Huntelaar huknął sprzed pola karnego, tuż obok okienka bramki Bieleca!

2
2
1
85'

Akcja Ajaxu, dośrodkowanie do Huntelaara, a ten głową uderzył wprost w ręce bramkarza.

1
83'

Gospodarze już świętują, goście w cud nie wierzą. Końcowe minuty potyczki.

1
1
80'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Dusan Tadić. Asystował mu Klaas-Jan Huntelaar. Bramy Ligi Mistrzów dla Ajaxu już niemal otwarte. Huntelaar na szesnasty metr do Tadicia, ten przyjął piłkę, minął rywala i uderzył mocno na bramkę. 2:0!

25
10
4
3
79'

Jest fan, albo fanka na boisku. Ubrana czy nie? Ktoś coś widział?

4
10
5
78'

APOEL. Schodzi: Uros Matić. Wchodzi: Linus Hallenius.

Linus Hallenius #9
Uros Matić #14
2
2
75'

Kwadrans do końca. Zapowiada się nerwowa końcówka. Gościom do awansu potrzeba zaledwie jednego trafienia.

1
73'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za faul otrzymał Roman Bezjak.

APOEL Nikozja
1
1
2
1
1
72'

APOEL. Schodzi: Musa Suleiman. Wchodzi: Andre Vidigal.

Andre Vidigal #71
Musa Suleiman #11
2
1
71'

Merkis padł w polu karnym, sędzia nakazał grać dalej. VAR jednak sprawdzi zdarzenie.

1
1
1
1
70'

Ziyech dogrywał z rzutu wolnego, Huntelaarowi zabrakło centymetrów, aby trącić piłkę do bramki APOEL-u.

2
1
2
1
1
69'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Joaozinho.

2
1
1
68'

Ajax atakuje, gospodarze chcą zdobyć drugą bramkę i zamknąć mecz.

1
1
1
65'

Po dograniu z kornera niecelnie uderzyl Nicolas Tagliafico.

1
1
65'

Huntelaat uderzał z pięciu metrów. Bramkarz już leżał, ale końcami palców wybił piłkę na rzut rożny.

1
1
64'

APOEL. Schodzi: Antonio Jakolis. Wchodzi: Tomas De Vincenti.

Tomas De Vincenti #10
Antonio Jakolis #17
1
1
1
62'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Antonio Jakolis.

1
60'

Sprzed pola karnego uderzył Martinez, wysoko ponad bramką APOEL-u.

1
1
58'

Szybko rozegrali piłkę gospodarze, po chwili piłka trafiła do Ziyecha, ten wjechał w pole karne, jednak został trafił w bramkarza!

1
1
56'

Żółtą kartkę otrzymał Lucas Souza.

Lucas Souza #8
2
1
55'

I kolejny spalony, tym razem złapany na nim Klaas-Jan Huntelaar.

1
1
1
54'

Piłka w bramce Ajaxu. Trafienie jednak również nie zostało uznane. Na spalonym był Pavlović.

1
1
53'

No i gola nie ma. Sędzia uznał, że na minimalnym spalonym był Joel Veltman! Wciąż tylko 1:0 dla Ajaxu.

1
3
3
52'

Oj, noga gracza Ajaxu była wysunięta. Sędzia coś mówi o spalonym, że jego zdaniem nie było. Wciąż czekamy.

1
2
2
52'

Sędzia Gil pędzi autostradą do Amsterdamu.

2
1
1
2
1
51'

Jeszcze trwają analizy czy nie było spalonego. Czekamy na decyzję.

1
1
50'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne, zgranie jej wzdłuż pola bramkowego. Piłkę zgrał głową Tagliafico, a do siatki wbił nadbiegający Huntelaar. Futbolówka odbiła się od poprzeczki, a następnie za linią i wróciła na boisko. Sędzia gola uznał.

5
1
1
1
48'

Spokojnie rozpoczął 2. połowę Ajax. Gospodarze szanują piłkę, a rywale niewiele są w stanie zdziałać.