Serie A. Efektowna gra Francka Ribery'ego. Zobacz jego bramkę w meczu z Lazio (wideo)

Mimo 37 lat na karku Franck Ribery wciąż prezentuje wysoką formę. Zawodnik Fiorentiny w meczu z Lazio Rzym (1:2) popisywał się efektownymi zagraniami, wpisał się także na listę strzelców.

Mateusz Kozanecki
Franck Ribery Getty Images / Matteo Ciambelli/NurPhoto / Na zdjęciu: Franck Ribery
Franck Ribery przeszedł do ACF Fiorentina w sierpniu ubiegłego roku. Opuścił trzy mecze z powodu zawieszenia za czerwoną kartkę, a następnie aż dwanaście spotkań ligowych po operacji kostki.

"Niektórzy mieli poważne wątpliwości co do jego formy i tego, czy będzie mógł regularnie grać" - przekazali dziennikarze portalu football-italia.net.

37-latek zaskoczył swoją formą podczas sobotniego meczu przeciwko Lazio Rzym. Bez większych problemów ogrywał rywali. Strzelił także bramkę po efektownej akcji.

"Mecz z Lazio przypomniał światu, do czego wciąż jest zdolny Ribery. Nadal potrafi dryblować i utrzymywać wysokie tempo gry, mimo upływu lat" - dodali włoscy dziennikarze.

Świetna gra Ribery'ego nie pomogła Fiorentinie. W drugiej połowie do wyrównania doprowadził Ciro Immobile, a następnie wynik na 2:1 ustalił Luis Alberto.

Franck Ribery na boisku spędził 84 minuty. Dodajmy, że jego kontrakt z Fiorentiną obowiązuje do 30 czerwca 2021 roku.

Serie A. Arkadiusz Reca: od zera do bohatera. "W najbliższej przyszłości możemy na nim opierać siłę kadry"
Złoty But: ruszyli w pościg za Lewandowskim

Oglądaj rozgrywki włoskiej Serie A na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)

Czy zaimponowała ci postawa Francka Ribery'ego w meczu z Lazio?