Norwegia. Niesamowite trafienie z połowy boiska. To trzeba zobaczyć! (wideo)

Cudowny gol w Norwegii. W spotkaniu Aalesund - Molde (1:4) Simen Nordli trafił do bramki rywali z niemal połowy boiska. To jedno z piękniejszych trafień tego sezonu w Eliteserien.

Karol Wasiek
strzał Simena Nordliego Twitter / Eurosport_ES / Na zdjęciu: strzał Simena Nordliego
Zespół Aalesund przegrał z Molde FK 1:4, ale to właśnie o bramce przegranych mówi się w Norwegii najwięcej. Trafienie Simena Nordliego było wyjątkowej urody. Piłkarz w 29. minucie dostrzegł, że bramkarz Molde był wysunięty na przedpole i momentalnie zdecydował się na uderzenie. Popisał się fenomenalnym strzałem z niemal połowy boiska.
Andreas Linde próbował interweniować, ale nie zdołał sięgnąć piłki. Po chwili musiał ją wyciągnąć z siatki.

Po straconym golu piłkarze Molde mocno wzięli się do pracy. Strzelili trzy bramki i ostatecznie wygrali 4:1. Zespół objął prowadzenie w Eliteserien.