Liga Mistrzów: Grupa D
26 lis 2019 21:00
90+4'

Powinno być 1:1. Goście nie wykorzystali jednak szansy na doprowadzenie do wyrównania! Do piłki nie doszedł Morata.

6
5
2
3
3
90+2'

Strzelał Khedira, Oblak obronił. Dodatkowo rezerwowy był na spalonym.

4
2
2
6
90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

2
3
1
3
88'

Strzał rozpaczy Saula, piłka poszybowała daleko od bramki Szczęsnego.

7
4
1
2
86'

Juventus. Schodzi: Rodrigo Bentancur. Wchodzi: Sami Khedira.

85'

Do dośrodkowania doszedł Morata, uderzył jednak niecelnie.

5
1
1
84'

Angel Correa znalazł się w dobrej sytuacji, jednak wracający obrońca zatrzymał rywala.

1
1
82'

Felipe doszedł do dośrodkowania, strzał głową poszybował daleko od bramki gospodarzy.

1
79'

Minuty upływają, Atletico nie ma pomysłu na rozmontowanie defensywy Juventusu.

4
1
1
1
76'

Juventus. Schodzi: Paulo Dybala. Wchodzi: Gonzalo Higuain.

74'

Juventus kontroluje spotkanie, Atletico nie potrafi poważniej zagrozić gospodarzom.

4
3
3
71'

Do dogrania doszedł Morata, strzał napastnika minął cel.

1
2
2
71'

"Czerwo" nie pojawi się w dłoni sędziego. Gramy dalej w komplecie.

2
1
8
6
70'

A jednak będzie VAR! Zawodnik Atletico otrzyma czerwoną kartkę?

10
2
1
1
70'

Trochę chaosu na boisku, pogubił się sędzia. Piłkarze mają pretensje do arbitra.

1
2
67'

Powinno być 2:0! Akcję przeprowadził Federico Bernardeschi, piłka trafiła w słupek bramki strzeżonej przez Oblaka! Ależ pecha mieli gospodarze.

3
2
1
5
10
64'

Atletico. Schodzi: Renan Lodi. Wchodzi: Thomas Lemar.

4
1
1
1
63'

Juventus. Schodzi: Aaron Ramsey. Wchodzi: Federico Bernardeschi.

62'

Strzelał Felix, piłka minęła bramkę Szczęsnego.

1
61'

Szybkie wyjście Juventusu. Z piłką biegł Cristiano Ronaldo, ale akcję zakończył niecelnym uderzeniem.

1
5
1
7
2
60'

Atletico. Schodzi: Hector Herrera. Wchodzi: Angel Correa.

58'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za faul otrzymał Hector Herrera.

Atletico Madryt
1
2
1
1
55'

Dogranie do Morary, ten jednak na spalonym. Gra została przerwana.

2
1
1
1
1
53'

Atletico. Schodzi: Vitolo. Wchodzi: Joao Felix.

52'

Żółtą kartkę otrzymał Saul Niguez.

2
1
2
50'

Szczęsny dobrze interweniował po strzale Saula Nigueza, który doszedł do dogrania z rzutu rożnego.

4
2
1
49'

Dość spokojne pierwsze minuty po przerwie. Niewiele się dzieje na boisku w Turynie.

1
47'

Atletico przegrywając skomplikuje swoją sytuację w grupie. Wszystko jednak wciąż zależeć będzie od piłkarzy z Madrytu.

2
1
46'

2
45+2'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Paulo Dybala. Juventus wyszedł na prowadzenie! Kapitalnie z rzutu wolnego lewą nogą uderzył Dybala. 1:0!

Juventus FC
56
18
5
8
5
45'

Sędzia doliczył 2 minuty.

3
2
43'

Końcówka 1. połowy nie rzuca na kolana. Więcej spodziewaliśmy się po tym spotkaniu.

1
2
40'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Renan Lodi.

2
2
1
37'

Problemy miał Pjanić, ale zawodnik Juventusu już wrócił do gry.

6
2
1
1
35'

Żółtą kartkę otrzymał Rodrigo Bentancur.

6
2
1
2
1
33'

Z rzutu wolnego uderzał Pjanić, piłka minęła bramkę Atletico.

5
2
1
3
5
32'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Mario Hermoso.

2
2
2
1
32'

Słabszy fragment gry. Zbyt wiele chaosu, niewiele okazji bramkowych.

3
29'

W ostatnich minutach gra częściej toczy się w okolicach środka pola. Piłkarze szukają dziury w defensywie rywala.

3
3
1
26'

Tym razem z rzutu rożnego dogrywał Pjanić. Jednak bez zagrożenia pod bramką Atletico.

3
1
1
24'

Mocny strzał Saula Nigueza odbił Szczęsny. Polak zdołał uprzedzić Moratę, który chciał wbić piłkę do siatki.

6
1
3
1
23'

Koke dośrodkował z rzutu rożnego, obrońca Juventusu bez większych problemów wybił piłkę.

1
1
20'

Saul Niguez doszedł do dośrodkowania, strzał głową zawodnika Atletico minął jednak bramkę strzeżoną przez Szczęsnego.

3
2
2
2
1
18'

Kolejne uderzenie w meczu. Do dogrania doszedł Lodi, jednak piłka po raz kolejny poszybowała obok celu.

2
1
1
3
15'

Po dograniu z rogu strzelał Koke, daleko od celu.

4
13'

Po rzucie rożnym piłka przed polem karnym dotarła do Partey'a, a ten uderzył daleko od celu.

4
2
12'

Strzelał Vitolo, Matthijs de Ligt zablokował uderzenie. Będzie rzut rożny.

2
1
4
11'

Dobre tempo w pierwszych minutach. Jednak niewiele okazji podbramkowych. Wszystko co dobre na pewno jeszcze przed nami.

4
1
3
9'

Strzelał Dybala, Oblak pewnie interweniował. Pierwszy celny strzał w meczu.

6
7
8'

Groźnie dogrywał Dybala. Czujna jest jednak defensywa Atletico.

3
2
3
3
6'

Thomas Partey znalazł sobie miejsce do oddania uderzenia z ok. 16 metrów. Trafił jednak w rywala.

4
2
2
4
5'

Hermoso ostro potraktował Ramsey'a. Sędzia kartki jeszcze nie wyciągnął.

2
2
2
4
3'

Ruszył z piłką Cristiano Ronaldo. Portugalczyk nie dał rady minąć obrońcy.