benzema biegł z piłką wzdłuż pola karnego. Strzał trafił jednak w obrońcę.

5
5
5
9
3
62'

Joachim Loew nie dokonuje zmian. Zespół Niemiec w ataku, szkoleniowiec nie chce nic psuć.

11
4
4
3
6
59'

Pavard jest opatrywany, on trochę odczuł starcie z rywalem.

2
4
4
11
4
58'

Znowu groźnie pod bramką Trójkolorowych. Robin Gosens staranował Pavarda, a po chwili... zatrzymał piłkę lecącą do bramki rywala. Wcześniej jednak był faul.

2
3
3
6
5
57'

Lloris wyszedł i zatrzymał Gnabrego. Niemcom zamarzył się rzut karny, sędzia jednak był innego zdania.

6
7
1
3
6
54'

Powinien być remis! Do dośrodkowania doszedł Gnabry, strzał z pierwszej piłki. Futbolówka poszybowała jednak ponad poprzeczką! zabrakło centymetrów.

13
11
9
5
18
52'

Adrien Rabiot wpadł z piłką w pole karne, uderzył lewą nogą. Trafił w słupek! Powinno być już po meczu.

18
13
10
8
17
50'

Niemcy starali się zaatakować, ale niewiele im z tego wyszło. Sporo chaosu, efektu żadnego. Zabrakło nawet strzału.

11
5
3
3
7
47'

Mbappe z piłką w polu karnym, ale Francuz nie miał miejsca do oddania strzału, albo dogrania.

4
3
5
9
4
46'

Gramy po przerwie!

8
2
2
3
6
45'

Jeszcze minuta przed nami.

15
3
5
4
9
44'

Pogba na spalonym, ale... wie lepiej. Swoje usłyszał liniowy, który do akcji miał metr. Sędzia wysunął z kieszonki kartkę i Francuz zmienił swoje rekomendacje.

15
14
2
3
9
43'

Francuzi na połowie Niemców. Fani Trójkolorowych już świętują. A przecież przed nami jeszcze 2. połowa.

10
12
5
5
11
41'

Benzema znalazł się z piłką kilka metrów przed bramką, ale nie zdołał skutecznie dograć do partnera. Niemcy przejęli piłkę.

11
5
8
8
19
38'

Uderzał z pola karnego Ilkay Gundogan, Niemiec z ok. 12 metrów źle uderzył. Piłka minęła bramkę w beziecznej odległości.

9
10
7
5
12
36'

W końcu ruszył z piłką Mbappe, wpadł z nią w pole karne, ale dogranie przeciął wracający obrońca.

9
5
8
7
6
35'

Niemcy ponownie w ataku, jednak wszystkie próby zespołu Loewa są przewidywalne i dość schematyczne.

6
10
8
6
5
32'

Trójkolorowi w końcu przejęli piłkę i bardzo długo ją rozgrywają. Czas płynie na ich korzyść.

13
9
5
7
10
30'

Dwa kwadranse za nami. Niemcy szukają wyrównania, Francuzi spokojnie, czekają na swój kolejny moment.

12
7
4
3
12
27'

Kolejna próba Kroosa z rzutu wolnego. Tym razem piłka poszybowała ponad murem, ale także ponad poprzeczką.

8
15
7
7
10
25'

Mocno uderzył Kroos, trafił jednak w mur złożony z Francuzów.

15
10
7
5
15
24'

Będzie rzut wolny dla Niemców kilka metrów sprzed pola karnego. Może być groźnie!

14
4
7
7
18
22'

Niemcy ruszyli do odrabiania strat. Dośrodkowanie z lewej strony, Mueller strącił piłkę głową, ale w bramkę nie trafił.

13
12
7
9
17
20'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Mats Hummels. Piękne zagranie w pole karne do nieobstawionego Hernandeza, ten zagrał wzdłuż bramki. Hummels chciał przejąć tor lotu piłki, ale tak interweniował, że wbił futbolówkę do własnej bramki. 1:0!

186
190
36
46
56
19'

Neuer wybiegł przed pole karne, przejął piłkę i jeszcze zdążył ją dokładnie zagrać do partnera. Francuzi ożywili się, Niemcy mają coraz większe problemy.

12
5
7
11
15
17'

Kolejna akcja Francuzów. Mbpape zwiódł rywal i uderzył. Neuer sparował piłkę na rzut rożny!

20
7
9
4
27
16'

Do dogrania z rogu pięć metrów przed bramką doszedł Pogba. Strzał głową poszybował tuż ponad poprzeczką!

19
5
11
6
4
14'

Kolejna próba Francuzów, ale ponownie zabrakło im dokładności. Z rozegrania akcji po lewej stronie niewiele wyszło.

7
4
7
11
7
12'

Trochę odważniej zagrali Francuzi. Jednak wciąż Trójkolorowi bez okazji. Niewiele emocji w pierwszych minutach.

12
8
8
5
7
9'

Aktywniejsi są Niemcy, Francuzi na razie więcej uwagi poświęcają defensywie.

12
6
4
8
14
7'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za faul otrzymał Joshua Kimmich.

20
8
5
4
14
4'

Kroos dogrywał z rzutu wolnego, głową uderzał Hummels, ale zagrożenia pod bramką mistrzów świata nie było.