Dramat na początku meczu Borussii

Do niezwykle pechowej sytuacji doszło na samym początku meczu VfB Stuttgart - Borussia Dortmund. Już w pierwszej minucie kontuzji doznał pomocnik gości. Giovanni Reyna schodził z boiska ze łzami w oczach.

Mateusz Kozanecki
Giovanni Reyna (Borussia Dortmund) opuszcza boisko w meczu z VfB Stuttgart Materiały prasowe / Viaplay / Na zdjęciu: Giovanni Reyna (Borussia Dortmund) opuszcza boisko w meczu z VfB Stuttgart
Giovanni Reyna powrócił do wyjściowego składu Borussii Dortmund. 19-letni Amerykanin od pierwszej minuty grał z VfB Stuttgart. Jego występ zakończył się jednak niezwykle szybko.

W 52. sekundzie meczu Reyna doznał kontuzji i zasygnalizował, że musi zostać zmieniony. Niedługo później sędzia wstrzymał spotkanie.

Reyna mocno przeżył całą sytuację. W jego oczach pojawiły się łzy. Momentalnie ruszyli do niego klubowi koledzy, w tym m.in. Erling Haaland, aby go pocieszyć.

Reyna zszedł na ławkę rezerwowych w towarzystwie sztabu medycznego BVB. Dla 19-latka to kolejny uraz w tym sezonie. Z powodu kontuzji opuścił większość meczów w trwających rozgrywkach.

Na placu gry pojawił się za niego Julian Brandt. Ten zaliczył kapitalne wejście, bo już w 12. minucie wykorzystał podanie Haalanda i strzelił bramkę na 1:0.