"Legendy". Łukasz Fabiański pokazał wyjątkowe zdjęcie

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Andrzej Grygiel / Na zdjęciu: Łukasz Fabiański
WP SportoweFakty / Andrzej Grygiel / Na zdjęciu: Łukasz Fabiański

W sobotę Łukasz Fabiański zakończy reprezentacyjną karierę. Doświadczony bramkarz przy tej okazji zamieścił w sieci niezwykłe zdjęcie, które podsumował krótko, ale niezwykle treściwie.

Łukasz Fabiański zadebiutował w barwach reprezentacji Polski 28 marca 2006 roku meczem z Arabią Saudyjską (2:1). Łącznie rozegrał 56 spotkań, a w sobotę oficjalnie pożegna się z kadrą. Rywalem Biało-Czerwonych będzie drużyna San Marino.

- Mam pozytywne wspomnienia, jeśli chodzi o tego przeciwnika. W jednym spotkaniu obroniłem karnego, a w drugim zwyciężyliśmy 10:0. Pewnie w sobotę będzie to wyglądać tak, że wystąpię tyle minut, ile mam meczów w kadrze - mówił Łukasz Fabiański (więcej TUTAJ).

Przy okazji spotkania eliminacji przyszłorocznego mundialu Łukasz Fabiański zamieścił w sieci wyjątkowe zdjęcie. Pokazał swoją fotografię z Arturem Borucem, innym wieloletnim bramkarzem kadry.

- Legendy - podpisał krótko tę fotografię Łukasz Fabiański.

Tak jak Fabiański był bohaterem Euro 2016, tak Boruc kapitalną formę pokazał na mistrzostwach Europy osiem lat wcześniej. W kadrze rozegrał 65 spotkań - ostatnie 10 listopada 2017 z Urugwajem (0:0).

Wiele wskazuje na to, że w sobotę Fabiański rozegra tyle minut, ile ma występów w kadrze. Spotkanie Polska - San Marino rozpocznie się o godz. 20:45.

Czy Łukasz Fabiański zachowa czyste konto w meczu z San Marino?