0:1
Zakończony
Anglia
komentarz

To tyle w relacji na żywo. Zapraszamy na WP SportoweFakty po echa obu dzisiejszych meczów. Dobrej nocy!

3
1
1
1
1
komentarz

Świetna gra w obronie sprawia, że Anglicy nie stracili jeszcze gola na tym turnieju. Do 1/8 finału z drugiej pozycji awansuje Chorwacja, a z trzeciej Czechy.

3
5
2
2
1
90+3'

Jeszcze Anglicy próbują podejść pressingiem na połowie Czechów.

3
4
5
3
5
90+2'

Kral przejął piłkę po nonszalanckim wyprowadzeniu jej przez Anglików, ale strzał wysoooko nad bramką.

2
1
1
3
1
90+1'

O co najmniej trzy minuty przedłużona została druga połowa meczu na Wembley.

4
2
2
1
1
90'

Rozpędził się na lewym skrzydle Sancho, próba dośrodkowania... piłka znów wybita.

1
1
1
1
2
89'

Czy był tam faul na Bellinghamie? Zanosiło się na rzut wolny z 20 metrów, ale sędzia nie odgwizduje przewinienia.

2
1
1
1
2
88'

Anglia jakby złapała trochę oddechu. Jest trochę miejsca, można rozgrywać piłkę na połowie rywali.

2
1
1
1
2
87'

Mamy potwierdzenie z wozu VAR. Gola nie ma.

7
5
1
2
2
86'

Gol dla Anglii, ale ze spalonego. Maguire dziubnął piłkę do Hendersona, który był na 3. metrze, ale ostatni obrońca był metr dalej od bramki...

2
84'

Czechy. Schodzi: Tomas Holes. Wchodzi: Matej Vydra.

1
1
1
1
1
83'

Anglia. Schodzi: Bukayo Saka. Wchodzi: Jadon Sancho.

2
1
2
1
2
82'

Delikatnie przysypiamy. Na boisku nie dzieje się wiele ciekawego.

1
1
1
1
1
81'

Tymczasem na Wembley...

2
1
2
1
1
80'

Pamiętacie, co pisaliśmy o tabeli? Już nieaktualne. Czesi spadli na trzecie miejsce. Wszystko przez to, co wydarzyło się w Glasgow.

1
1
1
1
2
79'

Anglia. Schodzi: John Stones. Wchodzi: Tyrone Mings.

1
1
1
2
1
78'

PKO Ekstraklasa alert! Wdomach Legii Warszawa rozległy się oklaski

1
1
1
1
4
77'

Sevcik dośrodkowywał, ale strzał Hlozka bardzo nieudany.

1
1
1
1
1
76'

Czechy. Schodzi: Patrik Schick. Wchodzi: Tomas Pekhart.

75'

Teraz Kral zatrzymany na lewym skrzydle. Ale będzie jeszcze rzut rożny dla Czech.

2
1
1
3
2
74'

Shaw wrzucał piłkę, ale nic z tego nie będzie.

1
1
1
1
1
73'

Akcja Stonesa zatrzymana. Będzie rzut rożny dla Anglii.

1
1
1
1
1
72'

Takie wyniki dają awans Anglikom z pierwszego miejsca, Czechom z drugiego, a Chorwatom z trzeciego.

1
1
1
1
1
71'

Wrzutka w czeskie pole karne, ale łapie Vaclik.

1
1
1
1
1
70'

Tymczasem w drugim meczu Chorwacja prowadzi ze Szkocją 2:1. Mecz można śledzić TUTAJ.

1
1
1
1
1
69'

Była jeszcze analiza VAR, ale nie ma decyzji o rzucie karnym.

1
1
1
1
1
68'

Saka dośrodkowuje, Maguire twierdzi, że był faulowany, ale gwizdek sędziego milczy!

1
1
1
1
1
68'

Anglia. Schodzi: Jack Grealish. Wchodzi: Jude Bellingham.

67'
66'

Coufal stanął na drodze Sterlinga, a ten w niego wpadł. Rzut wolny dla Anglii spod linii bocznej.