PKO Ekstraklasa. Kibic Śląska Wrocław wynajął dźwig, by... obejrzeć mecz (foto)

Niesamowitą determinacją wykazał się jeden z kibiców Śląska Wrocław, który pojechał za drużyną na wyjazdowy mecz z Wisłą Płock. Fan Wojskowych wynajął dźwig, aby obejrzeć potyczkę na własne oczy.

Waldemar Ossowski
kibic Śląska Wrocław na meczu w Płocku Newspix / Krystyna Pączkowska / Na zdjęciu: kibic Śląska Wrocław na meczu w Płocku
Wyczyn kibica Śląska został zauważony przez klub, który w mediach społecznościowych rozpoczął poszukiwania niestrudzonego fana. Ten był świadkiem cennej wygranej swojej drużyny, która w drugiej połowie przechyliła szalę meczu na swoją korzyść i wygrała z Wisłą 2:1.

Ekipa prowadzona przez Vitezslava Lavickę dzięki zwycięstwu na wyjeździe zapewniła sobie miejsce w grupie mistrzowskiej. Po pierwszych 45 minutach Śląsk przegrywał w Płocku po bramce Damiana Michalskiego, ale trafienia Roberta Picha i Przemysława Płachety w ostatnich 20 minutach przesądziły o trzech punktach dla wrocławian.

Kibice w Polsce będą mogli wrócić na stadiony 19 czerwca. Dla fanów dostępna będzie jedna czwarta miejsc na każdym z obiektów PKO Ekstraklasy i I ligi.