1:6
Zakończony
Argentyna
90+2'

Rozgrywają piłkę na połowie rywali Ekwadorczycy, ale bez zamiaru oddania strzału na bramkę...

3
3
90'

Cztery minuty dłużej potrwa druga połowa spotkania.

1
1
88'

W końcu ciężar gry przeniósl się - przynajmniej na chwilę - na połowę Argentyny. Rzut rożny dla Ekwadoru.

1
1
1
1
2
86'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Lucas Ocampos.

Oj dzieje się w Elche! Ocampos dobija uderzenie partnera wyplute przez bramkarza reprezentacji Ekwadoru.

10
6
3
1
1
82'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Nicolas Dominguez. Asystował mu Guido Rodriguez.

Rodriguez będąc tyłem do bramki odegrał piłkę do niepilnowanego Domingueza, który pewnym strzałem z kilkunastu metrów trafił do siatki. Bawią się podopieczni trenera Scaloniego.

1
81'

Argentyna. Schodzi: German Pezzella. Wchodzi: Leonardo Balerdi.

1
77'

Argentyna. Schodzi: Juan Foyth. Wchodzi: Renzo Saravia.

Renzo Saravia #4
3
1
komentarz

2
75'

Gra się nieco uspokoiła. Argentyna już nie szarżuje aż tak bardzo.

1
72'

Bawią się Ekwadorczycy. Piłka zagrana między nogami Domingueza.

2
1
1
2
1
70'

Argentyna. Schodzi: Nicolas Gonzalez. Wchodzi: Matias Vargas.

1
69'

Korci Dybalę, by coś dorzucić do goli, ale na razie spalił w jednej z akcji.

1
68'

Ekwador. Schodzi: Pervis Estupinian. Wchodzi: Diego Palacios.

Diego Palacios #3
Pervis Estupinian #14
1
1
1
1
66'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił German Pezzella. Asystował mu Paulo Dybala.

Dośrodkowanie prosto na głowę środkowego obrońcy reprezentacji Argentyny wbiegającego w pole karne. 4:1!

Argentyna
9
8
3
2
2
65'

Ekwador. Schodzi: Gonzalo Plata. Wchodzi: Alexander Alvarado.

Alexander Alvarado #11
Gonzalo Plata #20
63'

Akcje próbuje konstruować Argentyna, lecz co chwilę przeciwnicy przeyrwają je faulami.

2
1
1
2
2
61'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał German Pezzella.

Argentyna
59'

Tym razem strzał prosto w mur.

3
2
58'

Faul Pezzelli przed własnym polem karnym. Kroi się rzut wolny dla Ekwadoru.

1
57'

Argentyna. Schodzi: Lucas Alario. Wchodzi: Nicolas Dominguez.

Lucas Alario #20
1
55'

Wygląda na to, że będziemy mieli zmianę... sędziów. Luca Barbeno zdaje się naciągnął mięsień w łydce i nie jest w stanie kontynuować pracy. Zastąpi go arbiter techniczny, Jason Barcelo.

1
54'

Paulo Dybala miał znakomitą okazję, ale nie trafił w światło bramki.

2
1
1
1
2
51'

Popychany Nicolas Gonzales w polu karnym, ale rzutu karnego dla Argentyny nie ma.

1
1
1
2
2
49'
GOOOOOOL!!!

Ależ gol! Angel Delgado trafia bezpośrednio z rzutu wolnego! Źle ocenił lot tej piłki bramkarz Argentyny i wpuścił ją do siatki.

2
46'

Ekwador. Schodzi: Erick Castillo. Wchodzi: Angel Delgado.

Erick Castillo #21
1
1
47'

Kolejny brzudki faul, tym razem pod polem karnym Argentyny. Będzie rzut wolny dla Ekwadoru.

2
czas Druga połowa
46'

Ekwador. Schodzi: Jose Cifuentes. Wchodzi: Jhonny Quinonez.

Jhonny Quinonez #18
Jose Cifuentes #8
2
46'

Ekwador. Schodzi: Jhon Espinoza. Wchodzi: Marcos Lopez.

Marcos Lopez #17
Jhon Espinoza #4
2
46'

Ekwador. Schodzi: Junior Sornoza. Wchodzi: Enner Valencia.

Junior Sornoza #10
2
46'

Argentyna. Schodzi: Leandro Paredes. Wchodzi: Guido Rodriguez.

2
komentarz

Przypomnijmy sobie zatem, co potrafi Juan Foyth.

3
2
45'

Jedna minuta została doliczona do pierwszej połowy

44'

Bardzo spokojnie rozgrywają piłkę na własnej połowie Albicelestes.

43'

Ależ zamieszanie pod argentyńską bramką! Wyszedł z niej Marchesin, Estrada wyłożył piłkę Sornozie, ale ten został przyblokowany! Nie ma gola dla Ekwadoru!

1
1
1
1
41'

Uccierpiał Lucas Ocampos, którego po marchewce poskrobał Gonzalo Plata.

2
40'

Dośrodkowanie Foytha zamyka głową Arroyo, lecz okazało się, że był na pozycji spalonej.

1
39'

Żółtą kartkę za faul obejrzał Jhergson Mendez.

Jhergson Mendez #5
Ekwador
1
38'

Urywa się Alavio, ale na 25. metrze jest faulowany.

35'

Poszukiwanie Martineza prostopadłym podaniem z głębi pola kończy się rzutem rożnym dla Ekwadoru.

32'
GOOOOOOL!!!

Bez problemów z 11. metra trafia Leandro Paredes.

10
6
2
31'

Żółtą kartkę otrzymał Dario Aimar.

Dario Aimar #23
Ekwador
1
30 '

Kolejne groźne dośrodkowanie z lewej strony w poszukiwaniu Lautaro Martineza, który musnął piłkę między nogami bramkarza, ale zbyt lekko i obrońcy zdążyli wybić piłkę, ale zdaje się, że jeden z nich zagrywał ręką i mamy rzut karny dla Argentyny!

4
1
1
1
28'

Sporo twardej walki. Co chwilę akcje przerywane faulami i to takimi dość ostrymi.

1
1
26'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Marcos Acuna.

Trudno powiedzieć, czy lewy obrońca tak chciał, ale gdy popędził w pole karne z piłką i był już pod dość ostrym kątem, postanowił uderzyć na bramkę. Po nodze jednego z obrońców i rękawicy bramkarza piłka wpadła do siatki. Efektowne trafienie piłkarza Sportingu!

7
12
1
24'

Gonzalez popędził w pole karne i chciał zagrać wysoką piłkę do któregoś z napastników, ale kolejne twarde wejście obrońców zażegnało sprawę.

1
1
22'

Kolejna groźna główna w polu karnym Ekwadoru. Tym razem próbował Lautaro Martinez.

1
20'
GOOOOOOL!!!

Gol dla Argentyny! Strzelił Lucas Alario. Asystował mu Juan Foyth.

Obrońca Tottenhamu wrzucił piłkę z rzutu rożnego prosto na głowę napastnika, a ten pokonał Pedro Ortiza! Albicelestes prowadzą 1:0!