Tak Robert Lewandowski zaliczył kolejny rekord w barwach Bayernu [WIDEO]

Bayern Monachium pokonał 7:0 VfL Bochum, a jedną z bramek zdobył Robert Lewandowski. Polski napastnik tym samym poprawił kolejny rekord. Jak do tego doszło?

Krzysztof Kaczmarczyk
gol Roberta Lewandowskiego Twitter / Na zdjęciu: gol Roberta Lewandowskiego
Bayern Monachium zdemolował swojego rywala, którego punktował niemal od pierwszych minut meczu. Już do przerwy mistrzowie Niemiec prowadzili 4:0, ale na liście strzelców nadal nie było nazwiska Roberta Lewandowskiego.

Polak doczekał się swojego momentu. Stało się to w 62. minucie, kiedy to strzelił gola na 5:0.

Akcję prawym skrzydłem przeprowadził najlepszy na boisku Leroy Sane. Ten podał do Serge'a Gnabry'ego, a akcję z najbliższej odległości sfinalizował "Lewy".

Trafieniem tym kapitan reprezentacji Polski pobił swój kolejny rekord. To 13 kolejnych meczów z golem na własnym stadionie w zespole Bayernu!

Czy Robert Lewandowski kolejny raz zostanie królem strzelców Bundesligi?