2
85'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Lucas Ocampos. Asystował mu Lucas Alario.

Niemcy spanikowali, a Argentyńczycy już ich dopadli. Atak Albicelestes w drugiej połowie przynosi efekt. Kolejna akcja zmienników. Lucas Ocampos dostał podanie od Lucasa Alario, zatańczył między niezgrabnie broniącymi gospodarzami i strzelił na 2:2.

2
84'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Lucas Ocampos za faul na Lukasie Klostermannie.

1
1
3
2
83'

Niemcy. Schodzi: Kai Havertz. Wchodzi: Sebastian Rudy.

6
5
1
1
4
82'

Rzut rożny dla Argentyny. W polu karnym Niemców zameldowali się między innymi Lautaro Martinez oraz Nicolas Otamendi, a strzelił Lucas Alario. Z trudem bronią rozpaczliwie reprezentanci Niemiec.

2
1
1
80'

Ostatni fragment spotkania i reprezentacja Argentyny szuka drugiego gola. Przed momentem futbolówka zatańczyła w polu bramkowym spanikowanych Niemców.

2
1
78'

Lucas Alario strzelił ponownie po akcji z udziałem Juana Foytha oraz Renzo Saravii. Piłka nie została czysto uderzona i łupem błyskotliwego zmiennika był wyłącznie korner.

1
1
76'

Argentyna. Schodzi: Roberto Pereyra. Wchodzi: Renzo Saravia.

Renzo Saravia #4
1
1
75'

Joshua Kimmich trafił w Agustina Marchesina z rzutu wolnego. Nie było to najpewniejsze, ale szczęśliwe piąstkowanie bramkarza reprezentacji Argentyny.

1
1
1
1
1
74'

Reprezentacja Niemiec jest teraz wyraźnie mniej błyskotliwa. To Lionel Scaloni dobrze zarządza zmianami i potrafił odpowiednio nastroić podopiecznych przed drugą połową.

3
3
71'

Niemcy. Schodzi: Serge Gnabry. Wchodzi: Suat Serdar.

Suat Serdar #3
4
4
1
70'

Coraz groźniejsi są Albicelestes. Leandro Paredes strzelił zza pola karnego i Marc-Andre ter Stegen musiał się wykazać. Wyszedł w powietrze znany z hiszpańskich stadionów zawodnik i nie dał się pokonać po raz drugi.

2
2
68'

Argentyna zmniejszyła swoją stratę.

66'

Niemcy. Schodzi: Julian Brandt. Wchodzi: Nadiem Amiri.

66'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Lucas Alario. Asystował mu Marcos Acuna.

Bramka kontaktowa zmiennika. Lucas Alario już zrobił więcej niż Paulo Dybala. Uciekł Robinowi Kochowi i główkował idealnie po dośrodkowaniu Marcosa Acuni do siatki. Argentyna zmniejszyła stratę i jeszcze ma szansę na korzystny wynik w Dortmundzie.

Argentyna
21
12
5
2
64'

Lautaro Martinez dopadł do piłki po dośrodkowaniu Lucasa Ocamposa z lewego skrzydła. Strącenie napastnika Interu Mediolan wyraźnie obok bramki. Pozycja do oddania uderzenia była niekomfortowa.

1
3
1
1
62'

Argentyna. Schodzi: Paulo Dybala. Wchodzi: Lucas Alario.

4
3
1
1
60'

Argentyna ma problem ze stwarzaniem sytuacji podbramkowych. Godzina gry obrońców Niemiec zasługująca na komplementy od Joachima Loewa.

3
1
57'

Niemcy ostrożni na początku drugiej części, ale ponownie ruszają do ataku.

2
1
55'

Po dwóch stałych fragmentach gospodarzy szybki wypad reprezentantów Niemiec. Naciskany Emre Can nie pokonał swoim strzałem odważnie interweniującego Agustina Marchesina.

1
1
1
54'

Argentyny wywalczyła rzut wolny na połowie przeciwnika. Po faulu Marcela Halstenberga dośrodkowanie ze stojącej piłki w pole karne reprezentacji Niemiec, gdzie nie było żadnego piłkarza mogącego oddać strzał.

1
51'

Po dwóch zmianach reprezentacja Argentyny częściej na połowie przeciwnika. Leandro Paredes szarżował blisko linii pola karnego, ale przy próbie oddania strzału został zablokowany.

1
50'

Nicolas Tagliafico ruszył lewym skrzydłem. W ten sektor boiska musiał zbiec Emre Can i wspomóc swoich obrońców.

1
1
1
47'

Luca Waldschmidt dopadł do piłki po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Uderzenie napastnika reprezentacji Niemiec z półwoleja obok bramki.