5
4
90+2'
90+1'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Ukrainy. Piłkę wybił jeden z obrońców.

6
6
6
6
6
90'

Doliczone cztery minuty.

8
6
6
7
7
88'

Gra toczy się na połowie Ukrainy. Macedonia Północna atakuje.

19
19
20
21
20
85'
10
10
10
10
10
85'
2
2
2
2
2
84'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Rusłan Malinowski! Mocny strzał Malinowskiego z "jedenastki", lecz kapitalnie obronił Stole Dimitrievski! Nie ma gola dla Ukrainy!

23
22
22
23
23
83'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za zagranie piłki ręką otrzymał Daniel Avramovski.

12
13
14
13
12
83'

Jest rzut karny dla reprezentacji Ukrainy!

16
16
16
18
17
82'

Sędzia sprawdza, czy po strzale Rusłana Malinowskiego z rzutu wolnego jeden z Macedończyków zatrzymał piłkę ręką w murze.

5
6
5
6
6
82'

Trwa analiza VAR. Sędzia sprawdza coś na monitorze.

7
8
8
7
7
81'

Rusłan Malinowski szukał strzału niemal z narożnika pola karnego z rzutu wolnego. Trafił jednak w mur.

5
5
5
5
5
78'
77'
77'

Zanosiło się na szybką akcję Ukrainy, lecz zabrakło dokładnego dogrania i Macedończycy wybili piłkę.

9
9
9
10
9
74'

Zmarnował swoją szansę Wiktor Cyhankow. W polu karnym otrzymał idealnie podanie od Malinowskiego, lecz z kilku metrów oddał niecelny strzał.

8
8
8
8
8
70'
70'
69'

Znów spore zamieszanie przed bramką Ukrainy, ale zabrakło strzału. Szukają Macedończycy okazji na wyrównanie.

5
5
5
5
5
68'

Uderzenie z dystansu na bramkę Ukrainy. Heorhij Buszczan obronił ten strzał.

2
2
2
2
2
65'

Rusłan Malinowski dopadł do piłki w polu karnym i strzelał z kilkunastu metrów. Dobrze obronił Stole Dimitrievski.

7
7
7
7
7
Czy w tym spotkaniu padnie przynajmniej jeszcze jeden gol?
7
7
7
7
7
63'

Piłkarze Macedonii Północnej przy piłce. Rozgrywają ją w okolicy linii środkowej boiska.

1
2
1
1
1
59'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Darko Velkovski.

7
7
7
7
7
57'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Ezgjan Alioski.

Jest pierwsza bramka dla Macedonii Północnej w tym spotkaniu. Strzał Ezgjana Alioskiego z rzutu karnego obronił bramkarz, ale Macedończyk szybko złożył się do dobitki i już umieścił piłkę w bramce Ukrainy! Ukraina prowadzi już tylko 2:1!

34
33
32
33
34
57'

Nie ma gola! Ezgjan Alioski! Ezgjan Alioski wykonywał rzut karny, ale Heorhij Buszczan obronił! Po chwili dobitka i już piłka w bramce Ukrainy!

16
17
16
16
16
55'

Goran Pandev był faulowany w zamieszaniu pod bramką Ukrainy przez Ołeksandra Karawajewa! Rzut karny dla Macedończyków!

21
20
20
20
21
55'

Poprzeczka uratowała Ukrainę przed stratą gola! Znakomity strzał z dystansu oddał Aleksandar Trajkovski. Po rękach bramkarza piłka odbiła się od poprzeczki!

5
5
5
5
5
52'

Po dośrodkowaniu w pole karne strzelał Ilja Zabarnyj. Stole Dimitrievski obronił.

6
6
6
6
6
51'

Rusłan Malinowski zdecydował się na strzał z rzutu wolnego na wysokości pola karnego. Mocne, ładne uderzenie, ale dobrze obronił Stole Dimitrievski.

7
7
7
7
7
47'

Znakomita okazja dla Macedonii! Arijan Ademi w polu karnym strzelał w krótki róg, ale świetnie obronił Heorhij Buszczan.

5
5
5
5
5
46'

Początek drugiej połowy.

6
6
6
6
6
45'

Doliczona jedna minuta.

8
8
8
8
8
43'

Żółtą kartkę otrzymał Mykoła Szaparenko. Za próbę wymuszenia rzutu karnego.

13
13
3
13
13
40'

W odpowiedzi akcja Ukrainy, po której dobrze interweniował Stole Dimitrievski.

6
6
6
6
6
39'

Po prostopadłym podaniu Goran Pandev w polu karnym minął jednego zawodnika i przerzucił piłkę nad bramkarzem. Ta wpadła do siatki, ale sędzia odgwizdał spalonego. Ten gol nie został uznany.

7
7
7
7
7
37'

Reprezentacja Ukrainy ma sporą przewagę i szuka kolejnego gola.

11
10
10
10
10
34'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Roman Jaremczuk. Asystował mu Andrij Jarmolenko.

2:0 dla Ukrainy! Andrij Jarmolenko dograł piłkę do wychodzącego na czystą pozycję Romana Jaremczuka, a ten mając przed sobą tylko bramkarza pewnie wykończył sytuację.

33
32
28
28
29
32'

Chwilowa przerwa w grze. Jeden z zawodników reprezentacji Ukrainy potrzebuje pomocy medycznej.

6
6
6
6
6
29'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Andrij Jarmolenko.

Ukraina prowadzi 1:0! Po zagraniu z rzutu rożnego i zgraniu piłki z bliska futbolówkę do siatki skierował Andrij Jarmolenko.

30
29
27
27
29
28'

Rusłan Malinowski popisał się znakomitym prostopadłym podanie w pole karne Macedonii. Andrij Jarmolenko strzelał z ostrego kąta, ale bramkarz Macedonii nie dał się zaskoczyć.

5
5
5
5
5
25'

Gra toczy się głównie na połowie Macedonii Północnej. Piłkarze z Ukrainy rozgrywają piłkę i szukają okazji na gola.

5
5
5
5
5
23'

Andrij Jarmolenko w polu karnym oddał strzał, lecz dobrze Stole Dimitrievski obronił to uderzenie.

3
3
3
3
3
21'

Ukraina rozgrywa piłkę na połowie Macedonii. Ołeksandr Karawajew w polu karnym wycofał piłkę na 11 metr, lecz zabrakło już strzału na bramkę.

4
3
3
3
3
18'

Spotkanie nieco się wyrównało.

3
3
3
3
3
16'

Dogranie w pole karne Ukrainy, gdzie na piłkę nabiegł Eljif Elmas. Z kilku metrów z ostrego kąta oddał jednak niecelny strzał.

4
5
4
4
4
15'

Ładny strzał z dystansu oddał Enis Bardi, lecz to uderzenie zostało zablokowane. Dobitka Bobana Nikolova była niecelna.

3
3
3
3
3
11'

Znakomita okazja dla Ukrainy! Roman Jaremczuk biegł z piłką, przed sobą miał tylko bramkarza, ale w polu karnym jeszcze zdecydował się na podanie. W tej sytuacji świetnie interweniował Stefan Ristovski, który wybił futbolówkę.

6
6
6
6
6
8'

Po rzucie rożnym zamieszanie przed bramką Macedonii, ale ostatecznie piłka została wybita. Chwilę później z dystansu strzelał Rusłan Malinowski. Dobrze ten strzał obronił bramkarz.

7
6
6
6
6
8'

Andrij Jarmolenko zdecydował się na uderzenie z dystansu. Piłkę wybił na rzut rożny Darko Velkovski.

3
3
3
4
3
5'

Zagranie przed bramkę Macedonii. Dobrze piłkę wybił Stole Dimitrievski.

6
5
5
5
5
3'

Podanie z głębi pola do wychodzącego napastnika Macedonii Północnej. Było groźnie, ale szybszy był Heorhij Buszczan, który przejął piłkę.

3
3
3
4
3
2'

Jak na razie dość spokojny początek. Macedończycy rozgrywają piłkę na własnej połowie.

3
4
3
3
3
14:51

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek spotkania.

5
5
6
5
5
13:50

Drużyny z Beneluksu zagrają o drugie zwycięstwo w Euro 2020. Holandia zmierzy się z Austrią, a przeciwnikiem Belgii będzie Dania. Przystawką przed tymi meczami będzie starcie Ukrainy i Macedonii Północnej.