Bundesliga. Bayern - Freiburg. Zobacz gole i asystę Roberta Lewandowskiego (wideo)

Robert Lewandowski pewnie zmierza po tytuł króla strzelców Bundesligi. Polak w spotkaniu Bayernu Monachium z Freiburgiem zdobył kolejne gole, a do tego zanotował asystę. Zobacz!

Igor Kubiak
Igor Kubiak
Robert Lewandowski zdobywa gola w meczu Bayern Monachium - Freiburg Twitter / https://twitter.com/ELEVENSPORTSPL / Robert Lewandowski zdobywa gola w meczu Bayern Monachium - Freiburg
Świetnie zaczął się mecz pomiędzy Bayernem Monachium i SC Freiburg dla Roberta Lewandowskiego. Już w 15. minucie Polak dograł przed pole karne do Joshuy Kimmicha, który otworzył worek z bramkami w sobotnim meczu. Chwilę później lider strzelców Bundesligi sam trafił do siatki.

Bramkarz Freiburga "wypluł" przed siebie piłkę po uderzeniu Leona Goretzki, a czujny Lewandowski uderzył z główki praktycznie do pustej bramki. To nie był koniec strzeleckiego show w wykonaniu 31-latka. Jeszcze przed przerwą kapitan reprezentacji skompletował dublet po podaniu Lucasa Hernandeza i strzale z bliskiej odległości.

Ostatecznie pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem Bayernu 3:1. Lewandowski zdobył 32. i 33. gola w tym sezonie Bundesligi, dzięki czemu pędzi nie tylko po koronę króla strzelców w Niemczech, ale i po Złotego Buta. Bawarczycy już w poprzedniej kolejce zapewnili sobie tytuł mistrzowski.

W drugiej połowie meczu Bayernu z Freiburgiem bramki już nie padły. Więcej o spotkaniu przeczytasz TUTAJ.