SC Paderborn 07. Schodzi: Christopher Antwi-Adjej. Wchodzi: Anthony Evans.

Anthony Evans #26
schodzi Schodzi
Christopher Antwi-Adjej #22
87'

Ogromna szansa Paderbornu na niespodziewane zdobycie prowadzenia. Kapitalnie interweniował we własnym polu karnym Niko Giesselmann, który nie pozwolił na swobodne uderzenie z bliska Christopherowi Antwiemu-Adjejowi. Płaskie dośrodkowanie Gerrita Holtmanna wydawało się idealne do zdobycia gola.

83'

Po czterech zmienników wprowadzili na boisko szkoleniowcy obu drużyn. Zapewne nakazali swoim dublerom podjęcie większego ryzyka w ostatnich minutach konfrontacji.

2
81'

Słupek! Trzeci strzał w obramowanie piłkarza Fortuny Duesseldorf. Ekspresowy kontratak gospodarzy rozprowadzony przez Erika Thommy'ego, a zakończony uderzeniem przez Stevena Skrzybskiego. Leopold Zingerle spojrzał z niepokojem na piłkę, która ponownie minimalnie ominęła cel.

79'

Fortuna Duesseldorf. Schodzi: Kenan Karaman. Wchodzi: Steven Skrzybski.

Steven Skrzybski #20
2
77'

Trenerzy mobilizują swoich podopiecznych do kolejnych ataków. Sebastian Vasiliadis powstrzymał w ostatnim momencie rozpędzonego na skrzydle Erika Thommy'ego. Jeszcze korner dla Fortuny Duesseldorf i dośrodkowanie Kevina Stoegera sprawiło nieco problemów defensorom Paderbornu.

73'

SC Paderborn 07. Schodzi: Kai Proger. Wchodzi: Abdelhamid Sabiri.

Kai Proger #9
2
2
73'

SC Paderborn 07. Schodzi: Dennis Srbeny. Wchodzi: Ben Zolinski.

Ben Zolinski #31
71'

Coraz mniejsza jest nadzieja na zmianę wyniku w pojedynku na dnie Bundesligi. Trenerzy wprowadzają zmienników, ale naładowani energią piłkarze również nie wpłynęli na najważniejszą statystkę popołudnia w Duesseldorfie.

66'

Valon Berisha! Nie ma szczęścia Bośniak. W pierwszej połowie trafił w słupek, a po przerwie w poprzeczkę. Pomocnik Fortuny Duesseldorf główkował nieznacznie ponad celem po dośrodkowaniu z lewego skrzydła. Futbolówka jeszcze trafiła w plecy Leopolda Zingerlego, po czym została wybita z okolic linii bramkowej przez Jamilu Collinsa.

65'

Bastian Schonlau trochę przypadkowo trafił kolanem w czułe miejsce Valona Berishy. Pomocnik Fortuny Duesseldorf wypożyczony z Lazio podniósł się z boiska i zamierza kontynuować walkę w tym meczu.

60'

Już godzina konfrontacji za nami.

58'

Tym razem Valon Berisha dośrodkował spod linii bramkowej prosto na głowę dobrze ustawionego defensora Paderbornu. W odpowiedzi przyblokowana próba strzału Kaia Progera. Florian Kastenmeier nie miał problemu ze złapaniem futbolówki.

56'

Trener przyjezdnych spojrzał nerwowo w kierunku zegarka. Jego podopieczni zmarnowali czas na przeprowadzenie kolejnego jałowego ataku. Paderborn dotychczas zagroził Florianowi Kastenmeierowi jedynie strzałem z rzutu wolnego.

54'

Najpierw wrzutka z lewego skrzydła, następnie centra z prawej flanki. Fortuna Duesseldorf nie potrafiła zakończyć oblężenia pola karnego przeciwnika groźnym strzałem.

50'

Jeszcze nie zobaczyliśmy, co przygotowali piłkarze w szatni na drugą połowę konfrontacji. Jedno uderzenie Fortuny Duesseldorf było skrajnie niecelne, a jedno dośrodkowanie Paderbornu prosto pod nogi przeciwnika.