1
1
1
86'

Ostatnie akcje Barcelony kompletnie odebrały gospodarzom ochotę do gry. Oba zespoły czekają już tylko na końcowy gwizdek.

8
4
85'

Messi pomknął z piłką środkiem pola i przed "16" przerzucił piłkę nad robiącym wślizg rywalem do Suareza, który huknął bez przyjęcia, ale tuż obok bramki Dmitrovicia.

11
6
5
4
5
83'

Niecelne uderzenie Messiego. Argentyńczyk posłał piłkę i nad murem, i nad bramką Eibaru.

1
1
4
6
9
82'

Messi będzie mał idealną okazję na strzał z rzutu wolnego. Alvarez sfaulował go na 20. metrze od swojej bramki, za co został upomniany żółtą kartką.

8
4
1
2
79'
12:47

ZOBACZ WIDEO: Eliminacje Euro 2020: Polska - Macedonia Północna. Chłodna głowa Szymańskiego. "Nie chcę żebyście mówili, że już wywalczyłem miejsce w składzie reprezentacji"

3
2
1
1
2
76'

Zaczyna się ostatni kwadrans meczu, a Eibar nadal nie oddał celnego strzału. To zadziwiająca statystyka, biorąc pod uwagę, że gospodarze są przy piłce mniej więcej tyle samo czasu co Barcelona (44 do 56 procent).

4
4
1
1
2
74'

Inui wniósł sporo ożywienia do ofensywy Eibaru, ale Nelson Semedo jest dziś dobrze dysponowany i prędzej czy później hamuje Japończyka.

5
2
1
1
1
71'

Eibar. Schodzi: Sergio Enrich. Wchodzi: Takashi Inui.

1
71'

Barcelona. Schodzi: Arthur Melo. Wchodzi: Arturo Vidal.

4
3
2
1
70'

Znów Griezmann uruchomił Messiego. Tym razem po penetrującym pole karne Eibaru podaniu Argentyńczyk doszedł do pozycji strzeleckiej, ale jego uderzenie z narożnika pola bramkowego zostało zablokowane.

2
1
4
66'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Luis Suarez. Asystował mu Lionel Messi.

Po przerwie goście nie mają litości dla gospodarzy. Po kapitalnym podaniu Griezmanna Messi ruszył sam na sam z Dmitroviciem, ale tym razem nie chciał mijać Serba, tylko podał piłkę idącemu mu z pomocą Suarezowi, który wpakował futbolówkę do pustaka.

35
26
5
1
1
63'

Eibar. Schodzi: Pedro Leon. Wchodzi: Edu Exposito.

1
1
61'

Dwubramkowe prowadzenie Barcelony przy wyjątkowej indolencji strzeleckiej gospodarzy praktycznie zamykają ten mecz. Eibar nie oddał jeszcze ani jednego uderzenia w światło bramki gości, a miał ku temu wiele okazji.

5
5
1
1
58'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Lionel Messi. Asystował mu Antoine Griezmann.

De Jong kapitalnym podaniem wprowadził w pole karne Suareza, który po nieudanym dryblingu zostawił piłkę Griezmannowi, ten tylko trącił futbolówkę w kierunku Messiego, a Argentyńczyk nie dał Dmitroviciowi szans na interwencję.

38
28
8
1
3
56'

De Jong przy linii bocznej odebrał piłkę Orellanie, po chwili wpadł z nią w pole karne i przekazał Suarezowi. Ten uderzył czysto i celnie i Dmitrović nie dał się zaskoczyć. To dopiero pierwsza zakończona celnym strzałem akcja Barcy.

2
1
1
2
55'

Diop znalazł się z piłką przed polem karnym Barcelony i zdecydował się na strzał, ale posłał piłkę wysoko nad bramką ter Stegena.

2
1
1
51'

Alba przedarł się lewym skrzydłem i posłał ostre dośrodkowanie w kierunku Suareza, ale Urugwajczyka wślizgiem od piłki odciął Oliveira.

2
2
12:47

1
1
2
49'

Piłka w siatce Eibaru po strzale Suareza, ale gol nie został uznany - Urugwajczyk skorzystał z pozycji spalonej.

2
1
6
7
46'
43'

Po fatalnej stracie Arthura Eibar wyprowadził kolejną kontrę, ale gdy wszystko układało się po myśli gospodarzy, Enrich nie zdołał opanować piłki. Takie wpadki techniczne w Primera Division są rzadkością.

3
3
41'

Messi wykazał się świetną wizją i świetnym passem wprowadził De Jonga w pole karne rywali, ale Holendra przy piłce uprzedził Dmitrović. Serb imponuje antycypacją gry.

2
1
1
2
4
39'

Pierwsza połowa powoli dobiega końca, a ter Stegen wciąż nie musiał interweniować na linii. Jak na to, co Eibarowi udaje się osiągnąć w drugiej linii, to zawstydzający bilans. Gospodarze sami niweczą swój wielki wysiłek.

3
12:47

ZOBACZ WIDEO: Eliminacje Euro 2020: Polska - Macedonia Północna. Fatalna nawierzchnia na Stadionie Narodowym. Glik unikał odpowiedzi. "Już raz pan od murawy mnie zrugał"

2
1
35'

Rozkręca się Messi. Argentyńczyk zaczyna montować kombinacyjne akcje z Suarezem i De Jongiem. Jeszcze brakuje gościom kropki nad "i", ale długopis w dłoni już trzymają.

6
2
32'

Messi minął dwóch rywali i wpadł z piłką w "16" Eibaru, ale zamiast strzelać obok wychodzącego do niego Dmitrovicia, próbował go mijać i serbski bramkarz wyłuskał piłkę spod nóg Argentyńczyka.

4
4
5
8
31'

Eibar częściej od Barcelony wchodzi z piłką w pole karne rywali, ale w kluczowych momentach akcji gospodarzom brakuje precyzji.

1
1
2
29'

Dryblujący w polu karnym Messi upadł na murawę, ale sędzia wyraźnie dał znać, że Argentyńczyk nie był faulowany.

1
2
9
26'

Po centrze Orellany z prawego skrzydła świetnie od Charlesa od piłki odciął Umtiti. Dla Francuza to pierwszy występ dla Barcy od 12 maja, ale mimo tej przerwy na boisku czuje się dobrze.

5
3
24'

Żółtą kartkę otrzymał Pape Diop.

Pomocnik gospodarzy został upomniany za dyskusje z sędzią.

8
6
24'

Żółtą kartkę otrzymał Charles.

Napastnik Eibaru został upomniany za faul.

SD Eibar
6
6
1
1
1
23'

Po kolejnym odbiorze Eibar ruszył z kontrą, ale w jej finalnej fazie źle zachował się Orellana, którego podanie do Enricha na linii pola karnego przeciął Roberto. Wydaje się, że Chilijczyk mógł się pokusić o strzał, zamiast szukać podania.

6
3
3
2
2
23'

Może się podobać konsekwencją, z jaką gospodarze neutralizują gości. Nawet podwajany i potrajany Messi ma duży problem ze swobodą gry.

3
1
1
5
8
20'

Barcelona prowadzi, ale trudno mówić o dominacji gości. Podopieczni Ernesto Valverde mają problem z tym, żeby podporządkować sobie gospodarzy.

2
16'

Strata gola nie podcięła skrzydeł Eibarowi. Gospodarze grają tak samo jak przed bramką. Atakują gości wysoko na ich połowie.

4
2
2
4
5
13'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Antoine Griezmann. Asystował mu Clement Lenglet.

Zamiast prowadzić 1:0, gospodarze przegrywają 0:1. Lenglet zagrał do Griezmanna z pominięciem drugiej linii, próbujący pilnować Francuza De Blasis poślizgnął się i "Grizou" samotnie pognał z piłką na Dmitrovicia, by nie dać bramkarzowi szans na interwencję.

48
36
10
5
5
12'

I po szybkiej akcji Eibard wypracował sobie okazję bramkową. Angel wycofał piłkę z lewej strony pola karnego na linię "16" do Leona, który uderzył lewą nogą wysoko nad bramką. Powiien zachować się lepiej.

8
5
3
2
3
12'

I znów mecz pod kontrolą Barcelony. Warto jednak zaznaczyć, że gospodarze są ustawieni bardzo wysoko.

4
1
2
9'

Teraz serca mogły zabić Katalończykom nieco szybciej. Po centrze Angela z lewej strony Lenglet interweniował przed swoją bramką tak pokracznie, że posłał piłkę za boisko tuż obok słupka.

2
8'

Teraz nieco dłużej przy piłće utrzymali się gospodarze, ale i atak pozycyjny nie zakończył się strzałem.

3
2
6'

Teraz Messi rozpruł defensywę Eibaru prostopadłym podaniem do Alby. Czytaniem gry błysnął w tej sytuacji jednak Dmitrović, który uprzedził Albę przy piłce na linii pola karnego.

5
2
1
3
4
5'

Śmiała próļa Suareza! W kole środkowym Urugwajczyk założył "siatkę" Arbilli i po chwili uderzył na bramkę gospodarzy, ale na szczęście dla Dmitrovicia piłka minęła jego bramkę.

3
1
1
2
2
4'

Po krótko rozegranym rzucie wolnym i centrze Orellany piłka przeszyła pole karne Barcelony. Ter Stegen został na linii, a do futbolówki nie dopadł żaden z piłkarzy.

3
1
3'

Suarez z prawego skrzydła dośrodkował w pole karne do Messiego, ale tego przy piłce uprzedził De Blasis.

1
2
3
3'

Eibar stara się atakować Barcelonę już na jej połowie. To dobra strategia na pierwsze minuty.