Hit internetu! Zobacz, co stało się Lewandowskiemu przy przewrotce

Na twitterze Bayernu Monachium zamieszczono zdjęcie, jak Lewandowski składa się do swojej przewrotki. Po dokładnym przyjrzeniu się fotografii, można wyłapać ważny szczegół.

Szymon Łożyński
Na zdjęciu od lewej: Leroy Sane i Robert Lewandowski Getty Images / Sebastian Widmann / Na zdjęciu od lewej: Leroy Sane i Robert Lewandowski
Znów jest na ustach całego piłkarskiego świata. Robert Lewandowski strzelił fenomenalnego gola z przewrotki w meczu wyjazdowym Bayernu Monachium z Dynamem Kijów w 5. kolejce Ligi Mistrzów.

Bramka Polaka robi jeszcze większe wrażenie, gdy weźmie się pod uwagę, w jak trudnych warunkach atmosferycznych toczyła się pierwsza połowa meczu. Przez 45 minut spotkanie rozgrywane było w śnieżycy.

Mimo śliskiej nawierzchni Robert Lewandowski kapitalnie złożył się do przewrotki i wyprowadził Bayern na prowadzenie 1:0. Sam moment złożenia się Polaka do strzału uchwycili fotoreporterzy. Zdjęcie bardzo szybko trafiło na oficjalny profil Bayernu na Twitterze.

Po dokładnym przyjrzeniu się fotografii (na dole tekstu), można dostrzec, że prawy but polskiego napastnika w momencie wykonania przewrotki był... rozwiązany.

Bayern wygrał w Kijowie z Dynamem 2:1 i z kompletem 15 punktów prowadzi w tabeli grupy E. W tym sezonie Lewandowski strzelił już 25 goli dla Bayernu, w tym aż 9 w Lidze Mistrzów.