Serie A. Cagliari - Napoli. Świetny występ Piotra Zielińskiego. Zobacz bramki Polaka [wideo]

Piotr Zieliński dwukrotnie wpisał się na listę strzelców, a jego SSC Napoli pokonało na wyjeździe Cagliari Calcio 4:1. W obu przypadkach bramkarz rywali był bez szans. Polak zaprezentował kapitalną dyspozycję.

Mateusz Kozanecki
Bramka Piotra Zielińskiego na 1:0 Twitter / Eleven Sports / Bramka Piotra Zielińskiego na 1:0
Kapitalne wejście w 2021 roku zaliczył Piotr Zieliński. Reprezentant Polski poprowadził SSC Napoli do efektownego zwycięstwa nad Cagliari Calcio (4:1).

W 25. minucie spotkania Zieliński dostał piłkę za polem karnym. Polak przymierzył i popisał się efektownym strzałem z odległości około 18-19 metrów. Strzelił pod samą poprzeczkę, nie dając najmniejszych szans bramkarzowi.

W drugiej połowie Zieliński otrzymał podanie od Giovanniego Di Lorenzo. Przyjął piłkę, przełożył ją na drugą nogę, mijając jednocześnie obrońcę, a następnie z kilku metrów mocno uderzył podwyższając wynik na 2:1.

26-latek otrzymał bardzo dobre opinie za swój występ. Jego Napoli awansowało na czwarte miejsce w ligowej tabeli i przełamało niekorzystną passę. W trzech poprzednich spotkaniach ekipa Gennaro Gattuso zanotowała dwie porażki i remis.

Kolejne spotkanie SSC Napoli rozegra już w najbliższą środę, 6 stycznia. Tego dnia o godz. 18:00 zespół Zielińskiego podejmie znajdującą się w strefie spadkowej Spezia Calcio.

Oglądaj rozgrywki włoskiej Serie A na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)

Czy zaimponowała ci postawa Piotra Zielińskiego?