T-Mobile Ekstraklasa: 10 najlepszych powrotów z zaświatów (wideo)

2:0 - Tadas Labukas 88'
2:1 - Paweł Nowak 89'
2:2 - Luka Vucko 90'

Cracovia była wówczas w rundzie wiosennej silna słabością Arki Gdynia i Polonii Bytom, z którymi walczyła o ligowy byt. Gdynianie zostaliby w ekstraklasie, gdyby
tylko w derbach Trójmiasta z Lechią udało im się dowieźć do końca dwu-, lub chociaż jednobramkowe prowadzenie...

W 88. minucie gola na 2:0 dla żółto-niebieskich zdobył Tadas Labukas i wydawało się, że już wszystko jest jasne, ale wtedy dla Lechii trafili Paweł Nowak i Luka Vućko. Gdynianie po tym emocjonalnym rollercoasterze nie odzyskali już równowagi i w kolejnych 5 kolejkach zdobyli tylko 4 punkty, by ostatecznie pożegnać się z ligą.

Tymczasem Lechia 10 dni później znów doprowadziła rywala i jego kibiców do rozpaczy, wygrywając w Kielcach z Koroną 3:2, chociaż od 52. minuty przegrywała 0:2.