Galatasaray. Schodzi: Yuto Nagatomo. Wchodzi: Omer Bayram.

77'

Silva dośrodkował z rzutu rożnego, di Maria uderzył głową obok bramki.

1
74'

Goście utrzymują się przy piłce. Gracze Galatasaray mają problemy ze stworzeniem zagrożenia.

1
komentarz

George Weah, kibice pamiętają jeszcze tego zawodnika, a później polityka?

4
2
67'

Mistrzowie Francji nie pozwalają na zbyt wiele gospodarzom. Czas w 2. połowie upływa niezwykle szybko.

3
61'
58'

Paryżanie starają się kontrolować przebieg meczu. Inne plany mają gospodarze. Zapowiadają się ciekawe ostatnie dwa kwadranse.

1
55'

Powinno być 1:1. Po dograniu z rzutu rożnego uderzał Falcao, piłkę wybił jednak obrońca. Sporo szczęścia mieli goście!

1
2
2
4
52'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Mauro Icardi. Asystował mu Pablo Sarabia. Mistrzowie Francji w końcu dopięli swegp. Sarabia wyłożył piłkę Icardiemu, a ten spokojnie trafil do bramki. 0:1!

16
8
2
2
1
52'

Jak to nie wpadło? Di Maria znalazł się w bardzo dobrej sytuacji, górą jednak kolejny raz Muslera!

1
1
48'

Seri wykonywał rzut wolny. Navas był jednak czujny i zlapał piłkę.

1
1
46'

Wracamy do gry!

1
45'

Sędzia doliczył minutę.

1
1
42'

Po dograniu z rzutu rożnego sędzia przerwał grę. Faulowany był Navas.

2
40'

Ukarany Thomas Tuchel. Czyżby Szymon Marciniak brał lekcje u znanego i lubianego pana arbitra Bartka z Torunia?

2
1
38'

Sarabia starał się zaskoczyć Muslerę, uderzenie nie miało jednak mocy i golkiper pewnie interweniował.

2
1
37'

Do strzału doszedł Angel Di Maria. Strzał zawodnika PSG po raz kolejny został zablokowany. Dobrze bronią się gospodarze.

1
1
34'

Piłka dograna do Sarabii, ten jednak na spalonym. Grę wznowią gospodarze.

20:59

PSG turecki zespołom już trochę goli strzelił.

1
29'

Tym razem przymierzył Meunier, piłka poszybowała daleko od bramki Turków.

1
26'

Cały czas więcej z gry mają goście. Przed momentem uderzał Bernat, piłka minęła bramkę gospodarzy.

1
23'

Gueye uderzał z pola karnego, Donk zdołał zablokować strzał.

1
21'

Wydawało się, że paryżanie szybko obejmą prowadzenie. W ostatnich minutach jednak niewiele dzieje się na boisku.

1
18'

W końcu odpowiedź gospodarzy. Strzelał Seri, piłka minęła jednak bramkę PSG.

1
15'

Paryżanie dążą do objęcia prowadzenia. Tym razem uderzał Sarabia, niewiele brakowało, a padłby gol.

1
11'

Piłkę otrzymał Angel Di Maria, strzał Argentyńczyka kapitalnie obronił bramkarz! Będzie rzut rożny.

1
7'

Żółtą kartkę otrzymał Mauro Icardi.

2
1
1
5'

Od początku w ataku znajdują się goście. PSG chce szybko objąć prowadzenie.

1
2'

Pierwszy strzał gości. Uderzał di Maria, wprost w ręce bramkarza.

1
20:54

Kylian Mbappe Lottin mecz rozpocznie na ławce rezerwowych.

1
1
20:19

Mecz poprowadzi Szymon Marciniak (Polska).