Serie A. Media: Piątek straci miejsce w składzie Milanu

Krzysztof Piątek straci miejsce w "11" Milanu - przewidują włoskie media. Polak ma rozpocząć na ławce rezerwowych najbliższe spotkanie z Parmą (1 grudnia, godz. 15:00).

Tomasz Skrzypczyński
Krzysztof Piątek Getty Images / Na zdjęciu: Krzysztof Piątek
Niestety, chociaż Stefano Pioli broni w pomeczowych wywiadach Krzysztofa Piątka, włoskie media przewidują zmiany w podstawowej "11" Milanu na mecz najbliższej kolejki Serie A.

W niedzielę Rossoneri zagrają na wyjeździe z Parmą. Turyński "Tuttosport" przewiduje, że miejsce w składzie stracił właśnie napastnik reprezentacji Polski.

Według gazety trener Milanu postanowi dać kolejną szansę Rafaelowi Leao. Dwukrotnie za kadencji Piolego Portugalczyk pojawiał się w podstawowym składzie drużyny z San Siro, w meczach z US Lecce (2:2) i Romą (1:2), jednak nie strzelił ani jednego gola.

"Problemy Piątka rozpoczął Giampaolo". Czytaj więcej--->>>

20-latek ma na koncie dotąd jedną bramkę w barwach Milanu, zdobytą w spotkaniu z Fiorentiną (1:3).

Z kolei Piątek ostatnio regularnie gra od początku, jednak według włoskich mediów jest też regularnie najgorszym, lub jednym z najgorszych zawodników drużyny. Wymagania dziennikarzy wobec naszego napastnika są bardzo duże, zwłaszcza, że wszyscy pamiętają kwotę jaką za niego zapłacono (38 mln euro) i pokazywane wiosną umiejętności.

Początek meczu Parma - AC Milan w niedzielę 1 grudnia o godz. 15:00.

LM: Klasa światowa dla Lewandowskiego. Czytaj więcej--->>>

Oglądaj rozgrywki włoskiej Serie A na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)